Externí pevný disk 2,5" Verbatim Store 'n' Go GEN2 1,5TB (53226) černý

Značka: Verbatim , Kategorie: HDD
Kód zboží: VER53226

Přenosný pevný disk Verbatim Store n Go nabízí velkokapacitní úložiště s rozhraním USB 3.0 Super Speed. Rozhraní USB 3.0 nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0 (podle rychlosti...

Zjistit dostupnost

Verbatim Store 'n' Go GEN2, 1,5 TB, černá


Data a informace vládnou světu. I proto si je s sebou rádi nosíme na každém kroku. Paměti mobilních telefonů ale nejsou nafukovací a flashdisky rovněž nedokážou každou situaci zachránit. Králem přenosných médií je externí pevný disk. Store’n’Go GEN2 značky Verbatim má luxusní kapacitu 1,5 TB, což je více než mnohé základní kapacity v počítačích a noteboocích.

Rychlý přenos dat

Disk snadno připojíte přes rychlé rozhraní USB 3.0, ale kompatibilní je i s pomalejší a hojně používanou verzí USB 2.0. Nemusíte přitom instalovat žádné ovladače ani dodatečný software – tento externí harddisk stačí díky systému Plug & Play zapojit a ihned začít používat. Zařízení je ideální také pro snadné automatické zálohování. V balení najdete software Nero Backup. Nastavte si vlastní zálohovací plán a o nic dalšího se již nestarejte.

Přednosti

 • spolehlivý chod
 • vysoká kapacita
 • kompatibilní s USB 3.0 i 2.0

Disk je také už předem naformátován a připraven pro použití s operačními systémy Windows a macOS. 

Přenosný pevný disk Verbatim Store n Go nabízí velkokapacitní úložiště s rozhraním USB 3.0 Super Speed. Rozhraní USB 3.0 nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0 (podle rychlosti sběrnice USB), takže umožňuje extrémně rychlý přenos dat na cestách. Ukládejte si svá digitální data a soubory pro každodenní práci na tento skutečně mobilní disk a noste je všude s sebou. Stylový hladký design se na moderním pracovním stole vyjímá jako perfektní doplněk notebooku.

Nero BackItUp Essentials
Chcete-li lepší zabezpečení, máte k dispozici software Nero BackItUp Essentials, který umožňuje zálohovat pevný disk vašeho notebooku nebo počítače PC. Software BackItUp Essentials umožňuje zálohovat všechny vaše soubory, složky a disky, kdykoli to potřebujete. Případně v něm můžete naplánovat automatické zálohování v požadovaný čas a zlepšit tak své zabezpečení. Software Nero BackItUp Essentials je kompatibilní se systémy Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows 10 (není kompatibilní se systémem Mac OS).

Úspora energie
Přenosné pevné disky Verbatim Store 'n' Go jsou vybaveny softwarem pro úsporu energie Green Button. Software Green Button zastaví otáčení pevného disku, pokud není používán, čímž zvyšuje efektivitu a šetří energii. Dostupné jsou 3 možnosti úsporného režimu. Přechod do úsporného režimu po 10 minutách nebo v krocích po 10 minutách až do 120 minut. Do úsporného režimu je rovněž možno přejít poklepáním na ikonu Green Button na ploše nebo je možno přechod do úsporného režimu zakázat.

Vlastnosti:

 • Vysokorychlostní přenos dat díky rozhraní USB 3.0
 • Přenášejte snadno dokumenty a data mezi kanceláří a domovem.
 • Bezpečně zálohujte a ukládejte všechny soubory z počítače či notebooku
 • Technologie USB plug ‘n’ play (nevyžaduje přídavný zdroj napájení)
 • Stylový tenký design se snadno vejde na pracovní stůl a umožňuje snadné přenášení.
 • Software Nero BackUp
 • Příručka rychlého použití ve 27 jazycích

Technická specifikace:

 • Rozhraní: USB 3.0
 • Otáčky: 5400 ot./min
 • Technologie pevného disku: magnetický
 • Rozměry produktu: 119 x 81 x 20 mm
 • Hmotnost produktu: 220g

Záruka 24 měsíců
Partnumber 53226
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Parametry
Typ pevného disku HDD
Napájení napájení z portu
1,5TB
Rozhraní
USB 3.0
Další parametry
černá
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.5 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 14.5 cm
Hloubka balení 4.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu