Gramofon Hyundai Retro RT 910 dřevo (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300019852)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie:
Kód zboží: -9071760

Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300019852

Zjistit dostupnost
Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2300019852

Elegán z minulých časů

Stejně jako se do módy vrací oblečení, tak i do světa hudby se vrací vinylové desky a gramofony. Pokud hledáte zajímavý doplněk do vašeho domova nebo dárek pro milovníky starých časů, je Gramofon Hyundai RT 910 jasnou volbou. Netradiční retro gramofon potěší všechny, co mají doma staré desky. Gramofon Hyundai RT 910 v retro designu skvěle doplní váš interiér doma, na chalupě nebo třeba ve stylové kanceláři. Při jeho zpracování byl kladen důraz na použití kvalitních přírodních materiálů. Dřevěné provedení tak dodává celému přehrávači nádech nostalgie, ale zároveň neztrácí moderní nadhled. Tento kousek proto potěší nejen pamětníky, ale také mladou generaci se zálibou v retro stylu.


Na vlnách klasiky

Poutavé provedení v barvě třešně ukrývá kombinaci gramofonu a rádia. Jako historické modely zvládne gramofon Hyundai Retro RT 910 přehrávat desky rychlostí 33, 45 nebo 78 otáček za minutu. Je tedy možné přehrávat, jak staré LP desky, tak i moderní kusy. Gramofon disponuje funkcí Autostop a systémem pro manuální spuštění jehly. O příjemný poslech se stará dvojice zabudovaných reproduktorů, každý o výkonu 1,5 W. Pro opravdu retro naladění svých posluchačů disponuje gramofon zabudovaným analogovým tunerem s ručičkovým ukazatelem a manuálním vyhledáváním stanic ve vlnových rozsazích FM/AM.Snadno se tak přenesete o několik desetiletí zpět a navodíte si doma tu správnou retro atmosféru.Náhradní/Silně deformovaný obal

Retro gramofon Hyundai RT910 dostal do výbavy analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovými rozsahy FM/AM. A jako radio průkopníci před nemnoha lety máte k dispozici pouze manuální vyhledávání stanic. Gramofon s funkcí Autostop disponuje systémem pro manuální spouštění jehly a jako historické modely zvládne přehrávat desky rychlostí 33/45/78 ot/min. Spotřebič je napájen ze sítě 230V/50Hz a disponuje výkonem 2 x 1,5 W a audio výstupem.

Tuner

  • Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem
  • Vlnový rozsah - FM/AM
  • Manuální vyhledávání stanic

Gramofon

  • Autostop
  • Rychlosti - 33/45/78

Konektory

  • Audio výstup
  • Line IN

Obecné

  • Napájení adaptérem 12V/2A
  • Výkon 2 x 1,5W
  • Barevné provedení: třešeň

Podívejte se na reportáž o retro přehrávačích z TV pořadu Tipy ptáka Loskutáka

Záruka 24 měsíců
Další parametry
analogový
Vlnový rozsah AM, FM
Ne
Přehr. média gramodeska
Ano
33, 45, 78
Spouštění jehly manuální
Kazetová mechanika Ne
Ne
Ne
Ano
Ano
3 W
Napájení napájecí adaptér
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 41.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 32.5 cm
Hmotnost výrobku 3.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 46.5 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 36.0 cm
Hmotnost balení 4.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu