Headset ADATA EMIX H30 Gaming + SOLOX F30 Zesilovač (SOLOX F30+EMIX H30)

Značka: ADATA , Kategorie: Headsety
Kód zboží: ADTSOLOXF30EMIXH30

Společně pro výkonný, působivý zvuk
Zamiřte do akce vybaveni vylepšeným zvukem díky výkonu zesilovače SOLOX F30 a pohodlí zvukově přesných sluchátek EMIX H30. Užijte si virtuální, prostorově...

Zjistit dostupnost

ADATA EMIX H30 Gaming + SOLOX F30


Ponořte se do herní akce s úžasným 7.1kanálovým prostorovým zvukem, který vám zprostředkuje zesilovač SOLOX F30 od společnosti ADATA. Dostanete ho ve skvělém balení spolu s herními sluchátky EMIX H30 Gaming, jenž vám nabídne pohlcující audio. Přepínejte mezi čtyřmi přednastavenými zvukovými režimy, podle toho, jakou hru či další zábavu si aktuálně vychutnáváte.


Sluchátka s mikrofonem


Herní sluchátka se pyšní prodyšnými měkkými náušníky a pevným kovovým mostem pro pohodlné nošení. K bezchybné komunikaci poslouží odnímatelný mikrofon s kvalitním přenosem zvuku. 53mm měniče vaše uši obklopí a zajistí, že se budete naplno soustředit na hru – bez jakýchkoliv vyrušování.


 


Kombinace herních sluchátek s mikrofonem a 7.1kanálového zesilovače vám zajistí vždy perfektní zážitek ze hry!

 


Prostorový zvuk


Připojte zesilovač ke svému počítači přes USB a vychutnejte si mocný prostorový zvuk. Vylepšené audio zajistí zvýšenou pozornost ve hře, aby vás protihráči jen tak snadno nepřekvapili a vy jste se mohli radovat ze zaslouženého vítězství.


 
 


Přednastavené zvukové režimy


V závislosti na konkrétním druhu aktuální zábavy si zvolte jeden ze čtyř přednastavených zvukových režimů a podtrhněte ty správné zvuky pro danou chvíli. Nechybí zde herní, hudební, filmový a hlasový mód. Zajišťují údernost, hloubku a čistotu audia, jaká uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.


 
 


Reproduktor, nebo sluchátka?


Zesilovač disponuje různými porty, abyste k němu mohli snadno připojit libovolné externí zařízení. Nechybí zde konektor pro sluchátka, reproduktory ani mikrofony. Je jen na vás, zda si chcete užívat zvuk na plné pecky, nebo zvolíte sluchátka, abyste zábavou nerušili své okolí.


 
 


Pohodlné náušníky


V měkkých polstrovaných náušnících jsou umístěny silné 53mm měniče. Ty zajistí bohatý zvuk plný dunivých hloubek a křišťálově čistých výšek. Poslech hudby, hraní her nebo sledování filmů si tak vždy vychutnáte naplno.


 
 


Kompatibilní využití


Časy, kdy 3,5mm konektory nebylo možné připojit k více zařízením, jsou nenávratně pryč. Jak zesilovač, tak headset fungují s celou řadou konzolí, počítačů, mobilních zařízení a dalších přístrojů. Nemusíte nic instalovat, s funkcí Plug & Play stačí pouze připojit konektor a můžete ihned začít se zvolenou zábavou.


Společně pro výkonný, působivý zvuk
Zamiřte do akce vybaveni vylepšeným zvukem díky výkonu zesilovače SOLOX F30 a pohodlí zvukově přesných sluchátek EMIX H30. Užijte si virtuální, prostorově a rozměrově bohatý zvuk 7.1 Surround. Přepínejte mezi čtyřmi přednastavenými zvukovými režimy v závislosti na typu hry nebo poslouchaného média. Vychutnejte si pohodlí sluchátek EMIX H30 s prodyšnými nástavci, odolnou hliníkovou konstrukcí a optimalizovanou silou sevření. A nezapomeňte si přitom užít lepší poslech i komunikaci díky odnímatelnému mikrofonu vysoké kvality s pozlacenými konektory.

Na doslech široko daleko díky virtuálnímu systému 7.1 Surround
Zesilovač SOLOX F30 lze pomocí USB připojit k počítači, a vytvořit tak výkonnou zvukovou kulisu a virtuální, prostorově přesné audio v systému 7.1 Channel Surround. Lepší zvuk znamená pohotovější reakce ve hře, kdy vás protivníci nebudou moci tak snadno překvapit a vaše šance získat převahu se výrazně zvýší. Zvuk je ve hře jedním z rozhodujících faktorů – ujistěte se, že tomu vaše vybavení odpovídá.

Strhující zvukové režimy pro různé situace
Zesilovač SOLOX F30 umožňuje přesměrovat a upravit výkon zpracování zvuku na základě vašeho prožitku v daném čase. Režimy hry, hudby, filmu a hovoru nabízejí šmrnc, hloubku a čistotu zvuku na požádání s možností změnit typ režimu zvuku podle situace.

Reproduktor nebo sluchátka – je to na vás
Díky několika výstupům lze zesilovač SOLOX F30 volitelně zapojit do sluchátek a reproduktorů – samostatně i současně. Pokud máte kvalitní reproduktory, nemusejí zahálet. A když nechcete rušit ostatní, stačí přepnout na sluchátka. Jako další XPG hardware i zesilovač SOLOX F30 nabízí flexibilitu a možnost volby.

Velké, 53 mm ovladače pro výkonný zvuk i pohodlí
Sluchátka EMIX H30 přinášejí elegantní design postavený na pevném hliníkovém základu zvýrazněném červeně zabarveným vzorem síťoviny. Jsou vybaveny velkými nástavci, do kterých se pohodlně vejdou výkonné 53 mm ovladače. Zajišťují hluboké basy a široké zvukové spektrum odlišné od nevýrazného, skřehotavého zvuku, který vyluzují mnohá sluchátka se 40 mm ovladačem.

Univerzální kompatibilita: PC, Mac, Xbox, PS4, Switch a mobilní zařízení
"Dny 3,5 mm konektorů s mnoha konfliktními standardy jsou minulostí. Jak EMIX H30, tak SOLOX F30 fungují v režimu plug-n-play se všemi vašimi oblíbenými herními platformami. Od počítače, přes konzoly, až po mobilní zařízení, vše lze zapojit a hrát. Žádná instalace, žádná další sluchátka.

Automaticky nastavitelná čelenka a prodyšné nástavce eliminují únavu uší
Zvukový technici a designéři společnosti XPG testovali bezpočet sluchátek, aby našli nejoptimálnější pohodlí ve formě ideální síly sevření a nastavitelné čelenky. Bez ohledu na velikost hlavy si hráči užijí skutečné pohodlí bez tlaku, který cítí během dlouhých hodin s méně kvalitními sluchátky. Velké plyšové nástavce jsou vyrobeny z prodyšných materiálů a paměťové pěny tak, aby zamezily hromadění potu, nepříjemnému pocitu vlhka a pocitu „pomačkaného ucha“.

Odnímatelný mikrofon, který eliminuje šum, a pozlacené konektory
Společnost XPG vám přeje dlouhotrvající, vysoce kvalitní zvukový zážitek. Kabely jsou proto odolné se splétanými dráty pro jejich vyšší ochranu, pozlacené konektory zajišťují kvalitní zvukovou reprodukci, mikrofon má vysokou přesnost a eliminuje šum. Je odnímatelný, díky čemuž je souprava EMIX H30 pohodlnější a v případě potřeby i mobilní. Když mikrofon nepoužíváte, stačí jej sundat a užít si možnost volnějšího pohybu. I hráči přece musejí pít a jíst!

Software Xear vytváří zvuk jako v reálném prostoru
Integrace chráněného softwaru XPG Xear nabízí algoritmy a technologie zkvalitňující zvuk funkcemi nad rámec obyčejného ekvalizéru. Po instalaci do počítače PC nebo Mac se můžete ponořit do nastavení softwaru Xear a upravit předvolby a ostatní zvukové elementy podle svých představ. Jde o výkonný nástroj, který ještě vylepší už tak skvělé audio.

Technické specifikace:

XPG EMIX H30 Gaming Headset

 • Průměr reproduktorů: 53 mm
 • Impedance: 32 Ohm ± 15%
 • Citlivost: 110±3dB
 • Frekvenční odezva: 20Hz-20,000Hz
 • Jmenovitý výkon: 25mW
 • Možnost napájení: 100mW
 • Délka kabelu: 2,4m
 • Typ konektoru: 3,5 mm
 • Mic citlivost: -42±3dB
 • Mic frekvenční odezva: 50 Hz až 10 000 Hz

XPG SOLOX F30 Virtuální 7.1 herní zesilovač

 • Výkon zvuku: Virtuální 7.1 kanálový prostorový zvuk
 • Volitelné režimy ekvalizéru: Hraní, film, hlas, hudba
 • USB porty: 3 USB
 • Port na audio/mikrofon: 2 x audio port, 1 x mikrofon
 • Nastavení zvuku: Tlačítko přepnutí zvuku; Ovládání hlasitosti zvuku
 • Kompatibilita s OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 a novější

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber SOLOX F30+EMIX H30
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 110 dB
32 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu 42 dB (-)
Možnost propojení
USB, jack 3.5mm
2.4 m
Další parametry
kabelový
herní
na zesilovači
černá
Platforma Počítač
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 42.0 cm
Hmotnost balení 2.3 kg
Více informací Méně informací