GPS hodinky Garmin Forerunner 735XT HR Run2 (010-01614-16) modré

Značka: Garmin , Kategorie: Sporttestery
Kód zboží: GARFORERUN735XTLHR

Chytré multisportovní hodinky s vestavěným optickým snímačem tepu a externmím hrudním snímačem tepu RUN2

Zjistit dostupnost

Garmin Forerunner 735 XT Run Bundle, modrá


Dosáhněte svých sportovních cílů! Pořiďte si pomocníka, který vám pomůže překonávat osobní rekordy pohodlně z vašeho zápěstí. Společnost Garmin vytvořila chytré hodinky Forerunner, s nimiž vám sport skutečně přiroste k srdci. Doslova!


Měřte čas, kalorie, vzdálenost a další užitečné funkce. Přístroj je chytrý, umožní vám sledovat různé druhy sportů, ať už rádi plavete, běháte, nebo se potíte v posilovně. Součástí balení je hrudní snímač tepové frekvence HRM-RUN. Ten se po nasazení spojí s hodinkami a bude na displej přenášet přesné údaje o vašem srdečním rytmu. Tyto informace vám pomůžou efektivně spalovat kalorie, jelikož vždy víte, zda se nacházíte ve své spalovací zóně (ta je pro každého individuální), nebo jestli musíte víc zabrat či naopak ubrat, aby se energie nebrala ze svalů, ale skutečně z tuků.


Propojte jej se svým telefonem a nechávejte si na přehledný LCD displej hodinek zasílat upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy nebo e-maily, aniž byste museli telefon vytahovat z kapsy. V době, kdy zrovna nespalujete kalorie, vám hodinky poslouží jako přesný ukazatel času.


Obsah balení


 • hodinky
 • snímač tepové frekvence HRM-RUN
 • napájecí a datový USB kabel
 • manuál

 


Změřte si svou cestu za osobními rekordy a překonávejte osobní maxima!

 


Lepší výkony


Posuňte své limity zase o kousek dál. S GPS hodinkami měříte různé druhy sportů a pohybu, například posilování.





 


Různé sporty


Vaše aktivity nemusí být nudně rutinní. Dělejte, na co máte chuť. Měřte své výkony při běhu, sprintu, plavání, jízdě na kole i triatlonu a mnoho dalších činnostech.





 


Měřič tepu


Hodinky fungují v kombinaci s bezdrátovým měřičem tepu. Jde o hrudní pás, který se spáruje s přístrojem a na displeji zobrazí přesný srdeční tep, takže vždy víte, jestli cvičíte dostatečně intenzivně.


 



Propojení s telefonem


Propojte zařízení s telefonem a dostávejte při cvičení upozornění na své zápěstí. Toto spojení vám také umožní sdílet záznamy o cvičení, analýzu průběhu a mnoho dalšího.


 



LiveTrack


Vaše rodina a přátelé neustále budou mít přehled o tom, kde jste a jakou trasu běžíte či jedete. Nastavte si automatický start a soustřeďte se na výkon. Hodinky samy poznají, kdy začnete jízdu, abyste nemuseli spouštět tracking na telefonu.

Nové GPS hodinky Garmin Forerunner 735XT jsou určené především pro příznivce triatlonu a všestranné vytrvalostní sportovce. Jsou výjimečné nejen nabídkou funkcí, ale především svou hmotností a rozměry.

Jsou výjimečné nejen nabídkou funkcí, ale především svou hmotností a rozměry. Zatímco současné triatlonové speciály se dosud vždy hodily spíše pro urostlejší sportovce, nový Forerunner 735XT sedí i na menším zápěstí a potěší tak i sportující ženy. Ženy zcela jistě potěší i vestavěný optický snímač srdečního tepu, který měří srdeční tep elegantně, přímo na zápěstí ruky.

Jak název napovídá, nové hodinky se mezi sportteastery řadí k "XT" sérii GPS sporttesterů značky Garmin. Do "XT" série patřily vždy ty nejdokonalejší sporttestery, které byly pod hlavičkou americké značky k dispozici. Za připomenutí stojí, že téměř všechny "XT" modely se ve své době staly kultovními sporttestery a mnoho z nich dodnes slouží. Můžeme vzpomenout Forerunner 310XT, první triatlonový GPS speciál; Forerunner 910XT, který u řady triatletů a především Ironmanů změnil pohled na triatlonový trénink; případně současný Forerunner 920XT s vynikající výdrží a skvěle čitelným displejem. Nový Forerunner 735XT na uvedené modely přímo navazuje a nabízí drtivou většinu jejich vlastností. Nový model si neklade za cíl nahradit Forerunner 920XT s jeho vynikajícím displejem a úžasnou výdrží, ale doplnit nabídku multisportovních GPS sporttesterů tak, aby jej mohli používat právě sportovci menších postav a vyznavači ultra lehkých sporttesterů.

 • BĚH

Ačkoliv je Forerunner 735XT triatlonovým sporttesterem, splní požadavky i sportovců, kteří vyznávají jen některou z dílčích sportovních disciplín. Oproti jiným, kompaktním sporttesterům, má jedinečnou kombinaci vlastností. Patří k nim podrobné vyhodnocení běžecké techniky, včetně měření "Running Dynamics" statistik, ke kterým patří měření doby kontaktu nohy se zemí, výška odrazu, měření délky kroku, měření podílu levé/pravé nohy na běžeckém výkonu, stanovení laktátového práhu, určení běžeckého VO2max, statický test kondice/přetrénovní (Stress Score), test kondice v prvních minutách tréninku, výpočet doporučené doby odpočinku a další funkce.

 • KOLO

Vyznavači cyklistiky se mohou těšit na podporu cyklistických snímačů rychlosti/kadence, wattmetrů, včetně Garmin Vector2, výpočet cyklistického VO2max, podporu cyklistického radaru Garmin Varia Radar nebo dokonce cyklistického head-up displeje Garmin Varia Vision. Při připojení snímače rychlosti poskytnou hodinky měření indoor cyklistického tréninku. Oproti dokonalejším modelům, jako je Forerunner 920XT nebo fénix3 sice nový Forerunner 735XT neobsahuje vestavěný barometrický výškoměr, ale výšková data počítá pomocí GPS a po přehrání záznamu tréninku do deníku Garmin Connect poskytne výškový profil a statistiku získaných/ztracených výškových metrů. Oproti hodinkám Forerunner 310/910/920XT nabízí navíc samostatnou stránku s kompasem.

 • PLAVÁNÍ

Pro příznivce plavání je připravena podpora jak plavání v krytém bazénu, tak i možnost měření plavání v přírodě. Samozřejmostí je možnost měření srdečního tepu při plavání pomocí plaveckých hrudních snímačů HRM Swim a HRM Tri. Při plavání v bazénu hodinky automaticky rozeznají plavecký způsob, změří tempo, počet bazénů, uplavanou vzdálenost, spočítají počet záběrů ruky a vyhodnotí efektivitu plavání SWOLF.

Všechny uvedené dílčí sportovní disciplíny jsou hodinky Forerunner 735XT schopné spojit do multisportovní aktivity, jako je například triatlon. Při závodě pak zobrazují celkový čas na trati, dílčí časy v jednotlivých disciplínách, ale vyhodnotí i čas strávený v depu. Vše umí zobrazit jak na vlastním displeji hodinek, tak i podrobněji v tréninkovém deníku na monitoru počítače nebo mobilního zařízení iOS/Android/WindowsPhone.

Kromě uvedených sportů mají hodinky k dispozici samostatné sportovní profily i pro řadu dalších sportů, například: veslování, veslování na trenažéru, běžecké lyžování, vysokohorská turistika nebo fitness trénink v posilovně.

Vestavěný optický snímač srdečního tepu je schopen měřit srdeční tep nejen během sportu, ale i v průběhu celého dne, při běžném nošení hodinek. Optický senzor se v případě běžného nošení pravidelně zapíná, měří a zaznamenává celodenní průběh tepu a automaticky vyhodnocuje klidový tep. Srdeční tep je možné měřit i v průběhu noci, kde hodinky navíc změří dobu a kvalitu spánku. V průběhu dne měří hodinky i celodenní míru nejen pohybu, ale také neaktivity.

V případě propojení s chytrým telefonem zobrazí hodinky příchozí volání, sms, emaily a řadu dalších notifikací. Přes mobilní telefon je možné odesílat uložené tréninky do tréninkového deníku Garmin Connect a úspěchy sdílet s přáteli a případně dalšími uživateli platformy GarminConnect. Propojení s mobilním telefonem v průběhu výkonu nabízí navíc možnost živého přenosu výkonu na internet, včetně času, pozice v mapě, srdečního tepu, rychlosti, výškového profilu a dalších informací. Váš trénink tak může být sdílený s vašimi fanoušky nebo přáteli on-line.

Hodinky jsou kompatibilní s platformou Connect IQ, která do hodinek umožňuje dohrání rozšiřujících funkcí nebo vzhledů hodinek. Nové funkce nebo další vzhledy (widgety) jsou na stránce http:apps.garmin.com k dispozici zcela zdarma.

OBSAH BALENÍ:
 • Forerunner 735XT GPS hodinky
 • snímač tepové frekvence HRM-Run2
 • USB napájecí a datový kabel
 • manuál
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Akcelerometr: Ano
Alarm čas/vzdálenost/tempo: Ano
Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze smartfonu): Ne
Alarm na nastavené spálené množství kalorií: Ano
Alarm na neaktivitu: Ano, graficky
Alarm na zónu srdečního tepu: Ano
Auto Lap® (aut. začátek nového kola):: Ano
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu): Ano; více módů nastavení
Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.): Ano
Auto Scroll (automatické přemněňování informačních stránek na displ.):: Ano
Automatická synchronizace s PC: Ano
Barometrický výškoměr/barometr: Ne
Basemapa: Ne
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: až 14h. s GPS, až 24h. UltraTrack, až 11 dní v režimu smarthodinek s měřením srdečního tepu
Běh v terénu: Ano
Bezdrátové propojení mezi navigacemi: Ano
Bezdrátové připojení ANT+: Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi®: Ne
Běžec hobby - rekreační: Ano
Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ne
Čas strávený v zónách srdečního tepu: Ano
Časové funkce: Denní čas (12/24h), kalendář (den/datum), denní buzení
Další mapy v dodávce: Ne
Délka kroku - (pouze s HR Run, TRI): Ano, volitelně*
Displej - rozlišení, ŠxV: 215 x 180 pix.
Displej - typ: barevný LCD
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: průměr 1.23" (31.1 mm)
Doba kontaktu nohy se zemí - levá vs. pravá - (pouze s HR Run, TRI): Ano
Dotykový displej: Ne
Dynamika běhu - Running Dynamics: Ano - 2. generace
Dynamika jízdy - Cycling Dynamics: Ne

Garmin Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ano
Historie: až 80 hodin aktivit
Hlasové pokyny - (pouze ve spojení ze smartfonem): Ano, volitelně*
Kompas: Ne
Kompatibilita s ANT+® snímači (např.srdečního tepu HR, kadence, teploty atd.): Ano
Kde se nacházím?: Ano
Kompatibilita s elektronickým řazením Shimano Di2: Ne
Kompatibilita s kamerami VIRB®: Ano
Kompatibilita s produkty Varia™: Ne
Kompatibilita s Varia Vision™ (zobraz. zařízení na brýle): Ano
Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™): Ano
Lyže/snowboard: Ano
Mapy předinsalované: Ne
Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově: Ano
Metronom: Ano
Monitoring spánku: Ano
Možnost dálkově ovládat jiné zařízení/přístroje: Ano
Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje: Ne
Možnost dohrání map: Ne
Multisport - triatlon: Ano
Multi-sport (běh, chůze, kolo, loď, plavání atd.): Ne

Navigovat na uloženou pozici: Ano
Odhad doby regenerace: Ano pouze s hrudním pásem
Odhad laktátového prahu - (pouze s HR Run, TRI): Ano
Odhad spálených kalorií: Ano
Odhad VO2 max - z běhu: Ano pouze s hrudním pásem
Odhad VO2 max - z jízdy na kole (s Vector™): Ne
Odhad výkonosti přímo při aktivitě - (pouze s HR Run, TRI): Ano
Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
Oscilace běhu - (% poměr síly z délky a výšky kroku) (pouze s HR Run, TRI): Ano
Osobní rekordy: Ano
Ovládání hudby: Ano
PC propojení: USB
Práce s rastrovou mapou: Ne
Profily aktivit: Ano
Provozní teplota: -20°C až 50°C
Připravenost k tréninku - (měří ze srdečního tepu únavu)(pouze s HR Run, TRI): Ano
Segmenty: Ne

Smart notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
Snímač kadence běhu/chůze (externí např.:Foot Pod): Ano, volitelně
Snímač kadence běhu/chůze (vestavěný): Ano
Snímač kadence otáček pedálů: Ano volitelně
Snímač rychlosti: Ano volitelně
Snímač srdeční frekvence: Ano WHR optik (součástí kostrukce) + pás HR RUN2
Snímač teploty externí - tempe™: Ano volitelně
Snímač teploty integrovaný: Ne
Snímač výkonu wattmetr Vector™: Ne
Strava Live Suffer Score (segmenty, tep. zóny atd.): Ano
Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
TrackBack® (návrat zpět po stejné trase): Ne
Trasové body: Ne
Trasy (naplánované/počet): Ne
Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink): Ano
Trénink intervalový: Ano
Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie): Ano
Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink): Ano
Tréninkový efekt: Ano
UltraTrac: Ano
Upravitelná datová pole : Ano

Vestavěná paměť: Ano
Vibrační upozornění: Ano
Virtual Pacer™ (závod proti tempu): Ano
Virtual Partner® (závod proti rychlosti/tempu): Ano
Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě): Ano
Voděodolnost: Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: Ne
Zadej směr a jdi: Ne
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty (přes Bluethooth® ze smartfonu): Ano, volitelně*
Zpět na start: Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 010-01614-16
Displej a ciferník
Tvar ciferníku Kulatý
barevný
Konektivita
GPS Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie 14 hod.
Maximální výdrž baterie 11 dní
Materiál
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku modrá
Materiál pouzdra Tvrzený polymer
Barva pouzdra černá
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.5 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 1.2 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.9 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 9.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu