Fototiskárna Canon Selphy CP1300 (2235C002) bílá

Značka: Canon , Kategorie: Fototiskárny
Kód zboží: CANCP1300SW

Fototiskárna barevná inkoustová termosublimační, tisk přes Wi-Fi, výklopná obrazovka, technologie Mopria TM, Apple AirPrint

Zjistit dostupnost

Fotografie dříve, než řeknete švec

Není tiskárna jako tiskárna. Některé jsou určeny pouze pro tisk základních dokumentů z počítače či notebooku, jiné zvládnou barevné prospekty, katalogy či graficky náročné prezentace. Dostane-li se vám do rukou sympatická fototiskárna Canon CP1300 Selphy, získáváte pomocníka k vytváření jedinečných výtisků z kompatibilních chytrých zařízení, fotoaparátů a tabletů. Pokud je tak vaším koníčkem fotografování a výsledky chcete mít co nejrychleji po ruce, nemůžete šlápnout vedle.

Sublimační technologie k vašim službám

Nenechte se mýlit její nenápadností. Fototiskárna Canon CP1300 Selphy je rychlá, elegantní a při rozměrech 13,7 x 18 x 6,3 cm (š x v x h) snadno přenosná. Uplatníte ji stejně dobře v domácnosti jako na cestách a to aniž byste se museli zdlouhavě seznamovat s ovládáním. Vše zvládnete pomocí několika málo ovládacích prvků na horní straně přístroje, po spárování s chytrou technologií tisknete během okamžiku. Termosublimační technologie pracuje se třemi barevnými inkousty s ochrannou povrchovou úpravou a s 256 úrovněmi každé barvy.


Tiskárna s inteligencí

Fotografie za méně než jednu minutu. Jak je to možné? Tiskový systém využívající sublimační technologii s tepelným přenosem na bázi barviva má dvě neochvějné výhody. Je rychlý a obdařuje fotografie nevídanou odolností a živostí s působivou barevnou hloubkou. Optimálním nastavením se zabývat nemusíte. Je zcela automatické a odstraňuje případné nedostatky narušující precizní kvalitu snímku. Maximální rozlišení tiskárny činí 300 x 300 dpi.

Máte rádi svobodu a chcete si optimalizaci provést sami? Vstříc jedinečnosti vychází široká škála individuálního rozvržení a náhodného uspořádání. Fotografie lze například ozdobit typickými proužky používaných u fotoautomatů nebo snímků na doklady. Zásluhou skvělé kompatibility můžete také kombinovat své výtvory z více chytrých přístrojů současně. Stačí k tomu Wi-Fi technologie, na míru šitá aplikace Canon PRINT a technologie MopriaTM s Apple AirPrint.


Nabídka formátů a možnosti tisku

S čím vlastně umí Canon CP1300 pracovat? Navzdory své velikosti toho není málo. Fotografie mohou mít ve výsledku pohlednicovou velikost (148 x 100 mm), formát kreditní karty (86 x 54 mm), obdobně velké štítky, čtvercové 50mm štítky nebo miniaturní štítky (22 x 17,3 mm) jakožto samolepky. Deklarovaná životnost fotografií je až 100 let. Zatímco s Wi-Fi sítí si můžete ihned zřídit bezdrátový tisk z paměťových karet SD, SDHC a SDXC, nejde o jedinou cestu, jak se domoci svých fotografií. Tisknout lze i z paměťových USB disků nebo z fotoaparátů kompatibilních s technologií PictBridge, na překážku není ani standardní počítač. Díky LAN konektoru tiskárnu s počítačem propojíte klasicky kabelem.


LCD displej a pestrá paleta doplňků

Uživatelskému komfortu napomáhá výklopný LCD s úhlopříčkou 8,1 cm s rychlou orientací v dostupných funkcích. Fototiskárna SELPHY je tak malá a přenosná, že si ji můžete bez problémů vzít s sebou na dovolenou. Tiskárna je vybavena vestavěnou baterii, se kterou v terénu vytisknete až 54 fotografií. Maximální pracovní zátěž činí 1 000 str./měsíc při rychlosti 47 str./min. Součástí dodávky je zásobník papíru velikosti karty PCC-CP400 na 250 listů, napájecí adaptér, kabel a sada uživatelské příručky. Kompatibilita je zajištěna se všemi běžnými OS Windows a Macintosh.

Rychlá, elegantní a přenosná fototiskárna podporující sítě Wi-Fi je ideální pro vytváření jedinečných výtisků z kompatibilních chytrých zařízení, fotoaparátů apod.

Neuvěřitelně rychlé výtisky v kvalitě fotolaboratoře z chytrých zařízení a dalších přístrojů
Vytvářejte okamžitě mimořádně kvalitní a odolné výtisky z kompatibilních chytrých zařízení, fotoaparátů apod., ať jdete kamkoli, pomocí této přenosné fototiskárny podporující sítě Wi-Fi. Podělte se o vzácné vzpomínky jedinečnými způsoby pomocí řady možností rozvržení a náhodného uspořádání.

Inteligentní tisk
Užijte si rychlý bezdrátový tisk z chytrých zařízení pomocí aplikace Canon PRINT, technologií MopriaTM a Apple AirPrintTM a tlačítka Wi-Fi. Kombinujte snímky z více smartphonů pomocí funkce náhodného výběru snímků.

Kvalita na dlouhá léta
Sublimační technologie na bázi barviva umožňuje pořizovat živé a odolné výtisky mimořádné kvality za méně než 1 minutu. Automatická optimalizace snímku vždy zajistí vašim fotografiím nejlepší vzhled.

Vytvářejte jedinečné snímky
Vytvářejte a sdílejte jedinečné tištěné fotografie za mimořádně krátkou dobu pomocí široké řady možností rozvržení a náhodného uspořádání, včetně proužků fotografií jako z fotoautomatu a fotografií na doklady.

Hlavní funkce:

 • Tisk přes Wi-Fi
 • Mopria
 • Velká 8,1cm výklopná obrazovka
 • Tisk fotografií na doklady
 • Apple AirPrint
 • Rychlý tisk v kvalitě fotolaboratoře
 • Tisk 2 × 6 fotografií jako z fotoautomatu
 • Výběr ze 4 druhů konečných úprav

OBSAH BALENÍ:

 • SELPHY CP1300
 • Zásobník papíru velikosti karty PCC-CP400
 • Napájecí adaptér CA-CP200B
 • Napájecí kabel
 • Sada uživatelské příručky

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Systém Tisku
Method: Termosublimační tisk
Maximální rozlišení: 300 × 300 dpi
Barvy: 3 barevné inkousty (žlutý, azurový, purpurový) s ochrannou povrchovou úpravou
256 úrovní každé barvy (24bitová barevná hloubka)

Média a kazeta
Pohlednicová velikost: 148 × 100 mm – KP-36IP, RP-108, RP-1080V
Velikost kreditní karty: 86 × 54 mm – [KC-36IP]
Štítky velikosti kreditní karty: 86 × 54 mm – [KC-18IF]
Čtvercové štítky: 50 × 50 mm – [KC-18IS]
Miniaturní štítky: 22,0 × 17,3 mm (8× samolepka na jeden list) – [KC-18IL]
Inkoustová kazeta: Dodávána s médii
Trvanlivost snímků: Trvanlivost výtisku 100 let

Vstup médií
Podavač listů: Automatické podávání ze zásobníku papíru

Rychlosti tisku
Pohlednicová velikost: Přibližně 47 s
Velikost kreditní karty: Přibližně 27 s
Štítky velikosti kreditní karty: Přibližně 27 s
Miniaturní štítky: Přibližně 27 s

Tisk
Tiskové režimy: Výběr a tisk (výběr jednotlivých snímků a počtu kopií pro dávkový tisk), Tisk všech snímků (výběr všech snímků a počtu kopií pro dávkový tisk), Tisk snímku DPOF, Dotisk, Tisk fotografií na doklady (Standardní / Uživatelský / Duální)
Nastavení tisku:

 • Konečná úprava tisku: Lesklá, Pololesklá (Vzorek 1 / Vzorek 2 / Vzorek 3)
 • Rozvržení snímků: Okraje (S okraji / Bez okrajů), Rozvržení stránky (1 / 2 / 4 / 8 snímků na stránku, 2 snímky na stránku pevné velikosti (Pozadí (Bílé / Černé) / Uprostřed), Proužky 2 × 6 fotografií, Index, Náhodné (8 / 20 snímků na stránku (pomocí aplikace Canon PRINT lze k tiskárně připojit více chytrých zařízení) / Orientace (Na šířku / Na výšku) / Pozadí (Bílé / Černé))
 • Manipulace se snímky: Inteligentní scéna a detekce obličeje prostřednictvím funkce Optimalizace snímků, iContrast, Jas (7 úrovní, od –3 do +3), Nastavení barev (7 úrovní (C-R) × 7 úrovní (Y-B)), Jemná pleť, Mé Barvy (Živé / Neutrální / Pozitivní film / Sépie / Černobíle / Vypnuto), Korekce červených očí, Ořez
 • Nastavení tiskárny: Priorita fotografií na doklady, Uchování tiskových nastavení, Body ochrany před opětovným použitím papíru, Datum (Výrazné / Jemné / Vypnuto), Formát data, Číslo souboru (Výrazné / Jemné / Vypnuto)

Způsob tisku
Přímý tisk z fotoaparátu: Kompatibilní s technologií PictBridge (USB a bezdrátová síť LAN)
Přímý tisk z paměťové karty: Podporované typy karet: SD, SDHC, SDXC
Paměťové zařízení USB Flash: Podporované typy karet při použití adaptéru: miniSD, miniSDHC, microSD, microSDHC, microSDXC
Přímý tisk z telefonu s fotoaparátem: Kompatibilní se smartphony, tablety a přenosnými zařízením i přes síť Wi-Fi (přímé připojení nebo připojení v režimu infrastruktury):
Zařízení se systémem iOS: Aplikace Canon PRINT Inkjet/SELPHY; Apple AirPrint
Zařízení s operačním systémem Android: Aplikace Canon PRINT Inkjet/SELPHY; Modul plug-in Canon PRINT Service (verze 1.20 nebo novější); Mopria Print Service
Zařízení Kindle Fire OS: Modul plug-in Canon Print; Mopria Print Service
Tisk z počítače: Ano, vyžaduje standardní kabel USB nebo připojení ke kompatibilní síti Wi-Fi.

Rozhraní
Kamera:

 • USB: Přes port USB typu A na tiskárně
 • Wi-Fi: Pomocí technologie PictBridge přes kompatibilní digitální fotoaparáty podporující sítě WLAN

Počítač:
USB: Port typu mini-B na tiskárně
Wi-Fi: (IEEE802.11 b/g)

Displej
LCD: Barevný displej TFT s úhlopříčkou 8,1 cm (3,2"), vícejazyčným uživatelským rozhraním a mechanizmem naklánění; (Jazyky: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, korejština, thajština, hindština, vietnamština, malajština, japonština, portugalština, turečtina, arabština)

Podporovaný OS
Počítač PC: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1
Počítač Macintosh: Kompatibilní se systémem Apple OS prostřednictvím technologie AirPrint

Software
Ovladače: Windows

Zdroj napájení
Střídavé napájení: Ano, součást dodávky
Bateriový zdroj: Ano, volitelný bateriový zdroj NB-CP2LH (přibl. 54 výtisků velikosti pohlednice na plné nabití)
Spotřeba energie: Přibližně 4 W (pohotovostní režim), přibl. 60 W (tisk)
K dispozici automatické vypnutí napájení

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 2235C002
Vlastnosti tisku
Technologie tisku inkoustová, termosublimační
Tisk barevný
Dělené bar. náplně Ano
Max. rozlišení 300 x 300 DPI
Bezokrajový tisk Ano
Formát tisku 10 x 15 cm
Pracovní zátěž 1000 str./měsíc
Rychlost tisku
Rychlost tisku barevně 47 str./min
Rychlost tisku černobíle 47 str./min
Výbava
Displej pro foto Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SDHC (SD High-Capacity), SDXC (SD Extended-capacity), SD Card
Zásobník papíru 250 ks
Rozhraní
Ano
Ne
LPT port Ne
Ano
Tray Ne
Porty tiskárny USB
Další parametry
IrDa (infraport) Ne
Ne
Tisk fotografií Ano
Podpora přímého tisku Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.7 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hloubka výrobku 6.3 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.5 cm
Výška balení 14.5 cm
Hloubka balení 25.0 cm
Hmotnost balení 1.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu