Gramofon Sencor STT 500URA černý

Značka: Sencor , Kategorie: Gramofony
Kód zboží: SNR35048890

Gramofon, magnetodynamická přenoska, předzesilovač, funkce Pitch Control, hliníkový talíř, USB-B pro nahrávání do PC, řemínkový pohon, rpm 33/45

Zjistit dostupnost

Sencor STT 500URA

Vraťte se do dob minulých a zaposlouchejte se do hudebních klasik svého mládí. Oprašte své legendární vinylové desky a pusťte si je po letech na gramofonu Sencor STT 500URA. Přístroj je vyrobený z kvalitních materiálů. Má magnetodynamickou přenosku a hliníkový talíř, který chrání desky před poškozením během přehrávání. Na výběr máte dvě rychlosti přehrávání, a to 33, nebo 45 otáček za minutu. Díky funkci Pitch Control si gramofon upraví rychlost otáček v závislosti na konkrétní desce, aby zvuk byl vždy nejlepší a nedocházelo k opotřebování desek.

Digitalizace písní přes USB

Integrovaný předzesilovač umožní propojení gramofonu s externími reproduktory, aniž byste museli k zařízení dokupovat ještě samostatný zesilovač. Stačí k tomu využít konektory CINCH. Gramofonu nechybí ani USB konektor. Ten slouží k propojení s počítačem skrze USB kabel. Nainstalujte si do svého počítače požadovaný software (CD je součástí balení), abyste mohli přehrávané písničky převádět z vinylu do digitální podoby. Díky tomu si je budete moci stáhnout do telefonu nebo přehrávače a pouštět si je vždy, když na ně budete mít náladu.

STT 500URA je prémiový gramofon značky SENCOR. Tento model je osazen magnetodynamickou přenoskou značky Audiotechnica a hliníkovým talířem pro kvalitnější zvuk a pro minimalizování poškození Vašich desek. Automatické vypnutí a automatické vrácení raménka při konci desky se postará o komfort při poslechu Vaší oblíbené hudby. Rychlost otáčení desky se dá regulovat pomocí funkce "Pitch Control". V gramofonu je zabudovaný předzesilovač, díky kterému můžete propojit gramofon s reproduktory i bez potřeby dalšího zesilovače. Nechybí ani funkce nahrávání z desek do PC pomocí USB kabelu (software i kabel je součástí balení).

  • Magnetodynamická přenoska (MM) Audiotechnica s předzesilovačem
  • Automatické vypnutí a automatické vrácení raménka při konci desky
  • Pitch Control (úprava rychlosti otáček)
  • Hliníkový talíř

Motor
2 rychlosti 33/45 ot/min
Řemínkový pohon
DC Servo Motor

Konektivita
Line-out (Cinch L/R)
USB Typ-B (pro nahrávání do PC)

Ostatní
Napájení a spotřeba: 230V~ 50Hz, max. 3W
Rozměry: 450 x 355 x 121 mm
Váha: 6.5kg

OBSAH BALENÍ:

USB kabel
gumová podložka
MM přenoska
45 ot/min adaptér
Audacity CD software
externí napájecí adaptér
návod

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
45, 33
Spouštění jehly automatické
LCD displej Ne
Výstupy
Ano
Vstupy
Ano
Další parametry
Systém pohonu řemínkový
Předzesilovač Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 51.7 cm
Výška výrobku 18.3 cm
Hloubka výrobku 44.7 cm
Hmotnost výrobku 6.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 55.0 cm
Výška balení 22.0 cm
Hloubka balení 48.0 cm
Hmotnost balení 6.9 kg
Více informací Méně informací