Gramofon ION Mustang Lp červený

Značka: ION , Kategorie: Gramofony
Kód zboží: IONMUSTANGR

Gramofon s ladičem AM/FM rádia ve stylu Mustang z roku 1965, rpm 33/45/78, řemínkový pohon, výstup: AUX/RCA/sluchátkový, USB, vestavěný zesilovač, funkce RIP, zabudované reproduktory

Zjistit dostupnost

ION Mustang LP, červená


V gramofonu Mustang LP od společnosti ION znovu ožívá duch amerického retra. Tento designový gramofon reflektuje styl legendárního zámořského automobilu Ford Mustang 1965, který je dodnes ikonickým symbolem americké éry prosperity. Vintage design prostupuje všechny prvky gramofonu od ovládání v podobě dvou otočných enkodérů k regulaci hlasitosti a naladění příslušné AM/FM frekvence, jejíž ukazatel jako by přímo vypadl Mustangu z palubní desky. Pro každého skutečného milovníka tohoto klasického příkladu amerického automobilového inženýrství i pro ty, kteří hledají neotřelý a luxusní doplněk interiéru anebo prostě "jen" rádi stylově poslouchají hudbu, je Mustang LP tou správnou volbou.


Gramofon, rádio i digitální přehrávač v jednom


Kromě vestavěného zesilovače a reproduktorů, s jejichž pomocí je gramofon Mustang LP zcela nezávislý na externích audio zařízeních, disponuje také přijímačem radiových vln v klasických analogových frekvencích AM/FM a skrze USB port na přední straně se navíc může proměnit i v přehrávač digitálních hudebních souborů ve formátu MP3, WAV nebo WMA. Z flashdisků můžete hudbu nejen pouštět, ale také ji tamtéž obratem ukládat. Gramofon dokáže překonvertovat vaše oblíbené desky do digitální podoby a vy je pak můžete poslouchat i na cestách.


Všechny desky světa


Hlavní funkcí gramofonu je pochopitelně přehrávání desek. Vaše sbírka vinylů v tomto případě nepřijde nazmar. Díky trojici přehrávacích rychlostí 33 a 1/3, 45 nebo 78 RPM si užijete LPíčka, SPíčka nebo, pokud si dokoupíte příslušnou redukci, také dnes již atypické šelakové desky. Ani jediná skladba tak nezůstane zapomenuta.

Mustang LP představuje vzrušující způsob, jak si můžete užít svou oblíbenou hudbu z LP desek.
Multifunkční gramofon nabízí čtyři funkce v jednom.
Gramofon přehraje všechny typy vašich desek, stačí, když si vyberete jednu ze tří rychlostí a zábava může začít. Hudba se rozezní ze zaubdovaných reproduktorů a vnitřní zesilovač zajistí pohodlný poslech bez nutnosti připojování jakéhokoliv externího reproduktoru.
Co ale odlišuje Mustang LP od jiných gramofonů je luxusní ladič AM/FM rádia, který vypadá přesně jako tachometr v klasickém Mustangu z roku 1965.
Hudební zábava nemá rychlostní limit, takže pořádně šlápněte na plyn!

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
33, 45, 78
Spouštění jehly manuální
LCD displej Ne
ano
Systém pohonu řemínkový
Předzesilovač Ano
Analogový
Specifické funkce Rádio AM/FM
Vstupy
Podpora paměťových karet Ne
Ano
Ne
Ano
Výstupy
Ano
Výstup na sluchátka Ano
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34.3 cm
Výška výrobku 10.4 cm
Hloubka výrobku 37.6 cm
Hmotnost výrobku 3.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 42.3 cm
Hmotnost balení 3.8 kg
Více informací Méně informací