Fén Valera Excel 561.19 černý/stříbrný

Značka: Valera , Kategorie: Fény
Kód zboží: VAL000092350

Od roku 1955 se švýcarská společnost Ligo Electric S.A. specializuje na výrobu spotřebičů vlasové techniky značky Valera. Základními hodnotami, na které Valera při vývoji a výrobě spotřebičů velmi...

Zjistit dostupnost

Valera EXCEL 1800


Jeden z cenově nejdostupnějších fénů od světoznámé značky Valera, který zaujme příkladnou kvalitou zpracování. I proto se stává častou volbou náročných zákaznic. Nadstandardní výkon přitom zajišťuje spolehlivý motor o maximálním příkonu 1800 W, teplotu a rychlost vysoušení díky tomu lze kombinovat hned v 6 krocích. Dokonce nechybí ani funkce foukání studeného vzduchu, která slouží pro rychlé zafixování účesu. Potěší také to, že součástí balení je praktický držák na zeď a na fénu nechybí poutko pro zavěšení.


Přednosti


• solidní výkon

 • koncentrátor pro přesný styling
 • 6 stupňů regulace rychlosti/ teploty
Fén je též vybaven odnímatelnou mřížkou, která usnadňuje čištění zachycených vlasů. Nechybí ani úzký koncentrátor pro mimořádně přesný styling. Na vynikající úrovni je i celková ergonomie přístroje, a to hlavně díky ergonomicky tvarovanému držadlu a dobře rozmístěným ovládacím prvkům. Díky tomu lze tento model doporučit i lehce náročnějším zákaznicím.


O značce


Valera je tradiční švýcarská společnost, která vyrábí produkty prémiové kvality. Mezi roky 1978 a 2008 produkovala různé spotřebiče pro světové značky, jako je Philips, Braun, AEG , Rowenta a další. Drtivá většina jejích současných produktů je určena pro náročné, případně dokonce i profesionální využití, čemuž odpovídají použité materiály, vysoký výkon a v neposlední řadě i mimořádná životnost a inovativní technologie.


 

Od roku 1955 se švýcarská společnost Ligo Electric S.A. specializuje na výrobu spotřebičů vlasové techniky značky Valera. Základními hodnotami, na které Valera při vývoji a výrobě spotřebičů velmi dbá, jsou především zdraví a vzhled vlasů. Své znalosti získává ze spolupráce se světovými vlasovými stylisty, odborníky z univerzitních klinik, od výrobců vlasové kosmetiky a v neposlední řadě naslouchá potřebám konečných spotřebitelů.

Výsledkem je kvalita, preciznost a spolehlivost výrobků. Valera je značkou profesionálních kadeřníků. Stále častěji se s ní setkáte i v hotelích po celém světě. Značku Valera si pro vybavení hotelových koupelen vybral například i hotel Burj Al Arab v Dubaji či Palace Hotel v Gstaadu.
Valera - produkty, které odpovídají kvalitě opravdu špičkového výrobce. Valera profesionální fény jsou určeny pro náročné zákazníky.

Valera Excel 1800

Super lehký vysoušeč, součástí balení je plastový průhledný držák na zeď na umístění vysoušeče, 6 kombinací nastavení teploty a rychlosti, tlačítko studeného vzduchu, odnímatelný filtr, vzduchová tryska.

Vlastnosti
Tlačítko studeného vzduchu:

 • Přepnutí vysoušeče na studený vzduch umožní dokonalou fixaci účesu, není tak potřeba dalšího zpevňování lakem a jinými kosmetickými prostředky, které vlasy zbytečně vysušují.

Super lehký:

 • Konstrukce vysoušeče je v porovnání s běžnými fény velmi lehká.

Technické parametry

 • počet teplot: 3
 • počet rychlostí: 2
 • hmotnost: 0,354 kg
 • barva: černá + stříbrná
 • příkon: 1800 W
 • úzká vzduchová tryska
 • závěsné očko
 • vyrobeno ve Švýcarsku
 • 3 letá záruka na motor

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ fénu standardní fén
Max. příkon 1800 W
Počet rychlostí 2
Počet teplot 3
Ne
Koncentrátor vzduchu Ano
Ne
Ano
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.5 cm
Výška výrobku 23.0 cm
Hloubka výrobku 9.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.5 cm
Výška balení 24.5 cm
Hloubka balení 10.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu