Goddess

 

Goddess je značkou domácích spotřebičů, které zahrnují sortiment chladniček, praček, myček nádobí a nově také infrasaun, které se vyznačují vysokou kvalitou za velmi přijatelné ceny. Výraz Goddess je z angličtiny a vychází z antického významu žena boha, tedy bohyně. Ta představuje smyslnost, krásu, harmonii, chytrost. Stejné vlastnosti jsou charakteristické i pro výrobky značky Goddess, která zároveň myslí na ekologický provoz všech svých spotřebičů.

Mezi zástupce velké bílé techniky značky Goddess patří různé typy chladniček a mrazáků vyráběné v nejúspornějších energetických třídách A+ nebo A++ a v různých velikostech – od jedno-dveřových chladniček table top vhodných pro kanceláře nebo na chatu či chalupu, až po kombinované chladničky s velkou kapacitou. Důraz je kladen také na design, můžete tak naleznout kombinované chladničky v bílém, stříbrném či elegantním červeném provedení.

  

S nedostatkem místa Vám pomohou bojovat programově velmi dobře vybavené pračky ve Slim provedení. Zvolit můžete např. model pračky Goddess WFD 1046D8S s hloubkou jen 42 cm, která však pojme až 6 kg prádla. Myčky nádobí zase nabízejí řadu mycích programů s různou kapacitou nádobí a velmi tichý provoz. Do malých kuchyní je vhodná také stolní myčka nádobí Goddess DTB 653 MW8, která pojme až 6 sad nádobí.

Všechny výrobky procházejí pečlivou kontrolou, kdy je kladen velký důraz na kvalitní provedení a bezchybnou funkčnost. Spotřebiče značky Goddess se vyznačují velmi nízkou poruchovostí, nicméně dobrá dostupnost servisních míst a náhradních dílů je u značky Goddess samozřejmostí.

Pod značkou Goddess nově naleznete také infrasauny pro 1-3 osoby ve standardní či rohové úpravě. Vybírat můžete z 16 modelů vyrobených z exkluzivního saunového dřeva hemlock nebo z luxusního cedru. Většina modelů také disponuje karbonovými topidly, rádiem či ionizérem. Na všechny infrasauny Goddess je navíc poskytovaná záruka 40 měsíců a jako dárek získáte set luxusních osušek.

Seřadit:
Seřadit: