Gramofon Hyundai Retro RTCC 513 RIP dřevo (rozbalené zboží 3000006002)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie:
Kód zboží: -9059839

Bazar - rozbalené zboží 3000006002

Zjistit dostupnost
Bazar - rozbalené zboží 3000006002

Stylový elegán


Přehrávač Hyundai RTCC513RIP v retro provedení vás vrátí v čase do doby, kdy byly domácí radiopřijímače ještě na počátku. Kvalitní dřevěné provedení přidává tomuto modelu na eleganci. Je to tedy nejen praktický přehrávač se spoustou užitečných funkcích, ale především skvělý doplněk interiérů v retro stylu. A to nejen chat a chalup, ale i bytů, rodinných vil nebo stylových kanceláří.

Přehraje téměř vše


V první řade zaujme Hyundai RTCC513RIP funkcí přehrávače gramofonových desek. Ten je ukrytý pod horním víkem a dokáže přehrávat desky rychlostí 33/45/78 otáček za minutu. Umožňuje tak poslech starších LP desek, ale i těch moderních, vyráběných novou moderní technologií. Dále gramofon disponuje funkcí autostop a pomalým spouštěním jehly, které zamezí jejímu poškození.
Dnes už málo viděným, za to stále oblíbeným, je přehrávač MC kazet. Přehrávač Hyundai RTCC513RIp proto nabízí i tento, a to na boku přístroje. Dalším médiem, které můžete v tomto univerzálním přehrávači uplatnit, jsou CD disky a to i CD-R a CD-RW disky. Pro milovníky rozhlasových vln nabízí přehrávač i analogový FM a AM tuner.

Zálohujte své hudební skvosty


Gramofon Hyundai RTCC513RIP disponuje unikátní funkcí, která se nazývá ripování. Díky ní můžete velmi snadno převádět své oblíbené skladby do digitální podoby ve formátu MP3. Audio stopy z LP desek, MC kazet, CD disků nebo i rádia teď jednoduše převedete a uložíte na flash disk. A to bez nutnosti použití počítače. Umožňuje to vestavěný USB vstup, díky kterému můžete v přístroji i přehrávat skladby ve formátu MP3.
Veškeré dění na přehrávači Hyundai RTCC513RIP budete mít pod dohledem díky přehlednému LCD displeji. Využít můžete i sluchátkový výstup a audio vstup, pro další možnosti přehrávání. O ozvučení se starají dva výkonné reproduktory, každý o výkonu 3W. Přehrávač je napájen z elektrické sítě o napětí 230V/50Hz.

Vráceno - Rozbaleno

Gramorádio s CD Hyundai RTCC513RIP patří mezi přístroje s designem známým z dob počátků domácích radiopřijímačů a jeho analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovým rozsahem FM/AM umožňuje jako tenkrát manuální vyhledávání stanic. Tento typ v sobě skrývá kombinaci gramofonu, CD mechaniky, analogového tuneru a kazetovné mechaniky. Gramofon najdeme ukrytý pod horním víkem a dokáže přehrát desky rychlostí 33/45/78 ot/min což umožní přehrávat jak vaše nejstarší drahocenné LP desky, tak i LP moderní, vyráběné novou technologií. CD přehrávač s podporou CD, CD-R/RW ,souborů MP3 a WMA je umístěn na přední stěně přístroje. Gramofon je také vybaven pomalým spouštěním jehly a praktickou funkcí autostop. Budete nadšeni z funkce RIP, která umožňuje ukládat hudbu z LP desek přímo na flash paměť ve formátu MP3 a uchovat si tak oblíbenou muziku i pro doby budoucí. Nesmíme opomenout ani špičkové řemeslné provedení dřeva mořeného na barvu ořech.

VIDEO O RETRO GRAMOFONU HYUNDAI RTCC 513 k nahlédnutí zde

Tuner

 • Analogový FM/AM tuner s ručičkovým ukazatelem
 • Manuální vyhledávání stanic

CD mechanika

 • LCD displej
 • Přehrává CD, CD-R/RW
 • Podpora formátů WMA, MP3

Gramofon

 • autostop
 • automatické spouštění jehly
 • rychlosti 33/45/78

Kazetová mechanika

Vstupy

 • USB vstup
 • Ripování - možnost vytvářet MP3 soubory z CD/gramofonové desky/audiokazety a FM/AM rádia
 • Výstup pro sluchátka
 • Audio vstup

Další

 • Výstupní výkon 2 x 3W
 • Napájení 230V/50Hz
 • Barevné provedení: ořech

Podívejte se na reportáž o retro přehrávačích z TV pořadu Tipy ptáka Loskutáka

Záruka 24 měsíců
Další parametry
analogový
Vlnový rozsah AM, FM
Ano
Přehr. média USB flash, CD, gramodeska, audiokazeta
Přehrávané formáty MP3, WMA
Ano
78, 45, 33
Spouštění jehly automatické
Kazetová mechanika Ano
Ano
na USB
Ripování z tuner, gramofonová deska, CD, kazeta
Ano
Ne
6 W
Napájení síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 50.5 cm
Výška výrobku 22.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 7.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 56.0 cm
Výška balení 26.5 cm
Hloubka balení 38.0 cm
Hmotnost balení 8.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu