Gamepad Sony Dual Shock 4 pro PS4 v2 (PS719814153) červený

doprava zdarma
Značka: Sony , Kategorie: Příslušenství pro Playstation
Kód zboží: SONPS719814153

Ovládej hry všemi způsoby, na jaké jsi zvyklý, a také několika, které bys nikdy nečekal. Přesnější páčky, vestavěné pohybové senzory, integrovaný reproduktor a dotykové ovládání jsou pouze dalšími...

Naše cena s DPH:

1 499

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

PlayStation 4 DualShock Controller Magma RedS konzolí PlayStation 4 přišel i nový ovladač DualShock. Ač na první pohled připomíná své starší bratříčky, přesto se v jeho hardware spousta věcí změnila. Do ruky ale padne pořád skvěle, zároveň jeho schopnosti absorbovaly nové způsoby ovládání.Nové způsoby ovládáníŠestiosý senzor detekuje polohu ovladače, čehož lze využít i ve hrách. Zajímavé možnosti otevírá i dotyková ploška, na kterou můžete prsty kreslit gesta i složitější obrazce i klikat, některé hry využijí i Light Bar, jakousi světelnou lištu, na kterou je citlivá kamera konzole.Starým herním harcovníkům ale prsty automaticky sednou i na klasické ovládací prvky, tedy analogové páčky, směrový kříž, akční tlačítka a rychlé odkazy na volby a sdílení. Doplňte si vibrace a konektivitu, která nevyžaduje žádné dráty a získáte ideální ovládací prvek na hry.Ovladač navíc disponuje monofoním reproduktorem a také vstupem pro sluchátka. Můžete si tak připojit své oblíbené sluchátka a užít si hru na plné pecky bez toho, aniž by bylo rušené vaše okolí.Ovladač nabízíme v několika barevných variantách. Vybere si tedy každý.

Bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4
Náš zatím nejpohodlnější a nejintuitivnější ovladač. Nyní ještě lepší.

Revoluce ve tvých rukou
Ovládni novou generaci hraní s bezdrátovým ovladačem DUALSHOCK 4 v nové podobě, který ti do rukou vkládá přesnost nutnou ke hře.

Ovladač se zbrusu novou verzí dotykového panelu se světelnou lištou nahoře a se stylovým matným povrchem představuje ten nejergonomičtější a nejintuitivnější způsob, jak hrát.

Náš doposud nejlepší design
Podívej se na hlavní funkce bezdrátového ovladače DUALSHOCK 4.

Tlačítko SHARE
Zachyť a předveď své nejlepší kousky pouhým stisknutím tlačítka. Nahrávej herní videa a snímky obrazovky přímo ze systému PS4 nebo přenášej své hraní v přímém přenosu, aniž by cokoli z toho narušilo tvou rozehranou hru.
Dotykový panel
Buď ještě přesnější díky vestavěnému dotykovému panelu, nyní zároveň s jedinečnou světelnou lištou, a dodej svým hrám nový rozměr.
Přepracované analogové páčky a spouště
Získej náskok díky mnohem přesnějšímu ovládání při hře.
Světelná lišta
Měj ještě lepší přehled o hře díky integrované světelné liště, která svítí různými barvami podle toho, co se děje ve hře – nyní na dotykovém panelu.
Vestavěný reproduktor
Oživ své hry a vnímej každou drobnost díky zvukovým efektům vycházejícím přímo z bezdrátového ovladače DUALSHOCK 4.
Zástrčka stereosluchátek
Poslouchej své hry v soukromí a zaznamenej každý výbuch, střelbu a ránu díky integrované 3,5mm zvukové zástrčce na sluchátka.
Pohybové senzory
S vysoce citlivým vestavěným akcelerometrem a gyroskopem tvůj bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 rozpozná každý pohyb, naklonění a rotaci.
Připojení USB
Nabíjej svůj ovladač v libovolném portu USB a přenášej data prostřednictvím kabelu USB

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719814153
Technické detaily
Počet tlačítek 16
MicroUSB
bezdrátové
Reflexní vibrace Ano
Platforma PlayStation 4
Připojení sluchátek Ano
Druh příslušenství Originální příslušenství
Typ příslušenství Gamepad
červená
Další parametry
Kompatibilní s mobilním telefonem Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 21.1 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 18.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací