Granule Calibra Dog Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 14kg

Značka: Calibra , Kategorie: Granule pro psy
Kód zboží: CLB82008

Kompletní suché krmivo pro dospělé psy velkých plemen (nad 30kg)

Zjistit dostupnost

Dopřejte vašemu psovi granule bez alergenů

Aby váš pes velkého nebo obřího plemene dobře prospíval, musíte respektovat jeho specifické nároky na výživu. Snadno to zvládnete se super prémiovým krmivem Calibra Dog Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb and Rice určeným pro dospělé psy s váhou nad 30 kilogramů, které má optimální podíl bílkovin, neobsahuje alergeny a pomáhá chránit namáhané kloubní chrupavky. Na granulích si navíc váš čtyřnohý společník zaručeně pochutná, a to díky vynikající receptuře a vysokému, 32% obsahu jehněčího masa.


Krmivo chrání chrupavky a pohybový aparát

Pro pohodlné krmení je velikost granulí Calibra Dog HA Large Breed Lamb and Rice přizpůsobena potřebám velkých plemen. Receptura s jehněčím masem a nízkým obsahem obilovin je vysoce stravitelná, takže plně vyhovovuje i velmi citlivému zažívání. Nenajdete v ní pšenici, kukuřici ani sóju, pouze rýži. Obsah bílkovin (24 procent) respektuje požadavky pro velká plemena psů a přídavek chondroprotektiv pomáhá chránit a regenerovat kloubní chrupavky, které jsou u velkých psů výrazně namáhány.

Kromě základních surovin obsahují granule Calibra Dog HA Adult Large Breed Lamb and Rice ideální poměr vitamínů, minerálů a několik velice zdravotně prospěšných aditiv. Mořské řasy podporují imunitní systém a redukují zubní plak a kámen, extrakt z pomeranče, rozmarýn, tymián a petržel zvyšují chutnost krmiva a snižují množství škodlivých bakterií v organismu. Proti plynatosti zase výborně působí extrakt z juky, který redukuje množství amoniaku a jiných škodlivých plynů ve střevech a v zažívacím traktu až o 50 %. Střevní mikroflóru a trávicí trakt podporují obsažená prebiotika, imunitní systém stimulují a posilují beta-glukany.


Česká značka Calibra nedělá testy na zvířatech

Chcete-li podpořit zdraví i psychickou pohodu vašeho psa, dopřejte mu krmivo od zavedené české značky Calibra, které se vyrábí na jedné z nejmodernějších linek v republice. Firma dlouhodobě spolupracuje s veterináři a odborníky na výživu, stejně tak jako využívá nejnovější postupy a technologie výroby za splnění nejpřísnějších ISO norem. Společnost neprovádí testování na zvířatech.

Granule Calibra Dog Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 14kg

Kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy velkých plemen (nad 30 kg).

Krmivo Calibra Dog HA Adult Large Breed Lamb a Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy velkých a obřích plemen s váhou nad 30 kg. Velikost granulí je přizpůsobena potřebám velkých plemen. Receptura s jehněčím masem a s nízkým obsahem obilovin je vysoce stravitelná, tak aby vyhovovalo i velmi citlivému zažívání. Obsah bílkovin plně respektuje požadavky pro velká plemena psů a obsah chondroprotektiv pomáhá chránit kloubní chrupavky.

Hlavní výhody produktu Calibra Dog HA Adult Large Breed Lamb a Rice:

 • Vysoký obsah jehněčího masa (32%), nízký obsah obilovin (pouze rýže)
 • Hypoalergenní receptura (0 % pšenice, 0 % sója, 0 % kukuřice) s vysokou stravitelností
 • Extra přídavek kloubní výživy pro ochranu pohybového aparátu velkých plemen

Složení:

 • Jehněčí moučka (32 %), rýže, pivovarská rýže, drůbeží tuk (konzervováno přírodními tokoferoly), kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), lososový olej, mořské řasy, sušená jablka, sušený špenát, směs bylinek a ovoce (extrakt z pomeranče, rozmarýn, petržel, tymián - 300 mg/kg) prebiotika (mannan-oligosacharidy 120 mg/kg, beta glukany 100 mg/kg, frukto-oligosacharidy 70 mg/kg), glukosamin hydrochlorid (260 mg/kg), chondroitin sulfát (160 mg/kg), extrakt z juky (80 mg/kg).
 • Energetická hodnota: 3 670 kcal/kg

Analytické složky:

 • hrubé bílkoviny 24 %
 • obsah tuku 13 %
 • hrubá vláknina 2,8 %
 • hrubý popel 7,2 %
 • vlhkost 9 %
 • vápník 1,6 %
 • fosfor 1,2 %
 • sodík 0,1 %
 • hořčík 0,08 %
 • omega-3 mastné kyseliny 0,28 %
 • omega-6 mastné kyseliny 1,55 %

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Věk psa dospělý pes
Určení krmiva standardní, pro citlivé trávení, problémy s klouby
Kvalita krmiva superprémiová
Velikost balení 14 kg
Velikost psa velká plemena
Hypoalergenní Ano
Holistické Ne
Bez obilovin Ne
Příchuť jehně
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 90.5 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 14.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 36.0 cm
Výška balení 90.5 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 14.0 kg
Více informací Méně informací