GPS modul TrueCam pro H5 (H5GPSHOLDER)

Značka: TrueCam , Kategorie: Ostatní příslušenství
Kód zboží: TRCH5GPSHOLDER

TrueCam H5 magnetický GPS držák

Pokud chcete záznam obohatit o geoznačku a rychlost jízdy, můžete si ke kameře dokoupit GPS přijímač. Rychlost jízdy můžete napevno zobrazit ve videu a...

Naše cena s DPH:

699

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

GPS modul TrueCam pro H5


S tímto příslušenstvím můžete dodat záznamům z vaší navigace TrueCam H5 geoznačku a také rychlost jízdy, která může být nativně zobrazována ve videích, čímž předejdete spekulacím, že jste jeli v případě nehody příliš rychle. Navíc se všechna data dokáží synchronizovat s Google Mapami, abyste mohli zpětně prohlížet přesné trasy vašeho vozu.

TrueCam H5 magnetický GPS držák

Pokud chcete záznam obohatit o geoznačku a rychlost jízdy, můžete si ke kameře dokoupit GPS přijímač. Rychlost jízdy můžete napevno zobrazit ve videu a vyhnout se tak spekulacím, zda jste při nehodě nebo jiné nepříjemné situaci nejeli příliš rychle. Nasbíraná data jdou zobrazit v Google Maps, takže si můžete prohlédnout, kde všude vaše auto bylo.

Spolupráce s Google Maps
Díky GPS držáku máte možnost využití chytré a užitečné softwarové aplikace, díky které můžete sledovat na jedné obrazovce pořizované video, zobrazení trasy na mapách, GPS souřadnice a rychlost. Tuto aplikaci můžete stáhnout přímo zde.

Pro správné fungování GPS držáku je nutné stáhnout a nainstalovat firmware podporující GPS držák ZDE

Záruka 24 měsíců
Partnumber H5GPSHOLDER
Další parametry
Určeno pro autokameru
Určeno pro značku TrueCam
Typ příslušenství GPS Modul
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 21.5 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací