Foukač listí Gardena AccuJet 18-Li 9333-20

Značka: Gardena , Kategorie: Vysavače listí
Kód zboží: GDR933320

Lehký akumulátorový foukač Gardena AccuJet 18-Li vhodný pro sfoukávání listí, odstraňování malých nečistot z teras, příjezdových cest a garáží velmi snadným a nenamáhavým způsobem.

Zjistit dostupnost

Gardena AccuJet Li-18 (9333-20)Gardena AccuJet Li-18 (9333-20), tyrkysová/černá


Podzim. Doba, kdy naše zahrady zasypává listí, které pak musíme sáhodlouze uklízet. Usnadněte si práci díky univerzálnímu foukači listí Gardena AccuJet Li-18 (9333-20). Můžete s klidným srdcem odhodit klasické hrábě, protože podzimnímu pachtění spojenému s hrabáním spadaného listí definitivně odzvonilo. Jakkoliv velkých hromad lupení, ale i jiného zahradního odpadu vás totiž tento foukač zbaví raz dva. Pro vás přitom bude tato práce rychlá, snadná a hlavně se při ní vyhnete zbytečné námaze.


Přístroj dosahuje rychlosti foukání až 190 km/h a může se pochlubit optimálním rozložením hmotnosti. Díky tomu se velmi pohodlně drží a jeho obsluhu je opravdu jednoduchá.


Úklid zahrady bez namáhavého ohýbání


Foukač listí Gardena AccuJet Li-18 byl zkonstruován podle promyšlených ergonomických principů, a tak je jeho použití opravdu pohodlné. Až s ním tak budete uklízet spadané podzimní listí, nemusíte se vůbec ohýbat. Díky dostatečně dlouhé foukací hubici totiž vše zvládnete i ze stoje. Ani po úklidu velké zahrady vás tak nebudou zbytečně bolet záda.


Funguje na baterii


Protože Gardena AccuJet Li-18 patří mezi akumulátorové foukače, při jeho používání za sebou netaháte žádný elektrický kabel. Tento nástroj totiž funguje za Li-Ion baterii s napětím 18 V a kapacitou 1,6 Ah.


Uklidí i větší zahradu


Na jedno nabití s tímto akumulátorovým foukačem listí uklidíte i plochu, která je větší než tenisové hřiště (300 m2).


Aku foukač listí Gardena AccuJet Li-18 (9333-20)

Lehký a snadno ovladatelný akumulátorový foukač AccuJet Li-18 odstraňuje rychle a bez námahy nečistoty, listí a odstřižky trávy rychlostí až 190 km/h, a to bez ohýbání a narovnávání. Díky ergonomickému designu a optimálnímu rozložení hmotnosti je manipulace velmi pohodlná. Sada obsahuje akumulátor a nabíječku. Univerzální foukač je poháněn akumulátorem GARDENA System se snadnou údržbou s kapacitou 18 V a 1,6 Ah. Akumulátor lze kdykoliv rychle nabít bez paměťového efektu.

Li-Ion dobíjecí akumulátor je výkonný a zaručuje skvělou práci. Foukač AccuJet Li-18 může díky němu na jedno nabití vyčistit plochu větší než tenisové hřiště (300m2).
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší komfort v každé situaci.
Díky optimálnímu rozložení váhy a ergonomické rukojeti s měkkým držadlem je práce se strojem velmi pohodlná.

  • Rychlost foukání: 190 km/h
  • Hmotnost, kg: 1.8 kg
  • Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): 80 dB(A)
  • Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): 68 dB(A)
  • Hodnota emise vibrací (ah), max.: 2.5 m/s2

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh pohonu akumulátorový
Foukání Ano
Funkce sání Ne
Regulace výkonu Ne
Rychlost vzduchu 190
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 46.0 cm
Hmotnost balení 2.5 kg
Více informací Méně informací