Gamepad Thrustmaster GPX 360 pro PC, Xbox 360 černý

doprava zdarma
Značka: Thrustmaster , Kategorie: Gamepady
Kód zboží: THR4460091

Gamepad Thrustmaster GPX 360 s oficiální Xbox 360 licencí poskytuje ultra přesné ovládání a vibrační zpětnou vazbu. Jedná se o ideální ovladač pro nejrůznější sportovní hry či arkády. Ultra-přesné...

Naše cena s DPH:

899

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Thurmaster GPXJá jsem také hráč!Skvělý gamepad pro všechny hráče, kteří vlastní konzoli Xbox 360, nebo PC. Pogumované analogové páčky zajišťují stoprocentní přesnost. 12 tlačítek vám zajistí možnost vysoké kontroly, ať budete hrát fotbal, nebo závody. Dva vibrační motory, jeden nízkofrekvenční a druhý vysokofrekvenční, zabudované v ovladači se starají o přesnou a rychlou zpětnou vazbu. Ucítíte tak každý výbuch granátu, každý náraz vozidla do svodidel, každé kopnutí vaší odstřelovací pušky. Tenhle ovladač si budete užívat.

Gamepad Thrustmaster GPX 360 s oficiální Xbox 360 licencí poskytuje ultra přesné ovládání a vibrační zpětnou vazbu. Jedná se o ideální ovladač pro nejrůznější sportovní hry či arkády. Ultra-přesné mini-sticks s povrchem z v pravé gumy a protiskluzovou úpravou jsou vyrobeny pro maximální přesnost (2 krát větší než je uvedeno u jiných gamepadů na trhu). Dlouhé hraní při vysokém pohodlí je zajištěno rafinovaným ergonomickým designem, který také zvyšuje manipulaci a usnadňuje používání právě potřebných tlačítek.

Xbox Guide / WINDOWS LIVE tlačítko se 4 LED diodami
Tlačítko umožňuje přepínat mezi aktivními hrami a Xbox 360 menu /windows Live. Nízkofrekvenční vibrace motoru na levé straně a vysokofrekvenční motor na pravé vám umožní cítit různé zpětnovazební účinky ve hrách, buď na levé nebo pravé straně. Tento efekt oceníte například u závodních her, kde kolize budou mít různou zpětnou vibrační vazbu. LED indikátor dokáže odlišit od sebe až čtveřici hráčů. Gamepad je určen pro počítače a Xbox 360.

Vlastnosti:

  • Ergonomický design
  • 2 krát větší přesnot než je uvedeno u jiných gamepadů na trhu
  • Dva vibrační motory
  • Xbox Guide / WINDOWS LIVE tlačítko

Kompatibilita:
Windows XP, Vista, 7 a 8
Xbox 360

Záruka 24 měsíců
Technické detaily
Počet tlačítek 12
USB 2.0
kabelové
Reflexní vibrace Ano
Platforma Xbox 360, Počítač
Připojení sluchátek Ano
Druh příslušenství Neoriginální příslušenství
Typ příslušenství Gamepad
černá
Další parametry
Kompatibilní s mobilním telefonem Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.7 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 18.6 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací