Fototiskárna Fujifilm Instax Share SP-2 stříbrná

Značka: Fujifilm , Kategorie: Fototiskárny
Kód zboží: FUJINSTAXSP2S

Fototiskárna pro chytré telefony, Čas tisku 10 sec./sn., Rozlišení 320 dpi., Kompatibilní s Android i iOS, Velikost foto 62 x 46mm

Zjistit dostupnost

Fujifilm Instax Share SP-2, zlatá


Během pouhých deseti sekund budete mít k dispozici vytištěnou fotografii přímo z vašeho chytrého telefonu nebo fotoaparátu FUJIFILM. Rychlého a kvalitního tisku bylo možné dosáhnout jen díky novému tiskovému systému využívajícího laserovou expozici. Zároveň je fototiskárna Fuji Instax Share SP-2 vybavena speciální technologií, která zajistí tichý a bezproblémový chod, takže tisk bude ještě jednodušší.

Rozsáhlé možnosti


Vyberte nejlepší snímky rovnou na vašem chytrém telefonu a nechte si je pomocí fototiskárny Fuji Instax Share SP-2 zvěčnit na papír. Stačí, aby vaše zařízení bylo připojené ke stejné síti jako tiskárna a pomocí aplikace Instax SHARE můžete fotografie odeslat k tisku. Fotografie si můžete vytisknout nejen z paměti vašeho chytrého telefonu, ale můžete využít tisku i ze služeb jako jsou Instagram a Facebook.


Jedinečná kvalita fotografií


Vysoké rozlišení a vysoká tisková kvalita, to představují základní prvky fototiskárny Fuji Instax Share SP-2. Tisk probíhá v rozlišení 320 dpi, výsledkem jsou tak vysoce detailní a ostré snímky. Oproti předchozí verzi (SP-1) tiskárna Fuji Instax Share SP-2 nabízí mnohonásobně vyšší rozlišení a kontrast, aby tak zajistila správně vyvážené barvy.


 Praktické a zároveň jednoduché ovládání


Mějte vždy přehled o stavu baterie a filmu. Díky LED panelu budete vždy informování, kolik fotografií fototiskárna Fuji Instax Share SP-2 ještě zvládne vytisknout. Vestavěný akumulátor je poté možné snadno pomocí USB portu dobít. Pokud potřebujete vytisknout více snímků, například pro vaše přátele, stačí stlačit boční tlačítko „reprint“ a vytvoříte tak další kopii fotografie.


 Nekonečné množství nastavení a šablon


S aplikací Instax SHARE budete mít k přístup k velkému množství šablon, které jsou navíc často aktualizovány, aby se tak nestaly stereotypní. Pomocí šablon můžete k vašim fotografiím přidat informaci o tom, kde a kdy byly pořízeny, dokonce lze přidat informace o počasí nebo teplotě. Případně můžete k snímkům připojit přání k narozeninám, svátku nebo vytvořit koláž mnoha fotografií. Dejte prostor novým možnostem a buďte kreativní s novou fototiskárnou Fuji Instax Share SP-2.
Užijte si s novými filtry mnoho zábavy


Vytvořte kreativní a unikátní fotografie pomocí zábavných filtrů. Přidejte jas, upravte kontrast, nastavte barevnost nebo využijte funkce Fujifilm Intelligence Filter, která zajistí optimální světelnost fotografie. S aplikací Instax SHARE toto všechno snadno zvládnete během chvíle.


Bezdrátová tiskárna pro mobilní telefony
Tiskne na film Instax mini
Čas tisku cca 10 sec./sn.
Rozlišení tisku: 320 dpi
Doplnění informací do snímku
Podporovaný formát JPEG
Napájení akumulátor NP-45

Rozměry: 131,8x89,5,6x40mm (VxŠxH)
Hmotnost: 250g bez baterií

Video

Vlastnosti tisku
Tisk barevný
Dělené bar. náplně Ne
Formát tisku 6,2 x 4,6 cm
Paměť
Ne
Výbava
Displej pro foto Ne
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Rozhraní
Ano
Ne
LPT port Ne
Ne
Tray Ne
Další parametry
IrDa (infraport) Ne
Ne
Tisk fotografií Ano
Podpora přímého tisku Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 18.3 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu