Vyhledavač – pouzder

Už nikdy víc zdlouhavé hledání vhodné brašny, pouzdra či batohu pro váš foťák! Společnost Olympus Czech Group se rozhodla odzvonit této nočním můře většiny fotografů a vytvořila vyhledávač Bagfinder. Vyzkoušejte ho, abyste i vy mohli ocenit, jak skvělou pomůckou tento vyhledávač je!Bagfinder dokáže vyhledávat mezi populárními produkty společnosti Lowepro, ze kterých vybere model přesně na míru vašemu přístroji. Jeho služeb můžete od nynějška využívat i na webu kasa.cz. Práce s vyhledávačem Bagfinder je přitom velice snadná a intuitivní. Skládá se z následujících kroků:

  • Výběr typu přístroje (DSLR+CSC, kompakt, videokamera, objektiv)
  • Volba konkrétního modelu
  • Možnost zvolit si doplňující příslušenství (jen u zrcadlovek a CSC přístrojů) a nastavení filtrů
  • Zobrazení výsledku

Výběr typu přístroje

V základní nabídce vyhledávače Bagfinder si v přehledném grafickém rozhraní vyberete, pro jaký přístroj má být brašna určena. Volit můžete ze čtyř možností: pro kompatní fotoaparát, pro zrcadlovku a kompakt s výměnnými objektivy (CSC), pro objektiv nebo pro videokameru.

Volba modelu

Databáze Bagfinderu obsahuje přístroje většiny předních světových výrobců. Nechybí tak značky Canon, Nikon, Panasonic, Olympus, Sony, Samsung atd. Pokud přesto v bohaté databázi svůj fotoaparát nenaleznete nebo pokud vám volba dle konkrétního modelu nevyhovuje, je pro vás k dispozici také vyhledávání dle rozměrů přístroje (šířka, výška, hloubka).

Volba příslušenství

Ke zúžení výběru lze využít i filtru – batohy, brašny či pouzdra na fotoaparát lze vyfiltrovat dle materiálu nebo dle funkčních vlastností (ramenní popruh, kapsička na kartu…). U DSLR+CSC přístrojů můžete v Bagfinderu následně zvolit ještě doplňující vybavení, které byste rádi nosili při sobě. Vybrat si můžete z objektivů, blesků, stativů, jakož i z baterií, paměťových karet atd. 

Platnost akce skončila