Granule Calibra Dog Premium Junior Large 12 kg

Značka: Calibra , Kategorie: Granule pro psy
Kód zboží: CLB53307

Kompletní prémiové krmivo pro štěňata a mladé psy velkých a obřích plemen. Ideální poměr vápníku a fosforu, vyvážený obsah bílkovin ke správnému vývoji a zabránění vzniku růstových problémů.

Zjistit dostupnost

Skvěle prospěje rostoucím štěňatům!

Dopřejte svém pejskovi vyvážené krmivo, které optimálně vyhoví zvláštním nárokům mladých psů velkých a obřích plemen, a to nejen svým vyváženým obsahem bílkovin pro správný vývoj, ale také speciálním složením, které zabrání vzniku růstových problémů. Granule Calibra Dog Premium Junior Large perfektně pokryjí zvýšené nároky mladých psů, neboť obsahují koktejl všech potřebných látek pro zabezpečení vývoje zdravého organismu psa.

Prémiová řada

Řada krmiv pro psy Calibra Premium navazuje na předchozí produkty a jediným cílem je posunovat kvalitu ve všech směrech. Výrobce se na základě neustálého zdokonalování v oblasti výživy rozhodl posunout prémiové produkty ještě o stupeň výše a představuje řadu Premium. Základem je vždy pečlivý výběr vstupních surovin, neboť kvalitní ingredience a jejich vhodný poměr jsou nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím kvalitu krmiva.

Vyvážené složení pro správný růst

Granule Calibra Dog Premium Junior Large je kompletní prémiové krmivo pro štěňata a mladé psy velkých a obřích plemen od 2 měsíců do dospělosti. Zaujme vás ideální recepturou, která nabízí vyvážený poměr živin, vitamínů, minerálů, stopových prvků tak, aby byly plně zabezpečeny všechny potřeby organismu zdravého psa a podporovaly správnou funkci imunitního systému. Přidáním hydrolyzovaných drůbežích jater bylo dosaženo také výborné chutnosti a vůně, kterou ocení každý pejsek.

Lehce stravitelné kuřecí maso

Základem vybraného složení je velmi lehce stravitelné a výživné drůbeží maso. Ideální poměr vápníku a fosforu v kombinaci s vyváženým obsahem bílkovin přispívají k správnému vývoji a zabraňují vzniku růstových problémů. Zajišťují dostatek energie potřebný v prvních fázích vývoje a osvalení štěněte. Receptura je doplněna také o nezbytný tuk z kuřete či lososový olej bohatý na esenciální mastné kyseliny. Granule podporují také správný růst svalů, kostí a zubů.

,

Calibra Premium je řada velmi kvalitních granulovaných krmiv, jež obsahují vyvážený poměr živin, vitamínů, minerálů, stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny potřeby organismu zdravého psa a podporovaly správnou funkci imunitního systému.

Všechny receptury se též vyznačují vysokým obsahem drůbežího masa a přídavkem zdraví prospěšných aditiv. Každý pejsek jistě ocení vysokou chutnost krmiva, která je zajištěna díky obsahu hydrolyzovaných drůbežích jater. Calibra Premium je vyráběna dle nejpřísnějších kritérií, v souladu s požadavky na normy ISO 9001. Zároveň je výrobní proces monitorován kontrolní technologií kritických bodů – HACCP. Pro výrobu jsou používány jen suroviny nejvyšší kvality od prověřených a stálých dodavatelů. Receptury byly vyvinuty ve spolupráci s řadou odborníků na výživu zvířat a veterinárních lékařů. Dlouhodobé používání krmiv Calibra napomáhá zajistit vitalitu a spokojenost.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Věk psa junior
Určení krmiva standardní
Kvalita krmiva prémiová
Velikost balení 12 kg
Velikost psa velká plemena
Hypoalergenní Ne
Holistické Ne
Bez obilovin Ne
Příchuť kuře, drůbež
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 12.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 40.0 cm
Výška balení 60.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 12.0 kg
Více informací Méně informací