Externí pevný disk 2,5" Seagate Backup Plus Slim 2TB (STHN2000402) modrý

Značka: Seagate , Kategorie: HDD
Kód zboží: SEASTHN2000402

Pevný disk Seagate® Backup Plus Slim je ideální nástroj pro zálohu a sdílení vašeho celého digitálního světa. Díky rozhraní USB 3.0 je zajištěna vysoká přenosová rychlost a bez omezení umožňuje...

Zjistit dostupnost

Seagate Backup Plus Slim 2 TB, modrá


Zálohujete pravidelně svoje data? Buďte připraveni na každou situaci a pořiďte si zálohovací médium, na které se můžete spolehnout. Na externím harddisku Seagate Backup Plus Slim s kapacitou 2 TB budou vaše soubory v bezpečí. Jeho stylový design a ultratenké provedení vás zaujmou na první pohled.


Úložiště pro velké objemy dat


Nespoléhejte se jen na úložiště ve vašem počítači. Na externí pevný disk od Seagate si můžete uložit celý svůj digitální svět, od dokumentů po hudbu a filmy. Uvnitř skrývá velkoobjemovou kapacitu 2 TB na vše, co si přejete zálohovat nebo přenést z jednoho zařízení do druhého.


Rychlý přenos


Rozhraní USB 3.0 zajišťuje vysokou přenosovou rychlost a umožňuje přenášet soubory mezi počítači nebo tablety s operačními systémy Windows a iOS, aniž byste je museli přeformátovat. Zpětná kompatibilita se starším USB 2.0 je přitom zachována. Maximální rychlost čtení i zápisu je 120 MB za sekundu.


Kompaktní rozměry


Rychlý, spolehlivý a současně snadno přenosný. Takový je harddisk Seagate Backup Plus Slim, který navzdory svému výkonu váží pouhých 126 gramů. Díky kompaktním rozměrům 78 × 114,8 × 11,7 mm ho bez problému sbalíte do tašky a vezmete ho kamkoliv s sebou. Mějte své soubory neustále po ruce. Odolná hliníková konstrukce jim zajistí dostatečné bezpečí.

Pevný disk Seagate® Backup Plus Slim je ideální nástroj pro zálohu a sdílení vašeho celého digitálního světa. Díky rozhraní USB 3.0 je zajištěna vysoká přenosová rychlost a bez omezení umožňuje přenášet soubory mezi PC a Mac.

Technické specifikace:

  • Provedení: externí
  • Typ uložiště: HDD
  • Formát: 2,5
  • Rychlost čtení: 120MB/s
  • Rychlost zápisu: 120MB/s
  • Rozhraní: USB 2.0, USB 3.0
  • Rozměry(šxvxh):78 mm x 114,8 mm x 11,7 mm
  • Hmotnost: 0,126 kg

Záruka 24 měsíců
Partnumber STHN2000402
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Parametry
Typ pevného disku HDD
Napájení napájení z portu
2TB
Určení standardní
Rozhraní
USB 3.0
Další parametry
modrá
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.8 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 1.2 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.0 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 15.1 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu