Externí pevný disk 2,5" Seagate BackUp Plus Ultra Slim 2 TB/USB 3.0/ (STEH2000201) zlatý

Značka: Seagate , Kategorie: HDD
Kód zboží: SEASTEH2000201

Vytvářejte záložní kopie svých souborů – vždy a všude!
Přenosný disk Seagate® Backup Plus Ultra Slim je s tloušťkou 9,6 mm jedeno z nejtenčích externích úložišť tohoto výrobce. Přitom nejste...

Naše cena s DPH:

2 320

Na splátky od: 256 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Seagate Backup Plus Ultra Slim, 2 TB, zlatá


Seagate Backup Plus Ultra Slim je důkazem toho, že nemůžeme vše soudit jen podle vzhledu. Na první pohled tento nenápadný krasavec vypadá jako křehotinka, která se každou chvilku přelomí na půlku. Ale tento externí disk je silnější a větší, než se zda. S šířkou pouhých 9,6 mm se vám vejde s přehledem do kapsy a umožní vám mít na každém kroku k dispozici oblíbená videa, hudbu, fotografie a další soubory.


Skvělá kapacita


Disk představuje zlatou střední cestu, neboť nabízí paměť o velmi příjemné kapacitě 2 TB (2 000 GB). To je hodnota uspokojující i náročnější zákazníky, kteří chtějí přenášet či zálohovat nejen důležité kancelářské dokumenty, ale i multimediální soubory, jako jsou filmy, hudba či fotografie.


Výborná výbava


Přenášet soubory navíc můžete mezi počítači s Windows (XP, Vista, 7, 8, 10) i Mac (Mac OS 10.6 a novější). Zálohování i přenášení souborů a další operace jsou přitom maximálně jednoduché, aby si s nimi poradil i začínající uživatel. Vlastně stačí disk připojit k počítači pomocí USB kabelu (součást balení), a poté přenést/zálohovat vybrané soubory. Nechybí dokonce ani speciální program, jenž zjednoduší a zautomatizuje zálohování dat.


K počítači se disk připojuje skrze USB 3.0 port, jenž je zárukou rychlých přenosů souborů a je i zpětně kompatibilní se starším standardem USB 2.0. Díky tomu ukázkově spolupracuje i se staršími počítači.


Obsah balení


  • disk
  • zálohovací software
  • 46cm kabel USB 3.0
  • ovladač NTFS pro Mac
  • návod 

Hubeňour Seagate má sice šířku jen 9,6 mm, ale jinak je to velký jedlík. Pochutná si až na 2TB dat! 


Vysoká kapacita


S kapacitou 2 TB získáte nejen dostatek prostoru pro uložení svých souborů, ale také vám disk poslouží jako záloha, jenž přijde vhod v případě, že by došlo k poruše vašeho počítače.

 


Elegantní design


Metalický design a nevšední tvar dělají z přístroje nejen praktického zálohovacího přenosného pomocníka, ale také luxusní doplněk, jenž krásně podtrhne váš styl a šmrnc.


 
 


200GB doprovodného prostoru


Nákupem disku získáte automaticky zdarma dalších 200 GB místa na OneDrive, a to na dobu dvou let. Nyní se již opravdu nikdy nestane, že by vám počítač začal hlásit nedostatek volného místa!


 
 


Automatické zálohy


Využívejte naplno software Seagate Dashboard a usínejte večer s jistotou, že soubory budete mít za všech okolností chráněny. O zálohování se nemusíte starat, disk je zařídí za vás automaticky.


 
 


Pro Windows i Mac


Zapomeňte na formátování disku v případě, že jej chcete používat s operačním systémem Windows i Mac. Přístroj si rozumí s oběma a vám nabídne tu nejlepší možnou flexibilitu.


 
 


Plug & Play


Po zapojení přístroje k počítači nemusíte ztrácet čas složitými instalacemi. S funkcí Plug and Play stačí jednoduše propojit kabel a ihned můžete začít s přenosem souborů.


Vytvářejte záložní kopie svých souborů – vždy a všude!
Přenosný disk Seagate® Backup Plus Ultra Slim je s tloušťkou 9,6 mm jedeno z nejtenčích externích úložišť tohoto výrobce. Přitom nejste omezení kapacitou – s možnostmi 1TB nebo 2TB vezměte své nejdůležitější soubory a vyrazte ven. Obě kapacity jsou k dispozici také v poutavých barvách - zlatá a platinová. Kapacita 1TB pojme až 1000 hodin videa, 250 dvouhodinových DVD filmů a všechny vaše fotografie a hudební soubory. Díky tloušťce 9,6 mm se vejde do každé brašny nebo kapsy a oku lahodící design vás bude důstojně reprezentovat všude, kde jej použijete.

Elegantní, pevná kovová konstrukce, která umožňuje přenášet vaše data kamkoliv
Vytvářejte záložní kopie přímo z mobilních zařízení prostřednictvím aplikace Seagate Mobile Backup
Přenášejte soubory jednoduše mezi počítači PC a Mac bez omezení

Seagate Dashboard vám umožní vše uspořádat
Vytvářejte záložní kopie všech snímků a videí pomocí programu Seagate Dashboard, včetně těch, které sdílíte na sociálních sítích Facebook, Flickr a YouTube.

Specifikace:
Rozměr: 2,5"
Typ zařízení: Externí disk
Typ disku: HDD
Kapacita pevného disku: 2 TB
Rozhraní: USB 3.0
Barva: Zlatá
LED indikátor: Ano
Rozměry [V x D x Š]: 113,5 x 9,6 x 76 mm
Hmotnost: 135g

Obsah balení:
Přenosný pevný disk Seagate® Backup Plus UltraSlim
Software pro vytváření záložních kopií Seagate Dashboard
Kabel USB 3.0 dlouhý 46 cm, plug-and-play
Ovladač NTFS pro Mac
Stručný návod k obsluze

Záruka 24 měsíců
Partnumber STEH2000201
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Parametry
Typ pevného disku HDD
Napájení napájení z portu
2TB
Rozhraní
USB 3.0
Další parametry
zlatá
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.6 cm
Výška výrobku 11.3 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 10.4 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu