Fén Philips MoistureProtect HP8281/00 bílý (vrácené zboží 8801199328)

bazar
Značka: Philips , Kategorie: Fény
Kód zboží: -9868514

Bazar - vrácené zboží 8801199328

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8801199328

Philips MiostureProtect Vysoušeč vlasů HP8281/00


Zapomeňte na vysušené vlasy bez života, které mají tendence se lámat. Inovativní vysoušeč vlasů MoistureProtect dokáže vyvinout extra silný proud vzduchu a vaše vlasy dokáže během okamžiku upravit do požadovaného stylingu a zároveň je aktivně chrání před tepelným poškozením. Inovativní technologie MoistureProtect díky infračervenému snímači v reálném čase snímá okolní teplotu vlasů a reguluje ji tak, aby si vlasy zachovaly svou přirozenou hydrataci. Technologie ThermoProtect pak zabraňuje přehřívání vlasů a tepelnému poškození. Vaše vlasy tak budou dokonale chráněné. Přístroj navíc během vysoušení vlasy hýčká zápornými ionty, které vlasy uhlazují, dodávají jim vysoký lesk a eliminují zacuchávání. Součástí balení je i extra tenký nástavec, který umožňuje přesné proudění vzduchu pro vytváření nejrůznějších účesů. Objemový difuzér využijete při vytváření perfektně pružných vln.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Rychlé vysoušení díky výkonnému motoru s příkonem 2 300 W
 • Technologie MoistureProtect pomáhá zachovat přirozenou hydrataci vlasů
 • Šetrná ionizační technologie pro lesklé vlasy bez zacuchání
 • Technologie ThermoProtect zabraňuje přehřátí vlasů
 • Optimální výsledky umožní 6 rychlostí, 6 nastavení teplot a funkce chladného vzduchu

 


Krásné vlasy chráněné zevnitř i zvenčí

 


Technologie MoistureProtect


Inovativní vysoušeč vlasů vaše vlasy perfektně rychle vysuší a zároveň je aktivně chrání před poškozením. Je vybaven pokročilou technologií MoistureProtect, díky které v reálném čase monitoruje okolní teplotu vlasů a v případě potřeby ji reguluje tak, aby pro ně byla bezpečná. Díky optimální teplotě si každý vlas dokáže zachovat svou přirozenou hydrataci a nedochází k vysoušení a lámání suchých konečků.

 


Infračervený snímač MoistureProtect


Pečujte o své vlasy za pomoci moderních technologií! Vysoušeč vlasů je vybavený citlivým snímačem MoistureProtect, který konstantně monitoruje teplotu vysoušení vlasů a na základě sebraných dat ji upravuje tak, aby byla pro stav vašich vlasů maximálně vhodná. Vlasy aktivně chrání před zbytečným vysušováním a jejich kutikuly před poškozením. Díky tomu bude vaše hříva lesklejší a na dotyk jemnější. V případě potřeby je snímač možné manuálně vypnout.

 


Technologie ThermoProtect


Vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect má mimořádně výkonný motor a zajišťuje výsledky srovnatelné s vysoušeči používaných v profesionálních salonech. Je vybavený šetrnou technologií ThermoProtect, díky které přístroj zabraňuje přehřívání vašich vlasů a vysouší je s maximální šetrností. Dokonale tak vlasy chrání před tepelným poškozením.

 


Vysoušení o příkonu 2 300 W


Inovativní vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect vám umožní v pohodlí domova vlasy rychle a efektivně upravovat a vytvářet nejrůznější stylingy. Díky extra vysokému příkonu 2300 W dokáže vyvinout velmi silné proudění vzduchu, ale pomocí inteligentního snímače a šetrných technologií vlasy chrání před poškozením. Pro váš větší komfort můžete rychlost vzduchu a jeho teplotu kdykoli během používání upravovat dle aktuální potřeby.

 


Šest nastavení rychlosti a teploty


Je jen na vás, jaký styling chcete vytvořit a jakým způsobem si přejete vlasy upravovat. Na výběr máte 6 různých nastavení rychlosti a teploty a proudění studeného vzduchu pro profesionální výsledky v pohodlí vašeho domova. Během používání navíc přístroj vytváří záporné ionty, které dokáží redukovat statickou energii, vlasy uhlazují a dodávají jim vysoký lesk.

 


Chladný vzduch


V dolní části rukojeti fénu je umístěné tlačítko chladného vzduchu s ikonou sněhové vločky. Po jeho stisknutí se spustí proud studeného vzduchu, který se skvěle hodí pro finální fixaci vytvořeného účesu, pomáhá totiž vlasům zachovat jejich tvar po mnohem delší dobu. V kombinaci s ultratenkým tvarovacím nástavcem můžete vytvářet nespočet různých stylingů.


Vráceno - Použito

Vysoušeč vlasů MoistureProtect

 • 100% ochrana proti přesušeným vlasům díky snímači
 • MoistureProtect; více péče o vaše vlasy díky ionizační technologie pro lesklé vlasy bez kroucení
 • Profesionální příkon 2300 W pro dokonalé výsledky
 • Impulz studeného vzduchu pro fixaci účesu
 • Šest flexibilních rychlostí a teplotních stupňů zaručuje dokonalou kontrolu
 • Odnímatelná mřížka zabraňuje zachycování vlasů
 • Délka kabelu 2,5 m.

Technologie MoistureProtect zachovává přirozenou hydrataci vlasů
Technologie MoistureProtect kontroluje a reguluje teplotu, aby byly vaše vlasy ještě zářivější a uchovaly si přirozenou hydrataci. Protože neustále zajišťuje optimální teplotu, chrání vlasy před přehřátím. Užívejte si dokonale chráněné, nádherné vlasy.

Inteligentní snímač MoistureProtect
Infračervený snímač MoistureProtect neustále sleduje a přizpůsobuje teplotu sušení, aby odpovídala potřebám vašich vlasů. Inteligentní snímač při sušení měří teplotu vlasů, a chrání je tak před ztrátou vlhkosti a poškozením kutikul. Dokonalé uchování vlhkosti zajišťuje vlasům větší lesk, jemnost a vlasy jsou zdravější. Snímač lze vypínat podle potřeby.

2 300 W vysoušecího výkonu
Tento 2300W profesionální vysoušeč vlasů má šest rychlostí a nastavení teploty. Díky výsledné kombinaci výkonu, rychlosti a technologií vlasy usušíte a upravíte rychleji, snáze a citlivěji.

Péče pomocí iontů pro lesklé a hladké vlasy bez zacuchání
Záporné ionty redukují vytváření statické energie, upravují účes a uhlazují vlasové kutikuly, čímž umocňují záři a lesk vlasů. Výsledkem je nádherně hladký, lesklý účes bez zacuchání.

Funkce ThermoProtect brání přehřátí vašich vlasů
Teplota ThermoProtect zajišťuje vašim vlasům perfektní teplotu sušení. Přináší výkonné, avšak citlivé sušení s péčí a optimálními výsledky.

Šest nastavení rychlosti a teplot pro optimální ovládání
Díky šesti rychlostem a nastavení teploty máte vše pod kontrolou. Jemné proudění vzduchu s vysokou teplotou vám umožňuje vytvářet difuzérem krásné lokny. Vychutnejte si dokonale hladké vlasy, které získáte díky využití silného proudění vzduchu a vysoké teploty rychleji.

Chladný vzduch pro fixaci účesu
Tlačítko chladného vzduchu nabízí intenzivní přísun chladného vzduchu. Používá se po vytvarování účesu jako finální krok k jeho fixaci. Chladný vzduch poskytne déle trvající výsledek a udrží přesný tvar účesu.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ fénu standardní fén
Max. příkon 2300 W
Počet rychlostí 6
Plynulá regulace rychlosti Ne
Počet teplot 6
Ano
Ano
Ano
2.5 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.5 cm
Výška výrobku 26.6 cm
Hloubka výrobku 24.7 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.6 cm
Výška balení 33.2 cm
Hloubka balení 24.7 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací