Fidget spinner Befree 4 barevné varianty (modrá, bílá, žlutá, zelená) (BF-06995)

Značka: Befree , Kategorie: Spinnery
Kód zboží: BFEBF06995

Spinner točí se světem a celý svět točí se spinnerem!

Zjistit dostupnost

Vy ho ješte nemáte?

Fenomén zvaný spinner se stal okamžitým hitem, který si oblíbili nejen děti, ale i dospělý. Co dělá tuto "hračku" tak skvělou? V první řadě je to zábava, která vás zaměstná na dlouhé hodiny. Hlavním benefitem je ale báječný pocit uvolnění, který zažijete po roztočení spinneru.

Antistresová vychytávka

Hlavním prvkem spinneru je odolné ložisko, které zvládne extrémně vysoké otáčky, díky tomu spinner dosahuje rychlost pohybující se kolem 7000 otáček. Při roztočení vytváří ložisko jemné vibrace, které se příjemně vlní od prstů do celého těla a pokud zaměříte na točící se spinner svou pozornost, rychlé otáčky zapůsobí hypnoticky na vaši mysl, která se uvolní a zrelaxuje.

Fantazii se meze nekladou

O bezpečnosti spinneru nemusíte mít žádné pochynosti. Díky povrchové úpravě totiž nehrozí samovolné vyklouznutí z ruky. Můžete tak rozvíjet svoji kreativitu a zkoušet různé triky, které porovnáte se svými kamarády. Vše je na vaší fantazii!

Objednejte doma a vyberte barvu na prodejně
Nejste si jisti, kterou barvu vybrat? Při objednání tohoto produktu na internetu nemusíte volit barvu. Stačí přijít na prodejnu a vybrat si tu, která vám bude nejvíc vyhovovat. Na výběr jsou hned 4 různé provedení: modrá, bílá, žlutá, zelená.

Upozornění: konstrukce obsahuje kuličkové ložisko, produkt je nevhodný pro děti mladší 3 let.

Záruka 24 měsíců
Partnumber BF-06995
Další parametry
Typ spinner
Počítač Ne
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.2 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 9.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací