Gramofon Denver VPL-200B černý

Značka: Denver , Kategorie: Gramofony
Kód zboží: DNVVPL200B

Gramofon řemínkový, rychlost 33/45/78 rpm, integrovaný stereo zesilovač, USB výstup pro připojení k PC, RCA linkový výstup, výkon 5W, funkce Autostop

Zjistit dostupnost

Denver VPL-200B

Je na čase oprášit staré gramofonové desky, které se vám už roky válí doma ve skříni! Zavzpomínejte na stará dobrá hudební léta a pusťte si ty největší světové i české klasiky v retro stylu na gramofonu. Pořiďte si řemínkový gramofon Denver VPL-200B, který vás okouzlí svým vzhledem, snadným použitím i výborným zvukem, o který se starají dva reproduktory s výkonem 5 W. K přehrávání skutečně nepotřebujete externí reproduktory, integrovaný stereo zesilovač se postará o to, že písničky uslyšíte jasně a zřetelně přímo z gramofonu.

Propojení s počítačem

Ačkoliv se gramofon může zdát na první pohled jako věc z minulosti, nenechte se mýlit. Tento model totiž kombinuje klasiku s moderními vychytávkami pro ještě širší možnosti využití. Najdete zde např. USB výstup, abyste přístroj mohli snadno a rychle připojit k počítači. To využijete v případě, že si chcete hudbu z přehrávaných desek nahrát či upravit ve speciálním programu. Z dalších konektorů zde nechybí RCA linkový výstup pro audio připojení a konektor pro zapojení sluchátek, pokud poslechem nechcete rušit ostatní členy rodiny.

Tři rychlosti přehrávání

Gramofon nabízí rychlost přehrávání 33, 45 nebo 78 rpm, máte proto jistotu, že je kompatibilní se všemi typy gramofonových desek. Jakmile jehlice dojede na konec, dojde k automatickému vypnutí zařízení. V době nepoužívání využijte odnímatelný plastový kryt, který přístroj chrání před prachem, čímž prodlužuje jeho životnost.

Gramofon s USB výstupem pro připojení k PC pro převod vinylu do digitálního formátu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
vestavěné reproduktory s výkonem 5W
USB výstup pro připojení k PC
integrovaný stereo zesilovač
rychlost 33/45/78 rpm
automatické vypnutí gramofonu
konektor pro připojení sluchátek
odmímatelný plastový kryt proti prachu
RCA linkový výstup
barva černá lesklá
rozměry: 420 x 105 x 376 mm

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
78, 45, 33
Spouštění jehly manuální
LCD displej Ne
Ne
Výstupy
Ano
Výstup na sluchátka Ano
Ano
Vstupy
Podpora paměťových karet Ne
Ano
Ano
Ano
Další parametry
Systém pohonu řemínkový
Předzesilovač Ano
Specifické funkce vestavěné reproduktory, automatické vypnutí gramofonu, USB výstup pro připojení k PC a převodu vinylu do digitálního formátu
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 42.0 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 37.6 cm
Hmotnost výrobku 4.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47.0 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 45.0 cm
Hmotnost balení 5.2 kg
Více informací Méně informací