Gril zahradní plynový G21 Texas BBQ, 3 hořáky černý/šedý

Značka: G21 , Kategorie: Plynové
Kód zboží: GDJ6390304

Pojízdný plynový gril se systémem Flame Tamer, třemi hlavními nerezovými hořáky s elektrickým zapalováním a plynovou regulací.

Zjistit dostupnost

G21 Texas BBQ


Patří grilování masa a zeleniny mezi vaše nejoblíbenější okamžiky spojené s letním obdobím? Hledáte nový gril, který by vám poskytl optimální podmínky pro ty nejradostnější kulinářské zážitky a pomohl vám dosáhnout těch nejlepších výsledků? Pak vsaďte na moderní zahradní plynový gril G21 Texas BBQ, se kterým budou vaše pokrmy vždy šťavnaté, s výtečnou chutí a lákavým vzhledem.


Praktický ve všech ohledech


Plynový gril G21 Texas BBQ disponuje nepostradatelným odklápěcím krytem grilovací plochy, praktickými odkládacími poličkami na obou stranách, a díky kolečkům je plně pojízdný. Po připojení plynové láhve je připraven k okamžitému používání. Bezpochyby oceníte také jeho údržbu, neboť po jeho použití nebudete zatěžováni uklízením popela a ostatních zbytků po použitém uhlí či briketách. Pro umístění vybraných potravin vám bude sloužit grilovací plocha o rozměrech 53 × 40 cm. O ohřev se postarají tři hlavní nerezové hořáky (maximální výkon každého z nich je 3,15 kW) s elektrickým zapalováním a s regulací. Velmi praktický je teploměr zabudovaný ve víku grilu, díky kterému si snadno ohlídáte ideální teplotu grilování a požadovaný stav připravovaných pochutin.
 


Klíčové vlastnosti


 • Bezpečný provoz díky systému Flame Tamer
 • Tři nerezové hořáky pro přípravu většího množství pokrmů současně
 • Vysoký výkon a rychlé výsledky
 • Redukční ventil a spojovací hadice k plynové lahvi v balení
 • Luxusní design, který perfektně zapadne na každou zahradu

 


Systém Flame Tamer brání kapání tuku mezi plameny a snižuje riziko vzplanutí.

 


Tři hořáky


Steaky, ryby, zelenina, hamburgery nebo sendviče. Využijte velkou pracovní plochu se třemi hořáky naplno a připravte si bohatou nabídku jídla, abyste měli všeho dost a zbylo i pro neohlášenou návštěvu.


 
 


Vyjímatelné desky


Po skončení používání můžete desky a rošt vyjmout, což vám usnadní jeho čištění. Gril bude i při pravidelném používání vypadat stále jako nový a už při pohledu na něj se vám začnou sbíhat sliny, když si představíte všechny dobroty, jež vám pomůže připravit.


 
 


Elegantní design


Gril na první pohled zaujme svým moderním a elegantním designem. Je vyrobený z odolných materiálů, které se snadno udržují. Na přední straně najdete otočné knoflíky pro regulaci teploty, abyste si mohli nastavit výkon jednotlivých hořáků dle aktuálních preferencí a potřeb.


Plynový gril G21 Texas BBQ je vybaven systémem Flame Tamer a třemi hlavními nerezovými hořáky s elektrickým zapalováním a plynovou regulací, každý o maximálním výkonu 3,15 kW.

V dnešní době se grilování a pořádání grilovacích garden party těší v České republice velké oblibě. Kromě klasického grilování na dřevěném uhlí je velmi rozšířené grilování právě na plynovém grilu. Grilování na plynových grilech je moderním a hlavně praktickým řešením, které neztrácí na kráse grilování.

Zahradní plynové grily mají jednoduché použití a pokrmy na nich může připravovat každý. Stačí pouze připojit láhev s plynem a gril je ihned připraven k používání. Každý jistě ocení také to, že po grilování v plynovém grilu nemusíte uklízet popel a další zbytky po dřevěném uhlí.

Plynové grily G21 Texas BBQ jsou pojízdné a jsou vybaveny odklápěcím krytem grilovací plochy a odkládacími poličkami na obou stranách.

Gril má vestavěný a zároveň velmi praktický teploměr pro zjištění optimální teploty grilování, který je zabudovaný ve víku grilu.

Systém Flame Tamer
Přímo nad hořáky je umístěn kovový profil, který zabraňuje skapávání tuku mezi plameny a jeho vzplanutí. Zároveň zabraňuje přímému ohřevu mřížky pouze v místě hořáku, nedochází tak k přehřívání pouze jedné části mřížky, ale celá mřížka se vyhřívá rovnoměrně. Případný tuk skapávající z grilovaného masa stéká po stěnách grilu do odkapávací misky ve spodní části grilu, což prodlužuje životnost hořáků.

Registrujte po koupi Váš výrobek ZDE a získejte 2 roky klidu navíc.

Parametry:

 • Hlavní hořák: 3 x
 • Celkový výkon: 9,45 kW/hod
 • Hmotnost: 26 kg
 • Hmotnost balení: 30 kg
Rozměry:
 • Grilovací prostor: 53 x 40 cm
 • Velikost grilu: 127 x 56 x 105 cm
 • Rozměr balení: 77 x 66 x 48 cm
 • Grilovací mřížka: 2 120 cm2
Obsah balení:
 • Zahradní plynový gril
 • Spojovací hadice k plynové lahvi
 • Redukční ventil

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ ohřevu kontaktní
Výkon (kW) 9.45 kW
Hořáky 3
Poklop bez okénka
Šířka roštu 53 cm
Hloubka roštu 40 cm
Plocha roštu 2120 cm2
Materiál roštu smalt
Vyklápěcí rošt Ne
Počet poloh roštů 1
Teploměr Ano
Odkládací plocha Ano
Materiál podvozku plast, kov
Druh gril. plochy rošt, žebrovaná
Grilování na obou plotýnkách Ano
Transportní kolečka Ano
Konstrukce grilu zahradní
Použití lávových kamenů Ne
Vyjímatelná plotýnka/rošt Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 105.0 cm
Výška výrobku 127.0 cm
Hloubka výrobku 54.0 cm
Hmotnost výrobku 23.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 66.0 cm
Výška balení 77.0 cm
Hloubka balení 48.0 cm
Hmotnost balení 26.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu