GoPro

 

GoPro produkty umožnily milionům lidí sdílet se světem to, co milují. Od hluboce osobních zážitků po ty, kterým se dá jen těžko uvěřit: zásnuby, narození, nové světové rekordy, šílené kaskadérské kousky – a vše mezi tím. GoPro kamery zaznamenávají každý moment. Nyní nadešel čas, abychom se podělili o náš příběh s vámi, právě když se chystáme napsat další kapitolu naší společnosti veřejným úpisem akcií.

Zjistěte, proč je GoPro tak úžasná, skutečně inovativní společnost – jak jsme začínali, jak se náš business rozrostl do celého světa a co jsme měli naplánováno do budoucnosti. A sami se přesvědčte, jak naše nadšená komunita úžasných zákazníků a fanoušků z celého světa přetvořila naši značku v obrovsky silné sociální médium – nejen spotřební zboží – to je úspěšný příběh epických rozměrů. Ujišťujeme vás, že to je video z IPO jako žádné jiné. Jsme neskutečně hrdí a, ano, nadšeni, že se můžeme o tento okamžik podělit s vámi.

Nově uvedené modely řady HERO5 jsou nejlepší kamery, jaké kdy GoPro vyrobilo, v následujícím videu uvidíte jakých vylepšení kamery HERO5 dosáhly.

Seřadit:
Seřadit: