Fitness náramek CUBE 1 H8 Plus černý

Značka: CUBE 1 , Kategorie: Fitness náramky
Kód zboží: 1 478 621

Fitness náramek OLED , akcelerometer, krokoměr, kalorie, krokoměr, měření vzdálenosti, spánková aktivita, výpočet spálených kalorií, Bluetooth 4.0, výdrž baterie až ,Vlastní OS

Zjistit dostupnost

Vynález z jiného světa

Máte rádi turistiku, fitness, nebo třeba outdoor aktivity? Pak zbystřete! Fitness náramek CUBE 1 H8 Plus, jenž disponuje vlastním operačním systémem a interní pamětí, přichází na scénu. Veškeré informace budete moci sledovat na přehledném displeji 0,86 OLED. Baterie se dočkala kapacity 50 mAh a samotná výdrž může být dlouhých 15 dní. K nabíjení poslouží praktická USB nabíječka. Operační teplota CUBE 1 H8 Plus se pohybuje na škále od 0 do 40 °C. Ovládání je dotykové.


Bohaté možnosti využití

Chcete mít informace o svém pohybu? Fitness náramek Cube 1 H8 PLUS vám nabídne nejen to! Ať už se zajímáte o počet ušlých kroků (krokoměr), množství spálených kalorií, nebo třeba měření nějaké vzdálenosti, tak na CUBE 1 H8 Plus se můžete spolehnout. Opomenout nemůžeme ani přítomnost akcelerometru.


Cizí mu není ani spolupráce s telefonem (jehož chod má na starosti operační systém Android), a sice na bázi Bluetooth připojení. Konkrétně se jedná o nejmodernější typ, a sice vysokorychlostní verze 4.0. Díky tomu může být CUBE 1 H8 Plus pravou rukou vašeho smartphonu. Ukazuje totiž notifikace hovoru i SMS, zprostředkovává ovládání hudby a kamery, aktivuje alarm při ztrátě, ale také monitoruje váš spánek a vy budete v obraze.


Praktická stránka náramku

Velkou chválu si výrobce vychutnal i za to, že fitness náramek vybavil voděodolnými vlastnostmi. Díky svému víceméně sportovnímu určení se materiálem stala guma, přičemž velikost CUBE 1 H8 Plus je univerzální. Díky rozměrům, na kterých si dal Cube velmi záležet, vás nečeká žádná přítěž Jeho moderní a mimořádně nápaditý design vyšperkuje váš zevnějšek, ať už budete kdekoli. Minimálním problémem bude i hmotnost, a sice 200 g.

Funkce:
Krokoměr, Měření vzdálenosti, Spálené kalorie, Notifikace hovoru, Ovládání hudby,Ovládání kamery, Alarm při ztráte, Notifikace SMS, Monitor spánku

Základní parametry Rozměry: 15,8 x 12,4 x 138-197 mm
Displej: 0.86 OLED
Baterie: 50mAh
Pohotovostní režim: 7~12 Dní
Verze Bluetooth: Bluetooth 4.0
Nabíjení: USB nabíjecka
Operační teplota: od 0 do 40°C
Voděodolnost: IPX7 Nízká spotreba enegie Bluetooth: ANO

Záruka 24 měsíců
Konstrukce a harware
Ovládání Dotykové
OLED
Ano
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android
Funkce
Funkce a monitoring aktivit spánek, krokoměr, měření vzdálenosti, výpočet spálených kalorií
Notifikace z telefonu SMS
Ovládání telefonu Ano
Aktivity Fitness, Turistika, Outdoor
Konektivita
NFC Ne
Ne
GPS Ne
Bluetooth 4.0
Senzory Spálené kalorie, Akcelerometer, Krokoměr
Možnosti SIM Ne
Baterie
50 mAh
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Určení Unisex, Pánské, Dámské
Velikost univerzální
Materiál náramku Guma
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 3.5 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 9.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací