Fén Wellneo AIRPRO 2IN1 bílý

doprava zdarma výprodej
Značka: Wellneo , Kategorie: Fény
Kód zboží: WLL110022589

Nová otočná technologie, pokryje až o 70% více vlasů, až o 60% rychlejší než jiné fény. Ionická funkce, 3 teploty a 2 rychlosti, funkce studeného vzduchu.

Naše cena s DPH:

1 599

Na splátky od: 176 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Wellneo AIRPRO 2IN1


Dodat tu pravou péči vlasům je cílem snad každé ženy. Skvělý výsledek v podobě perfektních a lesklých vlasů vám přinese fén Wellneo AIRPRO 2IN1. Tento revoluční otočný fén je vybaven novou technologií, která pokryje až o 70 % více vlasů. Upravte si směr proudění vzduchu, který běžné fény neposkytují. Díky této technologii vaše vlasy už nemusejí být roztřepené a rozcuchané. Nejednu dámu potěší svou čistě bílou barvou. Díky použitému materiálu je hmotnost fénu necelý jeden kilogram.


Přizpůsobte si proudění vzduchu


Vzduch nemusí z hubice pouze proudit ven, ale lze nastavit na dvousměrné efektivnější proudění uvnitř hubice. Vaše vlasy vysušíte až o 60 % rychleji a zamezíte nežádoucímu poškození vlasů přehříváním. Lesk a oživení dodá vlasům funkce ionizátoru. Možnost volit ze 2 rychlostí vysoušení  a 3 teplotních stupňů až do maximálního výkonu 2 000 W. Funkce studeného vzduchu bude vaše vlasy vysoušet nejšetrněji. Koncentrátor vzduchu použijte pro usměrnění jeho proudění.


Snadná údržba fénu


Ergonomický design fénu Wellneo AIRPRO 2IN1 znamená jeho snadné použití. Praktické vychytávky, které usnadní manipulaci s fénem nesmí chybět. Dostatečně dlouhý připojovací 1,8 metrový kabel jistě vystačí k nejbližší zásuvce i kdyby byla dál od zrcadla. A pokud budete potřebovat fén zavěsit, se závěsným očkem to nebude žádný problém. Budete jej tak mít vždy okamžitě po ruce. Díky odnímatelnému filtru je údržba fénu snadná a rychlá, vyčistíte jej raz dva.

Revoluční otočný fén od Wellnea vám umožní dosáhnout skělých výsledků v péči o vaše vlasy.
Díky tomuto přístroji budete mít perfektní a lesklé vlasy během chvilky - je rychlým, praktickým a efektivním řešením, abyste mohli být na své vlasy pyšní!
Oproti běžným fénům přináší možnost upravit si směr proudění vzduchu. Běžné vysoušeče vlasů poskytují pouze proudění z hlavice ven, což může způsobit, že vaše vlasy jsou roztřepené a rozcuchané. Otočný fén od Wellnea však disponuje technologií umožňující přizpůsobit si proudění tak, jak vám to bude vyhovovat. Kromě standardního proudění vzduchu z hubice ven, je možné fén nastavit na dvousměrné proudění uvnitř hubice, které je efektivnější. Při využití proudění vzduchu uvinitř hubice budete moci vaše vlasy vysušit rychleji. Vlasy se při tom nepřehřejí a snížíte riziko poškození vlasů. Navíc má fén ionickou funkci, díky které vaše vlasy oživí, zjemní a budou lesklé. Produkt nabízí 2 rychlostní a 3 teplotní stupně. Navíc je zde možnost použít studený vzduch jako nejšetrnější způsob vysoušení. Údržba je snadná a rychlá díky vyjímatelnému filtru, který vyčistíte raz dva.

Výhody produktu:

 • nová otočná technologie, pokryje až o 70% více vlasů
 • až o 60% rychlejší než jiné fény
 • je výkonný 2000W
 • ionická funkce
 • 3 teplotní stupně
 • 2 rychlostní stupně
 • funkce studeného vzuchu
 • ergonomický design pro snadné použití
 • odjímatelný filtr
 • háček pro zavěšení

Technické parametry:

 • voltáž 220-240 V, frekvence 50Hz
 • výkon 1800-2000W
 • délka kabelu 1,8m

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ fénu standardní fén
Max. příkon 2000 W
Počet rychlostí 2
Počet teplot 3
Ne
Koncentrátor vzduchu Ano
Ano
Ano
1.8 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 21.3 cm
Hloubka výrobku 26.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 25.4 cm
Hloubka balení 27.3 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací