Handsfree Samsung Essential EO-MG920B (EO-MG920BBEGWW) černé

Značka: Samsung , Kategorie: Handsfree
Kód zboží: SAMEOMG920BBEGWW

Promyšlený, ergonomický design
Ukažte styl Bluetooth headsetem EO-MG920. Lesklá vzorovaná přední část pouzdra dodává výrobku sofistikovaný vzhled, přičemž díky ergonomickému, tenkému a...

Zjistit dostupnost

Samsung EO-MG920B, černá


Samsung EO-MG920B je praktická náhlavní souprava, která vám každý den bude pomáhat – ať už v práci, automobilu nebo třeba při sportovních aktivitách. Spoléhá na nadčasový design a solidní technologickou výbavu, jež se stará o čistotu zvukových přenosů. Nabízí se totiž technologie redukce šumu a potlačení ozvěny.


Jelikož jde o komfortní bezdrátové řešení, bude vás kromě přítomnosti Bluetooth jistě zajímat také výdrž, která při nepřetržitém telefonování činí velmi pěkných 7 hodin. Pohodlně přitom headset bude sedět i po hodinách díky ergonomické konstrukci, lehké hmotnosti (9,2 g) a v neposlední řadě i malým a středním olivkám hybridního typu.


Osvoboďte při volání vaše ruce. Pracujte, bavte se, řiďte i sportuje efektivněji!

Promyšlený design


Přední část headsetu je leskle vzorovaná a zajišťuje mimořádně sofistikovaný vzhled. Tělo headsetu je navíc krásně tenké a lehké (9,2 gramu), takže nošení je pohodlné i při dlouhodobém užívání.  

Padne dokonale


Součástí setu jsou malé a střední olivky hybridního typu. Ty efektivně potlačují okolní ruchy a skvěle sedí v uších. Komfort pak ještě povyšuje nerušivý průhledný držák za uši, jenž spolehlivě drží, ať děláte cokoliv.

Křišťálová kvalita hovoru


Headset je navržen přímo pro hlasové volání, takže disponuje potlačováním okolního hluku i ozvěn. Kvalita hovorů tak dosahuje vynikající úrovně, za což mohou i výborně umístěné mikrofony pro snímání vašeho hlasu.

Excelentní výdrž


Těšte se na výdrž až 300 hodin v pohotovostním režimu a 7 hodin nepřetržitého hovoru. Headset vás tak vždy podrží – i v ten nejnáročnější den.


Promyšlený, ergonomický design
Ukažte styl Bluetooth headsetem EO-MG920. Lesklá vzorovaná přední část pouzdra dodává výrobku sofistikovaný vzhled, přičemž díky ergonomickému, tenkému a lehkému (9,2 g) designu je headset pohodlný i při delším používání.

Pohodlně padnou
Bluetooth headset EO-MG920 je dodáván s malými a středně velkými olivkami hybridního typu, které nejenom potlačují okolní hluk díky mimořádné izolaci zvuku, ale také umožňují mimořádně pohodlné používání. Průzračný držák za uši modelu EO-MG920 umožňuje pohodlné nošení, ať už na vás za celý den čeká cokoliv

Čistá hlasová kvalita volání
Bluetooth headset EO-MG920 byl výhradně navržen pro hlasové volání, proto je vybaven potlačováním okolního hluku a funkcí potlačení ozvěn. Výsledkem je vyšší zřetelnost hlasového volání. Díky ideální poloze mikrofonu vůči ústům nabízí model EO-MG920 mimořádně zřetelnou reprodukci zvuku.

Dlouhá výdrž baterie
Bluetooth headset EO-MG920 nabízí až 300 hodin v pohotovostním režimu a sedm hodin nepřetržitého hovoru. Díky tomu zůstanete v kontaktu se svými nejdražšími, ať už jste kdekoliv.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber EO-MG920BBEGWW
Další parametry
Doba hovoru 420 min
Pohotovostní doba 300 hod.
bezdrátové
Nastavení hlasitosti Ano
bluetooth
Použití pro Auto
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.9 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací