Externí pevný disk 2,5" Seagate Backup Plus Ultra Touch 1TB (STHH1000402) bílý

Značka: Seagate , Kategorie: HDD
Kód zboží: SEASTHH1000402

Externí pevný disk formátu 2,5" o kapacitě 1 TB. Díky vestavěnému 256bitovému hardwarovému šifrování AES si můžete být jisti, že vaše data budou v bezpečí. Připojení je realizováno skrze USB 3.0...

Zjistit dostupnost

Seagate Backup Plus Ultra Touch, 1 TB, bílá


Externí disk dnes nechybí v téměř žádné domácnosti. Jedná se o praktického pomocníka, který vám díky vysoké kapacitě dokáže uložit přehledně na jednom místě všechny oblíbené filmy, seriály, hry či hudbu. Disk Seagate Backup Plus Ultra Touch vyniká mimořádnou kapacitou 1 TB. Díky vysoké kompatibilitě ho můžete připojit nejen k notebooku a počítači, ale také herní konzoli, televizoru, bezpečnostním kamerám, set-top boxu a celé řadě dalších zařízení. Má mimořádně kompaktní rozměry a zanedbatelnou hmotnost, takže ho můžete mít neustále po ruce, abyste si oblíbenou audiovizuální zábavu mohli užívat kdykoliv a kdekoliv.

 


Klíčové vlastnosti


  • vysoká kapacita
  • rychlé čtení dat
  • kompaktní design na cesty
  • software pro ochranu dat

 


Disk Seagate vám zajistí dostatek prostoru pro uložení všech oblíbených filmů, seriálů nebo her.

 


Kompaktní design


Disk se vám pohodlně vejde do kapsy nebo do tašky. Má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, takže ho můžete mít neustále u sebe a připojovat ho k počítači, konzoli, televizoru a dalším zařízením, ať už se vydáte kamkoliv.


 USB-C i USB 3.0


Přístroj si skvěle rozumí s celou řadou zařízení. Můžete ho připojit jak do běžného USB, tak i do USB-C portu. Vždy máte zajištěné rychlé čtení i přenos dat, abyste z disku mohli pohodlně streamovat obsah – např. sledovat filmy na televizi, hrát hry na konzoli a podobně.


 Ochrana dat


Zabezpečte si citlivé dokumenty a další soubory proti zneužití třetími stranami. Zašifrujte je a nastavte jim otevření pouze pomocí hesla, abyste měli jistotu, že se k nim nedostane nikdo nepovolaný.


 Zálohovací software


Nikdo z nás nechce myslet na to, že by měl svůj počítač pravidelně zálohovat. O to komplikovanější situace nastávají, když dojde k jeho poruše. Nastavte si u disku automatické zálohování, určete si požadovanou periodicitu (každou hodinu, každý den, každý týden, každý měsíc) a o nic dalšího se nestarejte.


 Organizátor Mylio Create


Mějte všechny své obrazové soubory přehledně seřazené. Využijte možnost předplatit si program Mylio Create, který vám pomůže organizovat snímky, vytvářet kalendář událostí, ale také fotografie ochrání, pomůže je upravovat, sdílet a synchronizovat mezi různými zařízeními.


 Snadná editace snímků


Součástí balení je dvouměsíční členství v programu Adobe Creative Cloud Photography Plan. Získáte přístup k pokročilé editaci fotografií, programu Lightroom CC a Photoshopu, abyste svým obrázkům mohli dodat ještě působivější atmosféru a doladit barvy, jas a další parametry k dokonalosti, než je budete sdílet na sociálních sítích.

Externí pevný disk formátu 2,5" o kapacitě 1 TB. Díky vestavěnému 256bitovému hardwarovému šifrování AES si můžete být jisti, že vaše data budou v bezpečí. Připojení je realizováno skrze USB 3.0 port, a díky přiloženému adaptéru jej lze využít u zařízení s portem USB typu C.

  • Součástí balení je USB 3.0 kabel a adaptér USB typ C.

Technické specifikace:

  • Rozhraní: USB 3.0 / USB-C
  • Formát HDD: 2,5"
  • Rozměry: 114,8 x 78 x 11,7 mm
  • Hmotnost: 151 g
  • Barva: bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber STHH1000402
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Parametry
Typ pevného disku HDD
Napájení napájení z portu
1TB
Určení standardní
Rozhraní
USB 3.0, USB-C
Další parametry
bílá
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.8 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 1.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.4 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 10.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu