Bagfinder - nejsnazší vyhledávání brašny pro váš foťák

Už nikdy víc zdlouhavé hledání vhodné brašny, pouzdra či batohu pro váš foťák! Společnost Olympus Czech Group se rozhodla odzvonit této nočním můře většiny fotografů a vytvořila vyhledávač Bagfinder. Vyzkoušejte ho, abyste i vy mohli ocenit, jak skvělou pomůckou tento vyhledávač je!Bagfinder dokáže vyhledávat mezi populárními produkty společnosti Lowepro, ze kterých vybere model přesně na míru vašemu přístroji. Jeho služeb můžete od nynějška využívat i na webu kasa.cz. Práce s vyhledávačem Bagfinder je přitom velice snadná a intuitivní. Skládá se z následujících kroků:

  • Výběr typu přístroje (DSLR+CSC, kompakt, videokamera, objektiv)
  • Volba konkrétního modelu
  • Možnost zvolit si doplňující příslušenství (jen u zrcadlovek a CSC přístrojů) a nastavení filtrů
  • Zobrazení výsledku

Výběr typu přístroje

V základní nabídce vyhledávače Bagfinder si v přehledném grafickém rozhraní vyberete, pro jaký přístroj má být brašna určena. Volit můžete ze čtyř možností: pro kompatní fotoaparát, pro zrcadlovku a kompakt s výměnnými objektivy (CSC), pro objektiv nebo pro videokameru.

Volba modelu

Databáze Bagfinderu obsahuje přístroje většiny předních světových výrobců. Nechybí tak značky Canon, Nikon, Panasonic, Olympus, Sony, Samsung atd. Pokud přesto v bohaté databázi svůj fotoaparát nenaleznete nebo pokud vám volba dle konkrétního modelu nevyhovuje, je pro vás k dispozici také vyhledávání dle rozměrů přístroje (šířka, výška, hloubka).

Volba příslušenství

Ke zúžení výběru lze využít i filtru – batohy, brašny či pouzdra na fotoaparát lze vyfiltrovat dle materiálu nebo dle funkčních vlastností (ramenní popruh, kapsička na kartu…). U DSLR+CSC přístrojů můžete v Bagfinderu následně zvolit ještě doplňující vybavení, které byste rádi nosili při sobě. Vybrat si můžete z objektivů, blesků, stativů, jakož i z baterií, paměťových karet atd. 

Platnost akce skončila