Vydej se za dobrodružstvím s novými GoPro HERO 8 a GoPro MAX

Čeká tě nezapomenutelná cesta? No tak to by chtělo ji pořádně zaznamenat, co říkáš? Přibal si do batohu nové GoPro HERO 8 nebo GoPro MAX a o dechberoucí záběry máš postarané. Třeba GoPro HERO 8 si pro tebe připravilo hned několik radikálních inovací. Těšit se můžeš na vylepšenou funkci HyperSmooth 2.0 s několika stupni stabilizace, a to včetně režimu Boost a vyrovnávání horizontu v aplikaci. Zachyť všechny okamžiky tou nejlepší digitální čočkou – lineární bez zkreslení, úzkou, širokoúhlou nebo SuperView. Tvoje záběry dostanou úplně novou dimenzi. Vylepšený algoritmus jim dodá detaily, o kterých se ti ani nesnilo.

Chceš přece jenom víc? Tak sáhni po GoPro MAX, který jede skutečně na maximum. Je plný úžasných funkcí jako Max HyperSmooth či Max SuperView. Ohromí tě klasický HERO mód, ale také 360° kamera, přičemž obrazy můžeš spojovat rovnou v kameře. I zvuk tě dostane do kolen. Nový GoPro MAX má totiž přesně šest vestavěných mikrofonů pro záznam toho nejlepšího stereo zvuku, jaký kdy GoPro mělo.  

A neboj, obě novinky toho snesou opravdu hodně a nevadí jim ani voda. GoPro HERO 8 si bez obalu troufne až do 10 metrů, GoPro MAX zvládne 5 metrů.

Tak na nic nečekej! Předobjednávky běží od 1. 10. 2019.

Dle kategorie:
Seřadit:
Dle kategorie:
Seřadit: