Gamepad Microsoft Xbox One S Wireless (6CL-00002) černý (vrácené zboží 8800302412)

bazar
Značka: Microsoft , Kategorie: Příslušenství pro Xbox
Kód zboží: -9061695

Bazar - vrácené zboží 8800302412

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800302412

Microsoft to zas dokázal

K nejlepší konzoli od Microsoftu musí být i nejlepší ovladač Microsoft Xbox One Wireless. Xbox patří k nejlepším konzolím na světě a u konzole dělá hodně, doopravdy hodně, jejich ovladač. A Microsoft Xbox One Wireless se doopravdy podařil, je rozhodně lepší než jeho předchůdce a po designové stránce jde Microsoft dopředu. Krásný černý bezdrátový ovladač, který perfektně padne do ruky a ještě perfektněji se na něm hraje. Je samozřejmě věc názorů, který ovladač je lepší, jestli Microsoft Xbox One Wireless či ovladače od konkurence, ale tak jak tak je ten od Xboxu velmi podařený a pokrokový.

Disponuje fanstastickými funkcemi

Ve srovnání se starým ovladačem je Microsoft Xbox One Wireless asi ve všem lepší. Má rychlejší a přesnější odezvu. Také nabízí větší pohodlnost a herní jistotu. A jedna z hlavních předností je i nový protiskluzový povrch, protože není nic horšího, než když vám klouže prst v nevhodných situacích. Ovladač musí v ruce pevně držet a to Microsoft Xbox One Wireless splňuje. Ovladač také nabízí až dvojnásobný dosah oproti předchozím ovladačů. A také budete do děje více vtaženy pomocí s funkcí Impulse Trigger. Ucítíte každý otřes ve hře přímo v konečcích vaších prstů, při bouračce samozřejmě také.

Nejspíš dokonalost

U Microsoftu se doopravdu snažili a doopravdy se jim to podařilo. Přesnější páčky, vylepšený směrový ovladač. Delší výdrž samotného ovladače nebo třeba tlačítka Nabídka a Zobrazit konečně dávají smysl a nezavazí. Do ovladače také můžete připojit sluchátka nebo mikrofon, protože nabízí 3,5mm stereofonní konektor, úžasné. A pozor. Ovladač Microsoft Xbox One Wireless nemusíte používat pouze k Xboxu, ale můžete jej díky technologii Bluetooth připojit jak k pořítači, tak i k tabletu, který pracuje na operačním systému Windows 10. Takže pokud si kupujete ovladač od Xboxu, tak jej nemusíte využívat pouze k Xboxu, což je velké plus.

Vráceno - Použito

Nejlepší ovladač je teď ještě lepší
Nový bezdrátový ovladač pro konzoli Xbox přináší větší pohodlí a jistotu, štíhlejší a ergonomičtější design a protiskluzový povrch. Užijte si vlastní mapování tlačítek a až dvojnásobný bezdrátový dosah. Do 3,5mm stereofonního konektoru můžete připojit libovolný kompatibilní headset. A s technologií Bluetooth® budete moci hrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.

Funkce Větší pohodlí a jistota Zažijte akci s funkcí Impulse Trigger. Funkce Impulse Trigger vám rozvibruje konečky prstů, takže dokonale ucítíte i ten nejmenší otřes, o případné bouračce ani nemluvě.
Protiskluzový povrch

Dokonalá přesnost a bezchybné ovládání

  • Rychle reagující páčky a vylepšený směrový ovladač přináší intenzivnější zážitky a lepší přesnost.
  • Lepší ovladatelnost spouští a dalších ovládacích prvků.
  • Tlačítka Nabídka a Zobrazit zrychlují a usnadňují navigaci.
Další součásti a funkce
  • Až dvojnásobný dosah oproti předchozím ovladačům
  • Ke konzoli lze současně připojit až osm bezdrátových ovladačů.
  • Bezproblémové párování profilů a ovladačů.
  • Kompatibilní s dobíjecí sadou pro konzoli Xbox One, chatovacím headsetem pro Xbox One a stereofonním headsetem pro Xbox One.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 6CL-00002
Technické detaily
Počet tlačítek 10
USB 2.0
bezdrátové
Reflexní vibrace Ano
Platforma Xbox One X, Xbox One S
Druh příslušenství Originální příslušenství
Typ příslušenství Gamepad
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 18.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací