Fén Rowenta CV5351D0 černý/růžový

Značka: Rowenta , Kategorie: Fény
Kód zboží: 1 198 978

Advanced Care technologie chrání krásu a zdraví vlasů automatickým nastavením ideální teploty a proudu vzduchu, funkce ionizace: zabraňuje statické elektřině, pro hladké a zářivě lesklé vlasy.

Zjistit dostupnost

Vždy dokonalý účes a zdravé vlasy


Díky fénu Rowenta bude úprava vašich vlasů velice snadná a hotový účes bude vypadat vždy dokonale jako ze salonu. Krásu a zdraví vlasů při vysoušení bude přitom chránit technologie Advanced Care, která zajišťuje automatické nastavení ideální teploty a proudu vzduchu. Díky nízké váze fénu, pouhých 0,7 kg a 1,8 m dlouhému přívodnímu kabelu bude pro vás používání fénu Rowenta velice komfortní.


Snadná úprava všech typů vlasů


Hladké a velmi lesklé vlasy, které se snadno upravují, zajišťuje funkce ionizace vlasů. Fén Rowenta je vybaven výkonným generátorem iontů, který umožňuje rovnoměrnou distribuci iontů po celé délce vlasu, eliminuje statickou elektřinu a navíc přitahuje molekuly vody ve vzduchu pro dokonalou hydrataci vašich vlasů. Díky této funkci i ty nejjemnější vlasy zaručeně dostanete pod kontrolu.Maximálně přesné vysoušení


Fén Rowenta je vybaven exkluzivním koncentrátorem vzduchu Triple Air Precision, který umožňuje maximálně přesné vysoušení. Tato funkce vám umožňuje dokonalé tvarování jakéhokoliv účesu, protože proud vzduchu bude směřovat vždy přesně tam, kam potřebujete. Dlouhodobou fixaci účesu zajistíte proudem studeného vzduchu a váš účes bude dokonale držet tvar po dlouhou dobu.


Snadná manipulace a používání


Snadnou manipulaci zajišťuje praktická a kompaktní velikost fénu Rowenta. Abyste měla fén vždy po ruce, je možné jej pověsit díky závěsnému poutku na háček přímo v koupelně. Komfortní vysoušení všech typů vlasů a vytváření jakéhokoliv účesu zajišťuje volba z 3 stupňů rychlosti a také 3 stupňů teploty. Fén Rowenta si díky tomu oblíbí všichni členové domácnosti a stane se nepostradatelným doplňkem v péči o vaše vlasy.

Rowenta vysoušeč vlasů Respect Studio Dry

  • Advanced Care technologie chrání krásu a zdraví vlasů automatickým nastavením ideální teploty a proudu vzduchu
  • funkce ionizace vlasů – výkonný generátor iontů zajišťuje rovnoměrnou a účinnou distribuci iontů po celé délce vlasu, přitahuje molekuly vody ve vzduchu pro hydrataci vlasu, eliminuje statickou elektřinu; pro hladší, lesklejší vlasy, které se snadněji upravují
  • exkluzivní koncentrátor vzduchu Triple Air Precision pro ultra přesné vysoušení
  • keramický povrch chrání vlasy optimálním vyřazováním tepla
  • vysoký příkon 2100 W
  • 3 stupně nastavení rychlosti / teploty
  • praktická kompaktní velikost pro snadnou manipulaci
  • proud studeného vzduchu pro fixaci účesu po dlouhou dobu
  • šňůra 1,8m pro pohodlné vysoušení
  • závěsné poutko

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ fénu standardní fén
Max. příkon 2100 W
Počet rychlostí 3
Počet teplot 3
Ne
Koncentrátor vzduchu Ano
Ano
Ano
Ne
1.8 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.6 cm
Výška výrobku 24.8 cm
Hloubka výrobku 17.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 29.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací