Gamepad Microsoft Xbox One Wireless - Gears 5 Limitovaná edice (WL3-00131)

Značka: Microsoft , Kategorie: Příslušenství pro Xbox
Kód zboží: XBXWL300131

Gamepad pro Xbox v limitované edici Gears 5. Vybavte se bezdrátovým ovladačem pro Xbox v limitované edici Kait Diaz se zasněženým designem inspirovaným brněním Kait.

Zjistit dostupnost

Xbox One bezdrátový ovladač Gears 5 limitovaná ediceBezdrátový ovladač pro Xbox One, design Gears 5 Kait Diaz Limited Edition


Patříte mezi hrdé majitele herní konzole Xbox One a nadchl vás nový díl legendární série Gears of War? Pokud ano, dávejte dobrý pozor. Nyní totiž můžete svou herní vášeň stylovým způsobem podtrhnout – stačí si pořídit limitovanou edici bezdrátového ovladače, jehož design byl inspirován právě hrou Gears 5. Tento originální vzhled navrhli designéři Xboxu ve spolupráci s jedním z tvůrců ságy Gears of War, Rodem Fergussonem.


Součástí balení je vedle samotného ovladače i kosmetická herní položka ledový vzhled Kait.


Máte-li rádi Xbox i sérii Gears of War, tento ovladač prostě musíte mít.

Design ošlehaný sněhem


Svým vzhledem dává tento gamepad vzpomenout na zbroj neohrožené Kait Diaz (hlavní hrdinky hry Gears 5) i na mrazivé prostředí, v němž se úspěšná herní sága odehrává.

 


Působivě zpracované detaily


Každý detail tohoto gamepadu pro Xbox One vyniká precizním řemeslným zpracováním. Za zmínku stojí třeba rytý úchyt spouště či pogumovaný úchyt s diamantovým vzorem na zadní straně.


Xbox One bezdrátový ovladač Gears 5 limitovaná edice
 


Mějte osud pevně v rukou


Gamepad je opatřen protiskluzovým povrchem, který zajišťuje vždy pevné uchycení. Ani při šílených herních akcích vám tak ovladač nevyklouzne z ruky, takže máte pořád vše pod kontrolou.


Xbox One bezdrátový ovladač Gears 5 limitovaná edice
 


Ovladač, který si můžete přizpůsobit


Ať už se věnujete jakéhokoliv hře, s tímto bezdrátovým ovladačem vezmete otěže herního příběhu pevně do svých rukou. K dispozici zde totiž máte praktickou funkci mapování tlačítek, jejímž prostřednictvím si můžete funkcionalitu ovladače individuálně přizpůsobit.


Gamepad Microsoft Xbox One Wireless Gears 5 Limitovaná edice
 


Zprostředkuje vám luxusní zvuk


Herní konzole Xbox One je kompatibilní i s perfektně vyladěným 3D prostorovým zvukem. V bezdrátovém ovladači je přitom obsažen i 3,5mm stereofonní konektor, pomocí nějž můžete konzoli spárovat s libovolným kompatibilním headsetem.


Gamepad Microsoft Xbox One Wireless Gears 5 Limitovaná edice
 


Poslouží i při hraní na počítači či tabletu


Tento bezdrátový ovladač je sice primárně určen pro herní konzole z řady Xbox One, využít jej však můžete i při hraní her na počítači, notebooku či tabletu. Zařízení je totiž plně kompatibilní s přístroji vybavenými operačním systémem Windows 10. Hry ze série Gears of War i širokou škálu dalších herních šlágrů si tak můžete plně vychutnat na několika různých platformách. 


Gears 5

Vybavte se bezdrátovým ovladačem pro Xbox v limitované edici Kait Diaz se zasněženým designem inspirovaným brněním Kait.

Kosmetická pokožka Ice Kait
Objednejte si bezdrátový ovladač pro Xbox v limitované edici Gears 5 Kait Diaz a získejte kosmetickou položku Ice Kait ve hře.

Pro ještě lepší hraní
Vybavte se bezdrátovým ovladačem pro Xbox v limitované edici Kait Diaz se zasněženým designem inspirovaným brněním Kait, gravírovanou rukojetí spouště a pogumovanou diamantovou rukojetí na zadní straně. Tento bezdrátový ovladač pro Xbox přináší vzhled a pocit klasického vybavení COG. Přiřazení funkcí tlačítkům umožňuje přizpůsobit ovladač přesně podle vašich představ. Pomocí 3,5mm stereo konektoru můžete připojit libovolnou kompatibilní náhlavní soupravu a díky technologii Bluetooth® můžete hrát oblíbené hry na počítačích a tabletech s Windows 10. Tento ovladač se také dodává s kosmetickou položkou ve hře.*

Mějte namířeno
Užijte si více pohodlí a lepší držení nového bezdrátového ovladače pro Xbox, který se může pochlubit strukturovaným úchytem, citlivými páčkami a vylepšeným směrovým ovladačem.

Nabitý funkcemi
Zažijte akci s funkcí Impulse Trigger a využijte možnosti vlastního přiřazení funkcí tlačítkům.* Do 3,5mm stereo konektoru navíc připojíte libovolnou kompatibilní náhlavní soupravu.

Bluetooth®
Hrajte své oblíbené hry na počítačích a tabletech s Windows 10.

Gears 5
Hra Gears, která je součástí jedné z nejúspěšnějších herních ság, je větší než dřív a obsahuje pět napínavých režimů a dosud nejpropracovanější kampaň.

*Nastavení funkcí tlačítek je dostupné prostřednictvím aplikace Xbox Accessories pro Xbox One a Windows 10. Může být nutné aktualizovat operační systém. Další informace najdete na webu xbox.com/xboxone/controller-OS.

Záruka 24 měsíců
Partnumber WL3-00131
Technické detaily
Počet tlačítek 10
MicroUSB
bezdrátové
Reflexní vibrace Ano
Platforma Xbox One
Připojení sluchátek Ano
Druh příslušenství Originální příslušenství
Typ příslušenství Gamepad
šedá
Další parametry
Kompatibilní s mobilním telefonem Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 18.1 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací