Gril Tefal Optigrill+ GC712D34 nerez

20% sleva
20%
Značka: Tefal , Kategorie: Elektrické grily
Kód zboží: TEFGC712D34

Elektrický gril Tefal OPTIGRILL+

* Se senzorem na měřením tloušťky a přizpůsobení teploty
* Světelná kontrolka monitoruje průběh a stupně grilování, 6 programů (hamburger,...

4 999 Kč

Ušetříte: 20 % = 1 000 Kč

Naše cena s DPH:

3 999

Na splátky od: 440 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Milujete vůni grilovaného masa?

Chtěli byste si grilovací sezónu užívatpo celý rok? S tímto skvělýmdomácím pomocníkem, který potěší nejen všechny milovníky grilování,můžete! Pořiďte si domů Gril Tefal Optigrill+ GC712D34 a pochutnávejte si na skvělých pokrmech kdykoliv budete mít chuť.


Spousta programů pro vaše pohodlí

Na výběr máte ze šesti přednastavených programů (hamburger, drůbež, panini/tousty, červené maso, ryby a klobásy). Pokud jste nestihli vytáhnout maso z mrazáku včas, nevadí. Gril Tefal Optigrill+ si poradí i s touto situací. Jednoduše zvolíte variantu na Mražené potraviny a gril tomu přizpůsobí teplotní parametry. Vybrat si samozřejmě můžete i Manuální režim, který se hodí třeba na zeleninu a ostatní suroviny, na které se přednastavené programy nevztahují. V tomto případě ale musíte grilování hlídat.

Snazší to být nemůže

Použití Optigrillu+ nemůže být jednodušší. V momentě, kdy je gril připraven k použití, si stačí jen zvolit přednastavený program a vložit do něj maso či jiné suroviny. O zbytek se přístroj postará sám. Už nemusíte s obavami nahlížet dovnitř grilu a hlídat, aby se maso nepřipálilo. Už se ani nemusíte bát, že by maso bylo nepropečené. S tímto grilem Tefal Optigrill+ budou vaše pokrmy připraveny přesně podle vašich požadavků tak, jak mají být. Zvukový signál a barevná kontrolka vás jen upozorní na to, že je hotovo a můžete maso vyndávat z grilu ven.

Dokonalý steak v pohodlí domova

Senzory na měření tloušťky a množství surovin, kterými je Optigrill+ vybaven,vám ulehčí práci. Za jejich pomocí si totiž gril sám přizpůsobí teplotu a čas přípravy pro jakoukoliv vrstvu daného pokrmu. Světelný indikátor bude v průběhu grilování měnit barvu a informovat vás tak o momentálním stupni propečení. Zároveň při dosažení každého dalšího stupně propečení vydá zvukový signál.Od žluté barvy, která představuje variantu rare (krvavý), přes oranžovou medium (středně propečený) až po červenou well done (propečený). Vychutnejte si dokonalý steak s grilem Tefal Optigrill+ v domácím prostředí a věřte, že nepoznáte rozdíl od profesionální přípravy. Skvěle na něm připravíte také červené maso, hamburgery, ryby, drůbež.

Komfortní výbava

Gril disponuje dostatečným příkonem 2000W. Grilovací desky s nepřilnavým povrchem mají plochu 600 cm2 a umožňují na nich připravit pokrm pro dva až čtyři lidi. Jsou lehce omyvatelné a je možné je vložit i do myčky na nádobí, takže je můžete bez problému a snadno udržovat v čistotě. Mezi grilováním postačí gril otřít například papírovým ubrouskem. Tím si zajistíte vždy čistou plochu připravenou na další várku grilovaných pokrmů.

Grilovací desky jsou mírně nakloněné, takže všechen tuk a šťáva snadno steče do velké odkapávající misky, která je součástí přístroje. Připravované maso tak můžete upravit i dietně, bez zbytečného tuku a mastnoty. Pro lepší přehlednost jsou tlačítka a kontrolní panel umístěny na rukojeti přístroje, takže světelnou kontrolku budete mít stále na očích.

Elektrický gril Tefal OPTIGRILL+

 • Se senzorem na měřením tloušťky a přizpůsobení teploty
 • Světelná kontrolka monitoruje průběh a stupně grilování, 6 programů (hamburger, drůbež, toasty/panini, klobásy, červené maso, ryby)
 • Manuální režim s neměnnou teplotou pro grilování zeleniny podle chuti
 • Snadná údržba: nepřilnavý povrch grilovacích desek je snadno omyvatelný, navíc grilovací desky a odkapávací miska na šťávu vyjmutelné a omyvatelné v myčce nádobí.
 • Displej mění barvu, zobrazí pokročilost/fáze pečení a zazní zvukový signál (od krvavého po dobře propečený)
 • Nepřilnavý povrch grilovacích desek 600cm2, pro 2 až 4 porce
 • Extra velká vyjmutelná odkapávací miska na šťávu
 • Příkon 2000W
 • Náklon desek pro snadné odtékání tuku (7°)
 • Izolovaný plášť a velké pohodlné držadlo pro bezpečnou manipulaci
 • Tlačítka a kontrolní panel na rukojeti pro lepší ergonomii a zřetelnost při použití
 • Délka přívodního kabelu 0,8 m

Automatický senzor grilování a indikátor průběhu grilování pro dokonalé výsledky
Poznejte OptiGrill+, naši nejnovější inovaci s nastavitelný manuálním módem pro nekonečné možnosti grilování. Díky technologií „Automatického senzoru grilování“, Optigril okamžitě rozezná počet a šířku porcí a automaticky nastaví teplotu a čas grilování, aby výsledek byl vždy perfektní. Světelný indikátor se zvukovým signálem Vás průběžně informuje o průběhu grilování. Již nikdy jídlo při grilování nespálíte a vždy bude takové, jak je máte rádi – krvavé, medium nebo dobře propečené.

6 programů vám dává rozmanitost ve zdravém grilování: hovězí burger z mletého masa, kuřecí steak, sendvič, klobása, steak z hovězího nebo vepřového masa nebo ryba. Navíc program grilování ze zmražených surovin nebo nastavitelný manuální mod. Dalšími výhodami jsou lehce omývatelné, vyjímatelné embosované, 7°nakloněné pláty s nepřilnavou vrstvou, grilovací plocha 600cm2 pro 2-4 porce a velká miska pro zachytávání kapající šťávy.

6 grilovacích programů
Burger, drůbež , sendvič, klobása, steak, ryba.

Indikátor průběhu grilování
Vždy víte, v jaké fázi se grilované jídlo nachází. Podle barvy indikátoru a zvukového signálu poznáte, zdali je pokrm krvavý, medium nebo dobře propečený. the way you like it!

Automatický sensor grilování
Automatické změří tloušťku masa a automaticky nastaví teplotu a délku grilování v závislosti na zvoleném programu.

Vhodné do myčky
Nepřilnavé grilovací pláty a odkapávací nádoba jsou vhodné do myčky.

Extra velká odkapávací miska
Grilovací pláty se 7°sklonem zajistí odkapávaní šťávy do extra velké odkapávací misky.

Vysoký grilovací výkon: celokovové hliníkové grilovací pláty s nepřilnavou úpravou
Vysoce kvalitní embosované hliníkové pláty s PTFE nepřilnavou úpravou pro velmi snadné čistění.

Záruka servisu po dobu 10 let
Konstrukce umožňuje snadné servisní a rychlé opravy v servisních firmách
Náhradní díly budou dostupné po dobu 10 let
6 500 servisních středisek na celém světě

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Konstrukce grilu kontaktní gril
Příkon elektrického grilu 2000 W
Druh gril. plochy žebrovaná
Počet pánviček bez pánviček
Grilování na obou plotýnkách Ano
Ano
Vyjímatelná plotýnka/rošt Ano
Ano
Ano
Mytí grilovací plochy v myčce Ano
Odkapávací nádobka Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.9 cm
Výška výrobku 38.9 cm
Hloubka výrobku 35.9 cm
Hmotnost výrobku 5.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.5 cm
Výška balení 37.1 cm
Hloubka balení 40.2 cm
Hmotnost balení 5.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu