Headset HyperX Cloud II (KHX-HSCP-RD) černý/červený (vrácené zboží 8800038128)

bazar
Značka: HyperX , Kategorie: Headsety
Kód zboží: -9049781

Bazar - vrácené zboží 8800038128

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800038128

Kombinace pohodlí a čistého zvuku

Sníte o perfektním zvuku bez jakéhokoliv šumu v kombinaci s pohodlím? Pokud ano, tak jste zde správně. Velice kvalitní headset HyperX Cloud II totiž tuto kombinaci zaručuje. Realistický prostorový zvuk nebo chytré ovládání zvuku a mikrofonu přímo na sluchátcích – tento headset si bez pochyby zamilujete.


Prostorový zvuk na nejvyšší úrovni

HyperX Cloud II uzavřené konstrukce vám rozhodně obohatí váš požitek z poslechu díky revolučnímu využití virtuálního prostorového zvuku 7.1 s funkcí rozeznání vzdálenosti a hloubky. Filmy a hudba se rázem stanou bohatšími na všechny zvukové efekty a vy si tak budete moct užít zcela nový zvukový zážitek. Pokud jste vášnivý hráč počítačových her a chcete být ve svém týmu vždy nejlepší, tak si virtuální 7.1 zvuk rozhodně zamilujete. Zjistěte, kde se vaši nepřátelé pohybují a buďte tak vždy o krok napřed a připravení udeřit.


Obdarujte své uši kvalitním zvukem

Při prvním nasazení sluchátek HyperX Cloud II zjistíte, že jste udělali správné rozhodnutí. Využitím 53mm měničů se zvuk staví na kvalitu Hi-Fi, která zaručuje vynikající zvukovou kvalitu jak už v hráčském prostředí, tak i při dívání se na film nebo poslechu vaší oblíbené hudby. Krystalický zvuk ve spodních, středních i vysokých polohách v kombinaci s zvýrazněnými basy vás doslova vtáhne do jakéhokoliv děje filmu nebo hry.


Zvukem dovnitř, ale i ven

Headset HyperX Cloud II přichází s jednoduchým, ale velice efektivním řešením zapojení mikrofonu přes 3,5mm Jack, takže pokud se zrovna nebude mít potřebu s někým komunikovat, jednoduše mikrofon vypojíte – nikdy to nebylo lehčí. Samozřejmostí také je, že mikrofon exceluje svou kvalitou zvuku díky funkcím jako třeba eliminace zvuku, AGC nebo potlačení potlačení ozvěny, čímž se tak zvýší celkový zvukový zážitek. Perfektním příkladem je třeba program pro hovory TeamSpeak, který během testů mikrofonu nezaznamenal žádné nedostatky.


Pokročilé ovládání zvuku

Pomocí nezávislého ovladače můžete libovolně nastavovat hlasitost zvuku a mikrofonu nebo třeba vypnout prostorový zvuk, pokud se zrovna necítíte. Sluchátka obsahují interní zvukovou kartu DSP pro zesílení zvuku a mikrofonu pro optimální zážitek ze hry nebo filmu na úrovní Hi-Fi. Zvukový zážitek nikdy nebude dokonalý bez pořádného pohodlí pro posluchače. Vyberte si mezi stoprocentně vycpanými náušníky z paměťové pěny nebo vyměnitelnými náušníky s různými možnostmi textur pro nejrůznější zvukové profily.

Stvořeno pro hráče

HyperX Cloud II jako oficiální sluchátka na soutěži Intel Extreme Masters předvedla báječný výkon i v těch nejnáročnějších hrách na taktiku. Pohodlí a vysoká kvalita prostorového zvuku vás přímo vtáhnou do hry a vy tak budete moci podat maximální výkon.

Vráceno - Použito

Čistý zvuk nebyl nikdy tak pohodlný
Náhlavní souprava HyperX™ Cloud II je vybavena přepracovaným ovládáním zvuku s vestavěnou zvukovou kartou, které je připojeno přes USB a zesiluje zvukovou stopu i hlas a umožňuje dosáhnout při hrách optimálního dojmu a dokonalého zvuku. Uslyšíš i to, co ti dosud unikalo. Vstup do světa detailů, které ostatní hráči nikdy nepoznají – zašustění ozývající se zpod bot campera, rychlé kroky ve vzdáleném průchodu. Oddělené ovládání hlasitosti zvuku a mikrofonu umožňuje seřizovat nejen hlasitost zvuku, ale i mikrofonu, přepínat prostorový zvuk 7.1 nebo zapínat/vypínat mikrofon.

Tato náhlavní souprava nové generace vytváří virtuální prostorový zvuk 7.1 se vzdáleností a hloubkou, takže tvé zážitky z her, filmů i hudby budou ještě dokonalejší. Urči, kde přesně najdeš své protihráče, a udeř dřív, než zjistí, že se blížíš. Vše řídí hardware typu plug and play, nejsou třeba žádné ovladače.

Souprava HyperX Cloud II je vybavena digitálně vylepšeným mikrofonem eliminujícím šum, funkce automatického nastavení zesílení a potlačení ozvěny se aktivuje zvukovou kartou USB. Výsledkem je čistší kvalita zvuku a redukce hluku z pozadí. Hlasitost se automaticky zvyšuje se zvyšující se hlasitostí herních zvuků, což pomáhá optimalizovat komunikaci v rámci týmu a chatování během hry při intenzivních bitvách. Souprava HyperX Cloud II má certifikaci pro TeamSpeak a je optimalizována pro Skype a další přední chatovací programy.

Souprava HyperX Cloud II nabízí zvuk v kvalitě Hi-Fi, 53mm měniče umožňují vynikající a bohatý kvalitní a krystalicky čistý zvuk ve spodních, středních i vysokých polohách, stejně jako basy vylepšené zvukovou kartou.

Souprava HyperX Cloud II je optimalizována pro profesionální hraní. K systémům PC a Mac se připojuje pomocí USB, k systémům PS4 a Xbox One se připojuje pomocí 3,5mm jacků kompatibilních s režimem stereo. Uzavřené náušníky napomáhají eliminaci hluku při hraní na turnajích a v jiném hlučném prostředí. Hráči se tak mohou v klidu soustředit na likvidaci nepřátel.

Prostorový zvuk 7.1 se aktivuje pomocí USB boxu pro ovládání zvuku.
S Xbox One je nutné použít stereo adaptér k ovladači.

HyperX Cloud II v kostce:

 • Špičkové USB připojení
 • Virtuální prostorový zvuk 7.1
 • Digitálně vylepšený mikrofonPokročilé ovládání zvuku
Pomocí tlačítka můžeš snadno zapínat a vypínat prostorový zvuk 7.1. Vyšší pohodlí zajistí nezávislý ovladač hlasitosti zvuku a mikrofonu. Interní zvuková karta DSP zesiluje zvuk i hlas pro optimální zážitek ze hry na úrovni HiFi.

Virtuální prostorový zvuk 7.1
Vytváří virtuální prostorový zvukový dojem vzdálenosti a hloubky, který posiluje zážitky při hraní, sledování filmů či poslouchání hudby. Systém funguje v režimu plug and play, což znamená, že nejsou třeba žádné ovladače.

Vynikající kvalita zvuku
Sluchátka HyperX Cloud II nabízejí zvuk v kvalitě Hi-Fi díky 53mm měničům a zaručují vynikající kvalitu zvuku při hraní nebo v profesionálním zvukovém prostředí. Krystalicky čistý zvuk ve spodních, středních i vysokých polohách a zvýrazněné basy tě doslova vtáhnou do hry.

Digitálně vylepšený mikrofon
Při použití s USB ovládacím boxem se aktivují funkce eliminace šumu, AGC a potlačení ozvěny. Čistší kvalita hlasu a redukce šumu z pozadí zlepšuje celkový zvukový zážitek. Odpojitelný mikrofon se snadno zapojí, chceš-li jej používat při hře, a odpojí, když chceš poslouchat hudbu.

Certifikace pro TeamSpeak
TeamSpeak certifikuje kvalitu hlasu, který musí být čistý a jasný, s vynikajícím zvukem. Při testech nebyly zaznamenány žádné slyšitelné ozvěny, šumy z pozadí ani zkreslení hlasu. Další kompatibilní chatovací klientské aplikace zahrnují Skype, Mumble či Ventrilo.

Zvýšené pohodlí
Sluchátka HyperX Cloud jsou dodávána se 100% vycpávkami náušníků z paměťové pěny a vyměnitelnými náušníky s různými možnostmi textur pro nejrůznější zvukové profily.

Optimalizováno k profesionálnímu hraní
HyperX Cloud II jsou oficiální sluchátka soutěže Intel Extreme Masters. Umožňují hrát v pohodlí a s nejlepším možným zvukovým zážitkem na systémech PC, Mac i na konzolích. Uzavřené náušníky umožňují pasivně odfiltrovat šumy, což ti dává možnost soutěžit na maximální úrovni.

Elegantní design s vylepšeným příslušenstvím
Sluchátka HyperX Cloud se dodávají s veškerým potřebným příslušenstvím, včetně adaptéru pro použití v letadle, koženkových a sametových vycpávek náušníků a cestovatelské síťovky, takže můžeš hrát i na cestách.

Vlastnosti Headset:

 • Měnič: dynamický, 53mm s neodymovými magnety
 • Provedení sluchátek: circumaural
 • Typ sluchátek: uzavřená
 • Frekvenční rozsah: 15 Hz – 25.000 Hz
 • Jmenovitá impedance: 60 Ohm na systém
 • Jmenovitý akustický výkon: 98±3dB
 • Zkreslení harmonického signálu: < 2%
 • Výstupní výkon: 150mW
 • Útlum okolního hluku: přibližně 20 dBa
 • Tlak sluchátkového oblouku: 5N
 • Hmotnost: 320 g s mikrofonem a kabelem
 • Délka kabelu: 1 m + 2 m prodloužení
 • Konektor: 3,5 mm Jack (4 pólový)
Mikrofon:

 • Měnič: kondenzátor (zadní elektret)
 • Provozní princip: tlakový gradient
 • Polární vzor: kadioida
 • Napájení: AB napájení
 • Napájecí napětí: 2 V
 • Jmenovitá spotřeba: max 0,5 mA
 • Jmenovitá impedance: <2.2 kOhm
 • Napětí naprázdno: na f = 1 kHz: 20 mV / Pa
 • Frekvenční rozsah: 50 – 18.000 Hz
 • Zkreslení harmonického signálu: 2 % při f = 1 kHz
 • Maximální akustický výkone: 105 dB SPL (THD <1,0 % při 1 KHz)
 • Výstup mikrofonu: -39±3dB
 • Délka mikrofonu: 150 mm (včetně husího krku)
 • Rozměry mikrofonu: průměr 6 * 5 mm
 • Konektor: stereo 3,5 mm Jack

Záruka 24 měsíců
Partnumber KHX-HSCP-RD
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 98 dB
60 ohm
Kmitočtový rozsah od 15 Hz
Kmitočtový rozsah do 25000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu 105 dB (-)
Možnost propojení
USB, jack 3.5mm
3 m
Další parametry
kabelový
herní
na sluchátkovém kabelu
černá, červená
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 24.7 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací