HDS Standard

Odvoz vysloužilého spotřebiče s HDS Standard: zdarma

Pokud jste se rozhodli vyměnit starý výrobek za nový, nedělejte si starosti s jeho odvozem. Váš starý a vysloužilý spotřebič zdarma odvezeme!

Podmínky pro převzetí vysloužilého výrobku

  • Zpětně odebraný elektrospotřebič nesmí být poškozený nebo v rozebraném stavu. V případě nedodržení této podmínky, může řidič odmítnout převzít takovéto zařízení.
  • Spotřebič musí být odpojen od ventilů, odpadů a el. sítě a připraven k vyzvednutí za prvními uzamykatelnými dveřmi na dodací adrese.
  • Chladničky a mrazničky musí být zbaveny námrazy a bez potravin.
  • Rozebraný nebo jinak nekompletní elektrospotřebič je odpadem, takovéto elektrozařízení od Vás nemůžeme odebrat a s jeho likvidací se obraťte na společnosti, které se zabývají nakládáním s odpady

Cena dopravy HDS Standard je 299 Kč s DPH.

Cena dobírky je 39 Kč s DPH.

Služba HDS Standart je nedostupná, využijte prosím Spediční doprava TopTrans.

Základní doprava zboží s hmotností nad 30 kg a s možností platby kartou u řidiče bez doplňkových služeb! Pokud si přejete využít některou z dalších služeb doručení zboží v předem dohodnutý čas, výnos do patra, odvoz obalů či odvoz vysloužilého spotřebiče aj., doporučujeme zvolit komfortní přepravu HDS Komfort. Za 499 Kč získáte exkluzivní balíček, u kterého jsou výše zmíněné služby již zahrnuty v ceně.

Důrazně doporučujeme provést kontrolu výrobku za přítomnosti řidiče přepravní služby. Případné poškození je možné řešit hned na místě s řidičem. Pokud je poškození značné a nemáte důvěru k řešení s řidičem, doporučujeme výrobek nepřebírat.