Gril Tepro Toronto New

Značka: Tepro , Kategorie: Na dřevěné uhlí
Kód zboží: DRMTORONTO

Elegantní gril kufříkového tvaru s velkou grilovací plochou a nastavitelnou pracovní výškou. Odklápěcí víko s teploměrem a větracími otvory zajistí rovnoměrné propečení pokrmů podobně jako v troubě.

Zjistit dostupnost

Gril Tepro Toronto New


Zahradní gril Tepro Toronto New na dřevěné uhlí vyniká svou praktičností, kvalitní konstrukcí a elegantním provedením. V německém ETM TESTMAGAZIN navíc získal hodnocení 90,1 %. Příprava grilovaných pokrmů je velice snadná a komfortní i pro více lidí. Vrchní víko na pantech i spodní část na dřevěné uhlí lze uzavřít, díky čemuž nemůže teplo tak rychle unikat ven. Grilovaný pokrm tak propečete podobně jako v troubě – tedy ze všech stran a snadněji docílíte šťavnatosti masa. Grilovat je možné samozřejmě i bez víka. Vyvážená cirkulace vzduchu je řízena čtyřmi samostatně regulovatelnými přívody vzduchu, přičemž dva přivádí, dva odvádí vzduch z grilu a je tak dosaženo optimálního hoření. Oheň vám v něm rozhodně nevyhasne.


Kvalitní gril s oceněním pro náročné


U tohoto grilu se opravdu na nic nezapomnělo. Již při sestavení a prvním grilování oceníte jeho stabilitu a zároveň mobilitu díky dostatečně velkým kolečkům. Velkou předností je klikou stavitelná výška ohniště, takže jej můžete vždy velice snadno a rychle přizpůsobit tomu, co právě grilujete i aktuálnímu žáru ohně. Navíc při samotném přikládání nemusíte vůbec manipulovat s roštem. Pro co nejdokonalejší přípravu pokrmu slouží teploměr ve víku grilu, takže máte vždy rychlý přehled o teplotě. Údržbu výrazně usnadňuje výsuvný popelník, který u mnoha grilů velice často chybí. Gril je dokonce vybaven vyměnitelným systémem MULTI-ROŠT, který vám umožní například připravit skvělou pizzu. Pokud jste milovníky asijských jídel, jistě vás potěší odnímatelný střed na roštu, který umožňuje dokonce přípravu pokrmů na wok pánvi. Dejte vašemu grilování úplně nový rozměr!


 


Velmi praktický a elegantní gril kufříkového tvaru pro snadnou přípravu grilovaných pokrmů. Pro ještě komfortnější grilování je nově gril vybaven inteligentním vyměnitelným systém MULTI-ROŠT. Tento praktický systém grilovacího roštu s odnímatelným středem vám umožní vložit pánev wok na přípravu skvělých asijských pokrmů nebo pizza kámen a připravit si křupavou pizzu. Lze dokoupit jako příslušenství. Vaše grilování tak získá nové rozměry.

Uzavíratelné provedení umožňuje uzavřít spodní část grilu a díky tomu nemůže teplo tak rychle uniknout ven. Podobně jako v pečící troubě se pokrm propeče rovnoměrně ze všech stran. Speciální větrací otvory poskytují během grilování vyváženou cirkulaci vzduchu a zabrání vyhasnutí ohně. Klikou si snadno nastavíte výšku roštu. Gril můžete použít na grilování i bez víka jako klasický gril. Pomocí dvou plastových koleček dopravíte gril snadno na potřebné místo na vaší zahradě či terase. Komfort vám dopřejí i dvě odkládací plochy - jedna výklopná v horní části se 4 nerezovými háčky na grilovací náčiní a druhá v dolní části grilu. Vychytávkou je otvírák na lahve připevněný na hraně grilu. Takto máte vše po ruce pro příjemné grilování. S tímto grilem se grilování stane skutečným potěšením. Některé díly jsou již před montovány – délka sestavení cca 30 minut.

Výhody:

 • stabilní masivní zahradní gril
 • 1 x smaltovaný grilovací rošt s vyjímatelnou střední částí
 • 1 x nerezový ohřívací rošt
 • vrchní kryt s teploměrem a nerezovým úchytem
 • povrch natřen černou žáruvzdornou barvou
 • 2 x plastová kolečka
 • 2 x odkládací plochy
 • 1x otvírák na láhve

Technické parametry:

 • Celkové rozměry grilu (šxhxv): 115 x 67 x 107 cm
 • Rozměr hlavní grilovací plochy (šxh): cca 55x41,5 cm
 • Rozměr ohřívacího roštu (šxh): 53,9 x 24,1 cm
 • Rozměr ohniště: 60,6 x 45,7 cm
 • Pracovní výška: 84 cm
 • Maximální objem použitého dřevěného uhlí/briket: 1,35/2,7 kg
 • Hmotnost grilu: 26 kg
 • Barva: černá/nerez

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ grilu obdélníkový
Druh použití gril
Funkce uzení Ne
Velikost roštu 41,9 x57,4 cm
Transportní kolečka Ano
Poklop Ano
Odkládací plocha Ano
Materiál roštu smalt
Počet roštů 2
Teploměr Ano
Přenosný gril Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 65.0 cm
Výška balení 60.0 cm
Hloubka balení 75.0 cm
Hmotnost balení 24.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu