Gamepad Sony VR Aim Controller (PS719899969)

Značka: Sony , Kategorie: Příslušenství pro Playstation
Kód zboží: SONPS719899969

Gamepad

Zjistit dostupnost

Zaměřovací ovladač PlayStation VR


Pokud vlastníte PlayStation VR k oblíbené konzoli PlayStation 4, jistě už vás někdy napadlo, že zážitek z kompletního pohlcení virtuální realitou poněkud narušuje to, že musíte stále v ruce držet klasický gamepad. Tento ovladač však přesně tento problém řeší, minimálně tedy u stříleček a akčních her.


V ruce náhle budete držet opravdovou „zbraň“, s níž můžete intuitivně mířit na protivníky a nechat se tak zcela vtáhnout do děje. Celkovému zážitku pomáhají také vibrace, které nahrazují zpětný ráz střelné zbraně. Samozřejmostí jsou plně konfigurovatelná tlačítka, která budete mít po celou dobu hraní na dosah.


Zaměřovací ovladač PlayStation VR

Zůstaň pozorný, soustředěný a zcela pohlcený hrou díky nové vylepšené zbrani, která rozšíří tvůj arzenál pro soupravu PS VR.

Ať se každý tvůj výstřel počítá

  • Přesná střelba

Nasměruj své hledí ve hře, zaměř ho na svůj cíl a díky integrovaným herním snímačům a světelné kouli budou tvé výstřely smrtelně přesné.

  • Zcela pohlcen

Pociť zpětný ráz při střelbě ze svého ovladače, který se ve hře zobrazuje jako virtuální zbraň, a dosáhni fyzického spojení se svým virtuálním světem.

  • Adaptivní ovládání

Pohybuj se virtuálními světy se dvěma páčkami a ovládáním ovladače DUALSHOCK 4 navrženými jak pro leváky, tak i pro praváky, díky kterým budeš neustále ozbrojen a připraven na každou přestřelku.

  • Zamiř

Zažij novou úroveň napětí a akce se zaměřovacím ovladačem PS VR, se kterým dosáhneš neuvěřitelné přesnosti ve hrách kompatibilních se soupravou PS VR.

Kompatibilní hry Live the game – vyzkoušej tituly kompatibilní se zaměřovacím ovladačem PS VR, které jsou dostupné nyní nebo již brzy

  • Borderlands 2 VR
Vezmi do ruky svůj zaměřovací ovladač PS VR, vyber si z kvazilionů neuvěřitelných zbraní a kos nepřátele ve všech koutech světa Borderlands (pak nezapomeň posbírat loot!).

  • ChromaGun VR
Použij svůj zaměřovací ovladač PS VR jako stříkací pistoli na barvu a řeš barevné hádanky, zatímco se budeš snažit uprchnout z testovacích místností, které ti zamotají hlavu.

  • Firewall: Zero Hour
Útoč na taktické cíle a braň je v týmové střílečce, ve které jsou utajení, spolupráce a smrtelná přesnost základními kameny při ochraně tvého cíle.

  • Farpoint
Vydej se na nebezpečnou cestu napříč mimozemským světem ve hře Farpoint, při jejímž vzniku jsme počítali s použitím zaměřovacího ovladače PS VR a dosáhli jsme tak vylepšené, akcí nabité hry o přežití, která tě zcela pohltí.

  • DOOM VFR
Prostřílej si cestu virtuálním peklem v legendární střílečce Doom a zmasakruj děsivé démony pomocí arzenálu zbraní – všechny byly znovu vytvořeny pro zaměřovací ovladač PS VR.

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719899969
Technické detaily
Počet tlačítek 16
MicroUSB
bezdrátové
Reflexní vibrace Ano
Platforma Playstation VR
Druh příslušenství Originální příslušenství
Typ příslušenství Gamepad
Další parametry
Kompatibilní s mobilním telefonem Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 40.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací