Gril ETA Raclet 4162 90000 černý (rozbalené zboží 2300019380)

bazar
Značka: ETA , Kategorie: Elektrické grily
Kód zboží: -9139291

Bazar - rozbalené zboží 2300019380

Zjistit dostupnost
Bazar - rozbalené zboží 2300019380

Skvělá letní atmosféra, nebo zahradní party jedině s grilem ETA Raclet

Není nic lepšího než si v létě ugrilovat spoustu skvělých masových či zeleninových pokrmů a posedět s přáteli a rodinou venku na zahradě anebo na terase. Užívat si letní pohody můžete i vy s novým grilem ETA Raclet 4162 90000. Na grilu s kvalitní grilovací plotnou s antiadhezní, nepřilnavou povrchovou úpravou si připravíte ty nejlepší kousky masa, ryb, zeleniny nebo pečiva. Výkon grilu je až neskutečných 1800 W. Každý jednotlivý druh potravin potřebuje různou teplotu na přípravu, a proto si teplotu můžete regulovat sami, přesně podle toho, jaký pokrm na grilu zrovna připravujete.

Snadná a rychlá příprava masa i přílohy zároveň

Díky dvěma grilovacím úrovním se vám na gril vleze mnohem víc jídla, a tak můžete grilovat jídlo i pro vetší partu přátel. S grilem ETA Raclet vás už nic nebude zdržovat od skvělé zahradní party. Na vrchní ploše grilu můžete grilovat klasicky, stejně jako u ostatních grilů. A spodní plocha funguje jako plotna pro grilování na pánvičkách. Na pánvičku si každý může namixovat svoji vlastní kombinaci příloh, a tak si může každý pochutnat na tom co má rád, a ještě si užijete skvělou kulinářskou zábavu. Ke grilu dostanete 7 pánviček pro přípravu příloh. Světelná kontrolka provozu vám vždy včas řekne, kdy je gril připravený.

Nenechte si pokazit zábavu nepříjemnou nehodou

Bezpečná manipulace s grilem je opravdu důležitá. Proto má gril několik bezpečnostních prvků, které zabrání nepříjemným nehodám, které by mohli vaše letní radovánky překazit. Prvním bezpečnostním prvkem jsou tepelně izolovaná držadla, které zaručí bezpečnou manipulaci s ním. Bezpečnostní tepelná pojistka vás bude chránit před popálením a protiskluzové nožky budou zabraňovat převrácení grilu a zaručí jeho pevnou stabilitu. A horké tuky zase zachytí drážka, který je zabudována do grilu.

Vráceno - Rozbaleno

Elektrický gril ETA Raclet ETA416290000 s výkonem 1800 W je ideální pro grilování všech druhů mas, ryb, zeleniny i pečiva. Je sestaven ze dvou grilovacích úrovní. Na vrchní ploše grilujete klasicky, spodní deska grilu je určená pro grilování na pánvičkách. Teplotu si regulujete sami, dle potřeby. Držadla jsou tepelně odizolovaná, aby manipulace s grilem byla snadná a především bezpečná.

Namixujte si svou raclett panvičku podle vaší chuti, zakryjte sýrem a nechte zapéct. Vstoupíte tak do nové kategorie grilování, kterou si okamžitě zamilujete. Každý z vás si připraví pánvičku podle sebe. Nejen že si skvěle pochutnáte, ale zároveň se přitom výborně pobavíte. Tato zábavná forma grilování je skvělá s rodinnou, s přáteli, kteří k vám přijdou na návštěvu nebo jen tak, když máte chuť.

Grilovací plotna je z kvalitního materiálu s antiadhezní povrchovou úpravou, díky níž se vám suroviny nepřipečou a po použití stačí jen jednoduše omýt. Grilovací pánvičky jsou taktéž s nepřilnavým povrchem. Součástí balení je 7 ks - 6 menších a 1 větší pánvička. Ty jsou určeny na omelety se zapečeným sýrem nebo pro tepelné zpracování příloh. Balení obsahuje i drážku pro zachycení tuků a šťávy z připravovaných potravin. Gril je opatřen také světelnou kontrolkou, která signalizuje provoz a dosažení ideální teploty k přípravě pokrmu.

Raclette gril

 • Kvalitní grilovací plotna (žebrovaná/hladká) s antiadhézní povrchovou úpravou
 • Rozměr grilovací plochy: 22 x 52 cm
 • Snadno omyvatelný povrch
 • 7 grilovacích pánviček s nepřilnavou vrstvou (6 ks menších pánviček 7 x 7 cm; 1 ks velké pánvičky 17 x 16,5 cm)
 • Pánvičky jsou určeny k souběžné tepelné úpravě různých příloh (např. sýrů, zeleniny, vajec atp.)
 • Plynulá regulace teploty
 • Drážka pro zachycení tuků z připravovaných potravin
 • Tepelně odizolovaná držadla pánviček pro bezpečnou obsluhu a snadnou manipulaci
 • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu grilu na pracovní ploše
 • Bezpečnostní tepelná pojistka
 • Světelná signalizace provozu a dosažení teploty
 • Délka přívodního kabelu 1 m
 • Příkon 1800 W
 • Ideální pro grilování masa, ryb, zeleniny, pečiva atd.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Konstrukce grilu raclette gril
Příkon elektrického grilu 1800 W
Druh gril. plochy žebrovaná, rovná
Počet pánviček 7 pánviček
Použití lávových kamenů Ne
Ano
Teploměr Ne
Transportní kolečka Ne
Vyjímatelná plotýnka/rošt Ano
Ne
Ne
Mytí grilovací plochy v myčce Ano
Odkapávací nádobka Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 57.5 cm
Výška výrobku 14.5 cm
Hloubka výrobku 22.0 cm
Hmotnost výrobku 3.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.6 cm
Výška balení 18.5 cm
Hloubka balení 61.8 cm
Hmotnost balení 4.5 kg
Více informací Méně informací