Gramofon Soundmaster PL186H dřevo

Značka: Soundmaster , Kategorie: Gramofony
Kód zboží: SDRPL186H

Gramofon s FM/AM rádiem, vestavěné reproduktory, přehrávání rychlostí 33/45/78 ot/min.

Zjistit dostupnost

Soundmaster PL186H, dřevo


Přehrajte si všechna vaše stará LPíčka v té nejlepší možné kvalitě a za rozumnou cenu. Gramofon Soundmaster PL186H se drží typického vzhledu gramofonů z minulých desetiletí, dodá tak vašemu pokoji jedinečný a nezaměnitelný retrostyl. Gramofon Soundmaster PL186H zvládne přehrát většinu formátů vinylových desek rychlostí 33/45/78 ot./min.


Intuitivní a snadné ovládání


Gramofon Soundmaster PL186H byl zbaven všech nadbytečných ovládacích prvků, takže jeho ovládání bude zcela intuitivní a vy se ke všem funkcím dostanete jednoduše, rychle a bez potřeby velkých technických znalostí.


Vychutnejte si vaši oblíbenou hudbu.

 


Přehrajte si hudbu kdekoliv


Jistě vás potěší i vestavěné reproduktory, díky kterým nemusíte ke gramofonu Soundmaster PL186H připojovat žádné externí přístroje. Pokud byste si chtěli hudbu opravdu vychutnat, pomocí LINE OUT výstupu, snadno připojíte další reproduktory.


Poslechněte si svou oblíbenou rádiovou stanici


Nepořizujte si zbytečně další rádio! Gramofon Soundmaster PL186H vám bude sloužit nejen jako gramofon, ale můžete jej kdykoliv využít i jako rádio. S integrovaným FM tunerem a přídavnou anténou naladíte nespočet rádiových stanic, které jsou v dosahu, a to v opravdu skvělé kvalitě. Stanice můžete jednoduše přepínat pomocí klasického analogového ladění.

Stolní rádio s gramofonem, díky kterému zažijete neopakovatelný pocit 70 let vždy, když poté zatoužíte. To je Soundmaster PL186H. Tento model je vybaven nejen praktickým rádiem se systémem analogového ladění (na frekvencích AM / FM) ale i úžasným retro systémem přehrávání vinylových desek. Stačí vám položit desku, spustit a zaposlouchat se do zvuků vaší oblíbené hudby. O moderní ozvučení se postarají reproduktory zabudované přímo v těle rádia. Přehrávání rychlostí 33/45/78.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
33, 78, 45
LCD displej Ne
Ne
Výstupy
Výstup na sluchátka Ano
Ano
Vstupy
Podpora paměťových karet Ne
Ne
Další parametry
Systém pohonu řemínkový
Předzesilovač Ne
Specifické funkce FM/AM rádio
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 31.8 cm
Výška výrobku 14.3 cm
Hloubka výrobku 29.0 cm
Hmotnost výrobku 1.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 36.0 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 35.0 cm
Hmotnost balení 2.1 kg
Více informací Méně informací