Gogen

 

Někdo to rád GoGEN

GoGEN jako značka spotřební elektroniky zaujme především svými netradičně řešenými výrobky reagující na aktuální technologické trendy. Každoročně přichází na trh s mnoha moderními novinkami, které mohou bez obav konkurovat ostatním i celosvětově známým značkám. Na českém trhu je značka GoGEN již od roku 2007, kdy plynule nahradila značku OXYGEN.

GoGEN je specialistou především na televizory menších úhlopříček. V sortimentu však nechybí ani televizory s úhlopříčkou 50“ (127 cm). Hitem letošní sezony jsou především SMART TV s připojením na internet. V této kategorii výrobků značka GoGEN může nabídnout širokou paletu televizorů od nejmeších 22“(56 cm) až po 50“(127 cm).

Všechny nabízení uživateli mnoho zábavných aplikací využívajících širokopásmového internetu, jako Skype, YouTube, Facebook, Twitter, videopůjčovnu Topfun a mnoho dalších. Absolutním hitem letošní sezony u Smart TV je podpora HbbTV. Jedná se o funkci, která slučuje běžné televizní vysílání s obsahem šiřitelným po internetu. Divák, tak může sledovat např. iVysílání s bezplatným přístupem do bohatého archivu České televize, která HbbTV na našem území provozuje.

Záruka 40 měsíců!

Jako jediná značka spotřební elektroniky u nás, garantuje GoGEN na všechny své televizory prodlouženou záruku 40 měsíců!
„Zákon nám sice nařizuje záruční dobu 24 měsíců, ale vzhledem k vysoké kvalitě televizorů GoGEN, za kterou si osobně stojím, jsme se rozhodli nabídnout zákazníkům mimořádnou záruku plných 40 měsíců," říká Jan Nesvadba, brand manager spotřební elektroniky.

Značka GoGEN se samozřejmě nezabývá pouze televizory. Utěšeně se rozrůstá také nabídka všeobecně oblíbených dotykových tabletů v různých velikostech, autokamer a mnoha dalších výrobků spotřební elektroniky. Nemalou roli ve stoupající úspěšnosti a oblíbenosti značky GoGEN hraje i přijatelná cena všech výrobků. GoGEN přináší nové pohledy na svět!

Seřadit:
Seřadit: