Externí pevný disk 2,5" Western Digital My Passport 1TB (WDBYNN0010BRD-WESN) červený

Značka: Western Digital , Kategorie: HDD
Kód zboží: WDGWDBYNN0010BRD

Externí pevný disk 2,5" kapacita 1TB, USB 3.0

Zjistit dostupnost

Western Digital My Passport 1TB, červená


Rozbitý počítač už vám nikdy nepřidělá vrásky na čele! Zapomeňte na složité extrahování dat z poškozeného disku. Zálohujte automaticky a v případě poruchy buďte za vodou. Pevný 1TB disk My Passport od společnosti Western Digital je vynikající volbou nejen pro zálohování vašich digitálních vzpomínek, ale také pro přenos dat – například velkých balíků seriálů či filmů. Snadno se používá a skvěle vypadá – nabízí vše, co byste od podobného zařízení vůbec mohli požadovat.


Šifrovaný obsah


256bitové AES šifrování hardwaru v kombinaci se softwarem WD Security je garancí toho, že váš obsah bude vždy v bezpečí. Samozřejmě nechybí ani možnost obsah zašifrovat heslem.


Automatické zálohování a spolehlivost


Disk nabízí funkci automatické zálohy fotografií, videí, hudby i dalších dokumentů na vašem disku. Stačí využít přiložený zálohovací software od WD. V něm si můžete nastavit podrobná pravidla, jako je čas nebo frekvence zálohování, aby byly vaše digitální vzpomínky vždy v bezpečí.


Disky od Western Digital jsou navíc konstruovány tak, aby nabídly maximální spolehlivost, nadstandardní životnost i odolnost vůči běžným nárazům.


Žijte naplno, ale bezpečně. Stahujte hudbu, videa a ukládejte si fotografie s automatickým zálohováním, abyste o ně nikdy nepřišli!

 


Ochrana heslem


Disk je vybaven ochranným kódováním AES Hardware, jenž vám pomůže cenné soubory a složky udržovat v bezpečí za všech okolností. Nastavte si vlastní heslo a mějte jistotu, že se k obsahu dostanete pouze vy.

 


Elegantní design


Moderní design, kompaktní rozměry a velká kapacita. Vyjádřete svou osobnost za pomoci externího disku, který s vámi bude na každém vašem kroku.


 
 


Snadné používání


Zapomeňte na zdlouhavé instalování, s funkcí Plug and Play stačí disk pouze připojit za pomoci USB kabelu k počítači a přenos souborů může začít. Ihned po vybalení!


 
 


Automatické zálohování


Využijte dodávaný zálohovací software a automaticky si zdvojnásobte ochranu svých souborů. Zvolte si čas a intervaly zálohování a dovolte disku, ať se o vše ostatní postará za vás.


Přenosný disk My Passport je spolehlivé úložiště umožňující ukládat velké objemy vašich oblíbených fotografií, videí a hudby. Je dostupný v řadě zářivých, zábavných barev, má elegantní styl a pohodlně se vám vejde do ruky, takže svůj drahocenný obsah můžete mít stále u sebe.

Ožijte barvami
Život je barevný. Sny jsou barevné. Disk My Passport v novém provedení přichází v řadě zábavných barev, které vás nabijí energií a zlepší vám náladu. Navíc vám kryje záda.

Automatické zálohování
Se softwarem WD Backup, který je s diskem My Passport dodáván, můžete automaticky zálohovat své fotografie, hudbu a dokumenty ze svého systému na disk My Passport. Nastavte si ho dle svého rozvrhu. Stačí vybrat čas a frekvenci.

Ochrana heslem
Vestavěné 256bitové hardwarové šifrování AES se softwarem WD Security pomáhá udržet váš obsah v soukromí a bezpečí. Snadno můžete jako výzvu k zadání hesla použít text „v případě nálezu vraťte“, kdybyste měli svůj disk My Passport někdy ztratit. I ti nejlepší občas někde něco zapomenou.

Spolehlivost produktů WD
Společnost WD navrhuje disky tak, aby vyhovovaly náročným požadavkům na životnost, vynikající odolnost proti nárazu a aby byly dlouhodobě spolehlivé. Spolehlivý disk My Passport zálohujeme (odpusťte nám slovní hříčku) 2letou omezenou zárukou.

Ukažte se
Výrazné a energické provedení disku My Passport zvýrazňuje řada sytých krásných barev, ze kterých si jistě vyberete tu, co bude vyhovovat vašemu jedinečnému osobnímu stylu.

Snadno použitelné
Úložiště je připraveno k použití ihned po vybalení, takže můžete rovnou přenášet soubory, ukládat vzpomínky a zálohovat. Součástí balení je také software WD Backup a WD Security, které pomohou chránit vaše data.

Vlastnosti:

 • Automatické zálohování pomocí softwaru WD Backup
 • Ochrana heslem s hardwarovým šifrováním
 • Úložiště je připraveno k použití ihned po vybalení
 • Výrazné a energické provedení

Technická specifikace:

 • Rozhraní USB 3.0 (kompatibilní s USB 2.0)
 • Kapacita: 1 TB
 • Rozměry (Š x V x H): 81,5 x 110 x 16,3 mm

Obsah balení:

 • Pevný disk My Passport
 • Kabel USB 3.0
 • Software WD Backup, WD Security a WD Drive Utilities
 • Stručný průvodce instalací

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 36 měsíců
Partnumber WDBYNN0010BRD-WESN
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Parametry
Typ pevného disku HDD
Napájení napájení z portu
1TB
Rozhraní
USB 3.0
Další parametry
žlutá
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.2 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 1.6 cm
Rozměry balení
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 11.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu