Headset Genius HS-520 (31710203100) černý

Značka: Genius , Kategorie: Headsety
Kód zboží: GEN31710203100

Náhlavní headset v komfortním provedení. Headset pokrývá celou plochu vašich uší a poskytuje tak maximální kvalitu zvuku bez rušivých okolních vjemů. Komfortní polstrování náušníků zajistí...

Naše cena s DPH:

399

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Genius HS-520


Užijte si diskrétní zážitek, ať už chcete poslouchat oblíbenou hudbu, sledovat filmy nebo třeba hrát hry. Se sluchátky Genius HS-520 se vám dostane jak pohodlí, o které se stará příjemné polstrování náušníků a nízká hmotnost, tak i skvělého zvuku. Jeho reprodukci totiž obstarávají velké 40mm měniče se širokým frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a citlivostí 93 dB. Výtečně si tak vedou při prezentaci všech hudebních stylů.


Sluchátka ale nevyužijete jen pro poslech hudby – všimnout ti můžete i integrovaného mikrofonu pro handsfree hovory. Vše pod kontrolou pak budete mít díky ovladači, jenž je umístěn na kabelu, který vede k 3,5mm jacku.


Komfort a bohatý zvuk. Od zábavy se díky mně bude odcházet těžko.

Maximální pohodlí


Náušníky dokonale pokryjí vaše uši a díky příjemnému polstrování a povrchu z měkké PU kůže dodají poslechu náležitý komfort. Výrazně tomu napomáhá i to, jak lehká jsou – váží pouhých 216 gramů.

Krásně čistý zvuk


Zvukovou reprodukci na starost mají velké 40mm měniče s širokým frekvenčním rozsahem a vysokou citlivostí. Sledovat filmy, poslouchat oblíbenou hudbu nebo hrát hry budete chtít dlouhé hodiny. V každém případě si totiž užijete bohatý a čistý zvuk.

Vynikající izolace okolního hluku


Sluchátka navíc využívají uzavřený akustický systém. V praxi to znamená, že velmi účinně izolují okolní hluky, takže už vás nebude nic rušit.

Mějte vše pod kontrolou


Disponují i mikrofonem a speciálním ovladačem na kabelu. Díky němu můžete snadno regulovat úroveň hlasitosti.


Náhlavní headset v komfortním provedení. Headset pokrývá celou plochu vašich uší a poskytuje tak maximální kvalitu zvuku bez rušivých okolních vjemů. Komfortní polstrování náušníků zajistí maximální pohodlí při dlouhodobém poslechu, či hraní her. Pro komunikaci lze využít mikrofon, který je umístěný na flexibilní noze pro co nejlepší zachycení zvuku. Dalším komfortním prvkem je regulace hlasitosti umístěná na kabelu. Sluchátka jsou extrémně lehká.

Komfort pro dlouhý poslech
Velké náušníky dokonale obklopí vaše uši a poskytnou komfort pro dlouhodobý poslech. Díky polstrování z PU kůže jsou mimořádně lehká (jen 216 g).

Zvuk, který žije
Díky vestavěným reproduktorům o průměru 40mm poskytuje headset HS-520 čistý a bohatý zvuk, který budete chtít poslouchat pořád. Excelentní izolace díky speciálnímu designu sluchátek propouští minimum okolního zvuku.

Technická specifikace:

  • Mikrofon: ano
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 KHz
  • Impedance: 32 ohmů
  • Konektor: 3,5 mm jack
  • Barva: černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 31710203100
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
s obroučkou přes hlavu
32 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Možnost propojení
jack 3.5mm
Další parametry
kabelový
standardní
na sluchátkovém kabelu
černá
Platforma Počítač
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 8.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.4 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 25.8 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací