Filtrační konvice Brita Marella Cool Memo bílá

výprodej
Značka: Brita , Kategorie: Filtrační konvice
Kód zboží: POTBRI100291

Filtrační konvice o celkovém objemu 2,4 l s jedinečnou 4-stupňovou filtrací vody, výklopným víčkem pro snadné naplnění jednou rukou a s digitálním ukazatelem potřeby výměny filtru.

Naše cena s DPH:

505

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Filtrační konvice Brita Marella 1025951Brita Marella Cool Memo, bílá


Víte, že voda z kohoutku patří mezi nejkvalitnější pitné vody u nás a mnohdy předčí vody balené? Určitě ano, a proto ji rádi pijete, ale také využíváte k vaření, přípravě horkých i studených nápojů a na výrobu ledu. Pokud ale žijete v oblasti, kde je voda příliš tvrdá, nebo máte pocit, že obsahuje příliš chloru, nebo organické nečistoty, je dobré před jejím využitím použít ještě filtrační konvici, která vodu očistí od veškerých nežádoucích složek a vy ji budete moci bez problémů konzumovat, nebo využívat na přípravu pokrmů a nápojů.


Zdraví nade vše


Filtrační konvice Brita Marella Cool Memo má celkový objem 2,4 l vody, z toho je objem přefiltrované vody 1,4 l. to znamená, že si jedním naplněním můžete připravit stejný objem vody, jaký si kupujete v nezdravých PET lahvích. Moderní a praktický design navíc zajistí, že se vám celá konvice vejde do dveří lednice. Můžete si jí tak naplnit a dát vodu vychladit a připravit k okamžité konzumaci. Celá konvice je navíc prakticky navržena tak, aby se dobře držela v ruce a její naplnění, a dokonce i výměna filtrační tablety je otázkou sekund. Je tak připravena k okamžitému použití kdykoliv ji potřebujete a díky veliké kapacitě budete mít vždy velikou zásobu dobré a pitné vody.


Praktická konvice do každé domácnosti.

 


Ochraňte své spotřebiče


Filtrační konvice Brita Marella Cool Memo připraví vodu nejen k přímé konzumaci, ale díky správnému přefiltrování vody můžete také ochránit své spotřebiče. Nánosy, které způsobuje tvrdá voda velice dobře znáte a víte, že se tím spotřebiče ničí. Přefiltrovanou vodu můžete používat i do hrnců na vaření, do kávovarů, ale i do parních čističů. Veškeré spotřebiče se tak nebudou zanášet a déle vám vydrží jako nové. Filtrační konvice je navíc vhodná do myčky nádobí, její údržba je tedy také tak snadná, jako její užívání.


Filtrační konvice Brita Marella 1025951

Moderní filtrační konvice Brita Marella Cool s filtrační patronou Brita Maxtra a výklopným víčkem pro snadné naplnění jednou rukou. Technologie filtračních konvic Brita redukuje obsah chloru, vodního kamene, organických nečistot, některých pesticidů a těžkých kovů. Dopřejte si proto osvěžující a chutnou vodu jednoduše a bez námahy každý den. S Brita vodou získá vaše káva, čaj i pokrmy lepší a výraznější chuť. Brita voda ochrání vaše spotřebiče před vodním kamenem.

 • moderní design
 • praktické plnění - výklopné víčko
 • praktická velikost do dveří chladničky
 • elektronický indikátor výměny filtrační patrony – upozorní na nutnost výměny patrony
 • jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky
 • konturované držadlo (na vnitřní straně držadla)
 • vhodné do myčky nádobí (s výjimkou víčka)
 • součástí balení 1 filtrační patrona Maxtra

Parametry:

 • celkový objem: 2,4 l
 • objem přefiltrované vody: 1,4 l
 • doba filtrace: 3-5 min

Technologie Brita Maxtra = jedinečná 4-stupňová filtrace vody:
1) intenzivní předběžná filtrace - voda protéká jemným síťovým filtrem
2) iontoměničová filtrace - iontoměnič značně snižuje obsah vodního kamene ( uhličitanovou tvrdost ) - zároveň však zachovává pevné částice hořčíku a vápníku. Dále dochází k redukci těžkých kovů jako je olovo a měď
3) filtrace aktivním uhlíkem - aktivní uhlík značně snižuje obsah látek, které způsobují zápach a chuť ( např. chlór), některých pesticidů a organických nečistot
4) intenzivní konečná filtrace - speciální jemný síťový filtr zadržuje směs částeček

Výhody pro vaši domácnost i životní prostředí:

 • konec nošení těžkých balených vod a jejich skladování v domácnosti
 • minimální množství plastového odpadu, možnost 100 % recyklace
 • osvěžující a chutná voda vždy na dosah
 • lepší chuť a výraznější aroma vaší kávy a čaje
 • ochrana domácích spotřebičů před vodním kamenem
 • 100% záruka spokojenosti – možnost vrácení výrobku do 30 dnů od jeho zakoupení bez udání důvodu (více na www.Britavoda.cz)

Konvice Brita je vyrobena z plastu SAN (styren-akrylonitrilový) a neobsahuje Bisfenol A.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Filtrace
Filtr v balení Ano
Indikátor životnosti filtru Ano
Objem filtrační konvice 2.4 l
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 26.5 cm
Výška balení 27.5 cm
Hloubka balení 11.0 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací