Headset A4Tech Bloody G501, 7.1 (G501) černý/červený (vrácené zboží 8800174446)

bazar
Značka: A4Tech , Kategorie: Headsety
Kód zboží: -9051924

Bazar - vrácené zboží 8800174446

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800174446

A4tech Bloody G501 herní sluchátka, černá/červená 


Pro online hraní her jsou třeba především pohodlná sluchátka, která disponují prostorovými schopnostmi při reprodukci zvuků a citlivým mikrofonem s nízkou úrovní šumu. Herní headset s připojením přes USB od výrobce A4tech se chlubí právě těmito vlastnostmi. Jde o velmi příjemná stylová sluchátka s přesným podáním zvuků her i hudby, která při delším používání netlačí, a disponují technologiemi pro vylepšení prostorového zvuku.


Headset pro vítězný tým


A4tech Bloody gaming headset G501 je velmi zajímavá herní souprava sluchátek s mikrofonem a technologií Smart 360 Gaming. Jsou tak vynikajícím příslušenstvím pro hry i multimédia, ale vzhledem ke kvalitě reprodukce je můžete používat i na poslech hudby. Tento herní headset pomáhá hráčům v přesné lokalizaci nepřátel přes zesilování určitých zvuků, jako jsou třeba kroky, nabíjení munice, střelba a podobně. Unikátní patentovaná technologie ovládání zvuku umožňuje hráčům získat převahu nad svými nepřáteli. Aby zvuk byl na té nejlepší úrovni, k dispozici máte software AudioMate (který stáhnete na stránkách výrobce), pomocí kterého si přesně nastavíte úrovně efektů, tak, aby to vyhovovalo vašemu hráčskému naturelu.


Pohodlí a super zvuk


Pohodlná náhlavní souprava A4tech Bloody gaming headset G501 je vybavena kvalitními 40mm zvukovými měniči. Náušníky jsou vyrobeny z matného plastu a nezůstávají na nich otisky prstů. Frekvenční rozsah reproduktorových měničů je od 20 Hz až do 20 kHz, při úrovni citlivosti 100dB a impedanci 32 Ohmů. Mikrofon nabízí frekvenční rozsah 50 Hz až 16 kHz a citlivost -58dBV/Pa. Propojení s PC provedete pomocí 2,2 metru dlouhého kabelu zakončeného USB konektorem.


Na kabelu najdete také přepínač mezi režimy 7.1, 2.0 a „G“ (Game). Tento způsobuje potřebnou prostorovost, či jen obyčejné stereo. Dalším je přepínač pro vypnutí a zapnutí mikrofonu. Při hmotnosti sluchátek pouhých 258 gramů se vaše uši a hlava neunaví ani při těch nejdelších bitvách. 

Vráceno - Použito

Kvalitní zvuk Bloody
A4tech Bloody G501 je velmi pohodlný, stylový headset s přesným podáním zvuků her a hudby. Konstrukce obsahuje vysoce kvalitní materiály pro nejvyšší pohodlí i po hodinách počítačových dobrodružství. Dokonce i nejnáročnější hráči budou nadšení z elegantního designu. Pokud jde o kvalitu a pohodlí, Bloody nikdy nedělá kompromis. Inteligentní sluchátka eliminují všechny zvuky a zajišťují pohodlí i po dlouhou dobu poslechu.

Výkonné měniče
Vysoce výkonné 40 mm neodymové reproduktory jsou naladěny pro detailní vysoké a střední hodnoty, stejně jako hluboké basy.

Stereo režim 7.1
Hraní a zvuk se vzájemně doplňují. Kromě hraní her si můžete vychutnávat také prostorové zvuky. Rozčířené nastavení zvuku vám umožňuje mít řadu možností a můžete si předem nastavit až 6 různých režimů, které zaručí potěšení ze zvuku.

Vysokorychlostní USB HD Audio Engine
Díky digitálnímu USB HD Audio Enginu získáte zvuk s okamžitou rychlostí, přesným rozlišením a ostrými efekty.

Nejvyšší kvalita zvukové izolace
Vynikající zvuková izolace zaručí, že se můžete soustředit na hru nebo konverzaci bez rušení vnějším šumem.

Nastavitelný mikrofon
Přenositelnost je pro headset důležitým faktorem. Nastavitelný mikrofon je integrován do levého sluchátka. Nahrávání zvuku lze také upravit pomocí pokročilého softwaru. Sluchátka můžete přizpůsobit všem vašim potřebám.

Lehká váha
Použitím ultra lehkého materiálu umožňují vestavěná kožená ramena přizpůsobení pro různé tvary hlavy, abyste nosili náhlavní soupravu bez namáhání.

Vlastnosti:

  • Herní 7.1 sluchátka s připojením přes USB
  • Velmi pohodlná stylová s přesným podáním zvuků her a hudby
  • Software AudioMate pro přesné nastavení zvuku
  • Inteligent gaming mode pro přesnou lokalizaci nepřátel zesilováním určitých zvuků, jako např. kroky, nakládání munice, střelba apod.

Technická specifikace:

Sluchátka:
Frekvenční rozsah: 20Hz -20kHz
Citlivost 100dB (1KHz)
Délka kabelu: 2,2 m
Impedance: 16 ohmů
hmotnost: 258g
OS kompatibilita:Windows XP/Vista/7/8

Mikrofon:
Frekvenční rozsah : 50Hz -16kHz
Citlivost: -58dBV/Pa (reference:0dB = 1 Pa,1KHz)

Záruka 24 měsíců
Partnumber G501
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 100 dB
16 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu -58 dB (-)
Konstrukce mikrofonu Vysouvací
Možnost propojení
USB
2.2 m
Další parametry
kabelový
herní
na sluchátkovém kabelu
červená, černá
Platforma Počítač
Prostorový zvuk Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 25.4 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 21.4 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací