Externí pevný disk 2,5" Western Digital My Passport 1TB (WDBYNN0010BBK-WESN) černý

Značka: Western Digital , Kategorie: HDD
Kód zboží: WDGWDBYNN0010BBK

Externí pevný disk 2,5" kapacita 1TB, USB 3.0

Naše cena s DPH:

1 981

Na splátky od: 218 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Western Digital My Passport 1TB, černá


Jak získat data z rozbitého PC? To je otázka, kterou naštěstí nikdy nebudete muset řešit, pokud budete používat externí pevný disk My Passport ve velikosti 1 TB od společnosti Western Digital. Je vynikající volbou nejen pro zálohování vašich digitálních vzpomínek, ale také pro přenos dat – například velkých balíků seriálů či filmů. Snadno se používá a skvěle vypadá – nabízí vše, co byste od podobného zařízení vůbec mohli požadovat.


Šifrovaný obsah


256bitové AES šifrování hardwaru v kombinaci se softwarem WD Security je garancí toho, že váš obsah bude vždy v bezpečí. Samozřejmě nechybí ani možnost obsah zašifrovat heslem.


Automatické zálohování a spolehlivost


Disk nabízí funkci automatické zálohy fotografií, videí, hudby i dalších dokumentů na vašem disku. Stačí využít přiložený zálohovací software od WD. V něm si můžete nastavit podrobná pravidla, jako je čas nebo frekvence zálohování, aby byly vaše digitální vzpomínky vždy v bezpečí.


Disky od Western Digital jsou navíc konstruovány tak, aby nabídly maximální spolehlivost, nadstandardní životnost i odolnost vůči běžným nárazům.

Přenosný disk My Passport je spolehlivé úložiště umožňující ukládat velké objemy vašich oblíbených fotografií, videí a hudby. Je dostupný v řadě zářivých, zábavných barev, má elegantní styl a pohodlně se vám vejde do ruky, takže svůj drahocenný obsah můžete mít stále u sebe.

Ožijte barvami
Život je barevný. Sny jsou barevné. Disk My Passport v novém provedení přichází v řadě zábavných barev, které vás nabijí energií a zlepší vám náladu. Navíc vám kryje záda.

Automatické zálohování
Se softwarem WD Backup, který je s diskem My Passport dodáván, můžete automaticky zálohovat své fotografie, hudbu a dokumenty ze svého systému na disk My Passport. Nastavte si ho dle svého rozvrhu. Stačí vybrat čas a frekvenci.

Ochrana heslem
Vestavěné 256bitové hardwarové šifrování AES se softwarem WD Security pomáhá udržet váš obsah v soukromí a bezpečí. Snadno můžete jako výzvu k zadání hesla použít text „v případě nálezu vraťte“, kdybyste měli svůj disk My Passport někdy ztratit. I ti nejlepší občas někde něco zapomenou.

Spolehlivost produktů WD
Společnost WD navrhuje disky tak, aby vyhovovaly náročným požadavkům na životnost, vynikající odolnost proti nárazu a aby byly dlouhodobě spolehlivé. Spolehlivý disk My Passport zálohujeme (odpusťte nám slovní hříčku) 2letou omezenou zárukou.

Ukažte se
Výrazné a energické provedení disku My Passport zvýrazňuje řada sytých krásných barev, ze kterých si jistě vyberete tu, co bude vyhovovat vašemu jedinečnému osobnímu stylu.

Snadno použitelné
Úložiště je připraveno k použití ihned po vybalení, takže můžete rovnou přenášet soubory, ukládat vzpomínky a zálohovat. Součástí balení je také software WD Backup a WD Security, které pomohou chránit vaše data.

Vlastnosti:

 • Automatické zálohování pomocí softwaru WD Backup
 • Ochrana heslem s hardwarovým šifrováním
 • Úložiště je připraveno k použití ihned po vybalení
 • Výrazné a energické provedení

Technická specifikace:

 • Rozhraní USB 3.0 (kompatibilní s USB 2.0)
 • Kapacita: 1 TB
 • Rozměry (Š x V x H): 81,5 x 110 x 16,3 mm

Obsah balení:

 • Pevný disk My Passport
 • Kabel USB 3.0
 • Software WD Backup, WD Security a WD Drive Utilities
 • Stručný průvodce instalací

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 36 měsíců
Partnumber WDBYNN0010BBK-WESN
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Parametry
Typ pevného disku HDD
Napájení napájení z portu
1TB
Rozhraní
USB 3.0
Další parametry
modrá
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.2 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 1.6 cm
Rozměry balení
Šířka balení 11.5 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 4.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu