Fén Braun SatinHair 7 HD730 černý

Značka: Braun , Kategorie: Fény
Kód zboží: BRAHD730

Inovační technologie IONTEC, extra úzká směrová tryska, difuzér, antistatická úprava vlasů.

Naše cena s DPH:

1 499

Na splátky od: 165 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Zdravé a krásné vlasy

Fén na vlasy je v dnes nezbytným praktickým pomocníkem v péči o vlasy. Pomůže vytvarovat dokonalý účes, usušit rychle vlasy, když někam spěcháte, nebo když nechcete riskovat nachlazení po hodince plavání. Fén dozajista ocení i rodiče dítek, protože s fénem budou mít jistotu, že vlásky po koupání jsou doopravdy suché.


Inovativní technologie pro dokonalý styling

Zdokonalte svou každodenní úpravu vlasů pomocí fénuBraun SatinHair 7 HD730. S tímto přístrojem o výkonu 2 200 W a inovační technologií IONTEC se i velmi dlouhé a husté vlasy vysuší rychle a účinně do zářivé hladkosti. Pokud trpíte na krepatění a elektrizování vlasů statickým nábojem, je tento fén s ionizační funkcí skvělou volbou.Nejvyšší řada vysoušečů vlasů BRAUN je vyrobená tak, aby při vysoušení pečovala o zdraví a dokonalý vzhled vlasů.

Vysoušeč vlasů Braun SatinHair 7 obsahuje průlomovou technologii IONTEC. Tato technologie zaručí, že vlasy po vysušení nebudou mokré, ale zůstane jim jejich přirozená vlhkost. Budou tak nejen zdravější, ale také zářivě lesklé a hladké. Díky procesu ionizace uvolní speciální zelené iontové trysky do vlasů miliony saténových mikroskopických, elektricky nabitých částic. Při jejich vysoušení ionty efektivně obklopí každý jednotlivý vlas, přitáhnou ze vzduchu vlhkost a omezí jeho polétavost a statický náboj.

Snadná úprava a tvarování vlasů

Fén není určený jen na vysoušení vlasů. V dnešní době se s ním dá dotvořit styling vlasů pomocí přídavných nástavců. V balení naleznete vysoušeč vlasů Braun SatinHair 7HD 730 s přívodním elektrickým kabelem dlouhým 2m pro snadnou manipulaci, extra úzkou směrovou trysku pro formování účesu a difuzér pro objem vlasů. Pomocí účinného difuzéru snadno vytvoříte bohatý účes a přirozené vlny. Extra úzká směrová tryska zase zaručí přesnost a nasměruje proud vzduchu právě tam, kam potřebujete, abyste docílili dokonalého stylingu.

Přizpůsobí se typu vašim vlasům

Vysoušeč vlasů SatinHair 7 se přizpůsobí všem typům vlasů.3 stupně přesného nastavení teploty a 2 intenzity proudění vzduchu, které lze nastavovat zvlášť. Takže lze docílit i silného a účinného proudu vzduchu při nízké teplotě. Vysoušeč rozděluje teplo kontrolovaně, takže lze z vlasů šetrně upravit základ tvaru, ke kterému směřujete. Toto rovnoměrné vysoušení vlasů zabraňuje polétavosti konečků a umožní vám ovládat směr, do kterého vlasy vysoušíte. Přístroj je navíc doplněn tlačítkem Cool shot - ochlazovacím stupněm, díky kterému můžete vlasy během několika sekund zchladit a účes zafixovat, aby lépe a déle držel tvar.

Vysoušení vlasů 100% bez poškození

Vysoušeč Braun vaše vlasy vysuší šetrně a poskytne vám optimální ochranu. Jeho unikátní ochranný systém Satin Protect vám dokonce umožní používat stálou teplotu 70°C při stejně výkonné intenzitě proudění vzduchu. To zajistí, že se vaše vlasy pouze vysuší, a nespálí.

Keramický pečující modul navíc zaručí rovnoměrnou distribuci tepla bez vzniku "horkých míst". Geniální filtr s mřížkou v zadní části vysoušeče vlasů pomáhá předcházet lámání vlasů. Zabraňuje tomu, aby byly vlasy vtaženy do přístroje, kde by se mohly zamotat. Díky tomu je úprava vlasů ještě snadnější.

Ergonomický a praktický

Vysoušeč SatinHair 7 je výborně vyvážený, takže se pohodlně drží a dobře se s ním při vysoušení manipuluje. Zadní část je nakloněná v úhlu 20 stupňů, takže vlasy neblokují filtr a nehrozí přehřátí přístroje. Praktická je také údržba - snímatelný filtr, který chrání systém před nečistotami, se velmi snadno čistí. Hmotnost přístroje je pouhých 900 g a je vybaven praktickým závěsným poutkem.

Navržený pro vysoušení vlasů 100% bez poškození:

Vysoušeč Satin Hair 7 s technologií IONTEC je navržen speciálně tak, aby při vysoušení zachovával lesk a zdraví vlasů.
Výzkumné středisko Braun prokázalo, že nadměrná teplota při vysoušení vede k významnému úbytku vlhkosti ve vlasech, což způsobuje jejich větší lámavost, mdlou barvu a nezdravý vzhled. Vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 7 je vaší zárukou zdravé úpravy vlasů, protože pracuje s neustálým a přesným ovládáním teploty a má zvlhčovací funkci.

Hlavní vlastnosti výrobku:

 • Inovační technologie IONTEC
 • Stejně jako všechny přístroje řady Braun Satin Hair 7 obsahuje také vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 7 průlomovou inovační technologii IONTEC. IONTEC je jedinečná technologie určená speciálně k ochraně zdraví vašich vlasů. Proto je také vaší zárukou zdravé úpravy vlasů. Zelené iontové trysky uvolní do vlasů při jejich vysoušení efektivně miliony saténových iontů, které přitáhnou částečky vlhkosti ze vzduchu. Výsledkem je bezvadný, zářivě lesklý účes, který odráží zdraví vašich vlasů.

Vyvážený obsah vlhkosti

 • Saténové ionty obklopí každý jednotlivý vlas a rychle obnoví rovnováhu jeho vlhkosti, která se obvykle při úpravě vlasů nadměrným teplem ztrácí.

Antistatická úprava vlasů

 • Díky jedinečné iontové technologii od Brauna vznikne bohatý proud saténových iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto pokrokové působení iontů funguje při vysoušení vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vaše vlasy budou nádherně zářivé a hladké.

Ochrana před poškozením vlasů

 • Vysoušeč vlasů Satin Hair 7 vaše vlasy vysuší šetrně a poskytne vám optimální ochranu. Jeho unikátní ochranný systém Satin Protect vám dokonce umožní používat stálou teplotu 70°C při stejně výkonné intenzitě proudění vzduchu. To zajistí, že se vaše vlasy pouze vysuší, a nespálí. Keramický pečující modul navíc zaručí rovnoměrnou distribuci tepla bez vzniku "horkých míst".

Ochrana před vysušením

 • Vysoušeč vlasů Satin Hair 7 s unikátní technologií IONTEC byl speciálně vyvinutý tak, aby zabraňoval přesušení a poškození vlasů. Při vysoušení dokonce zvyšuje obsah vlhkosti ve vlasech - na rozdíl od přístrojů bez technologie IONTEC.

Ochrana před poškozením vlasů

 • Geniální filtr s mřížkou v zadní části vysoušeče vlasů Braun Satin Hair 7 pomáhá předcházet lámání vlasů. Zabraňuje tomu, aby byly vlasy vtaženy do přístroje, kde by se mohly zamotat. Díky tomu je úprava vlasů ještě snadnější - navíc lze filtr také pohodlně sejmout a přístroj vyčistit.

Dodatečné vlastnosti :

 • Pro přesně tvarované účesy
 • Extra úzká směrová tryska je speciálně navržená pro přesné vysoušení a úpravu vlasů.

Ideální pro úpravu kudrlin

 • Vysoušení vlasů do vlnitých účesů je s difuzérem ještě snadnější. Difuzér usměrní proudění vzduchu do jemného proudu, takže si můžete vlasy vysoušet šetrně. To zároveň znamená více pevnějších vln a znatelně méně polétavosti. Konkávní tvar hrotů difuzéru se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy a poskytuje tak při úpravě vlasů zvýšené pohodlí.

Dokonalé zakončení

 • Funkce ochlazovacího stupně váš účes dokonale zafixuje.

Přizpůsobí se vašemu typu vlasů

 • Vysoušeč vlasů Satin Hair 7 Colour se přizpůsobí všem typům vlasů a potřeb. Má 3 stupně nastavení teploty a 2 intenzity proudění vzduchu, které lze nastavovat zvlášť. Takže lze docílit i silného proudu vzduchu při nízké teplotě.
 • 2200 W
 • Síťový přívod 2m
 • Závěsné očko

Obsah balení:

 • Vysoušeč vlasů Braun HD 730
 • Extra úzká směrová tryska
 • Difuzér

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ fénu standardní fén
Max. příkon 2200 W
Počet rychlostí 2
Počet teplot 3
Ano
Koncentrátor vzduchu Ano
Ano
Ano
Ne
2 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hloubka výrobku 22.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.1 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 27.3 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací