Headset Logitech G Pro (981-000721) černý

Značka: Logitech , Kategorie: Headsety
Kód zboží: LOGGPRO

Z hybridních síťovaných materiálů, přihlášeny k patentování
Uslyšíte vše okolo vás s vysokou přesností, počínaje tichými kroky přes charakteristické zvuky jednotlivých zbraní po hlasovou...

Zjistit dostupnost

Logitech G Pro


Logitech G ProPro každého vášnivého hráče, který nechce dělat kompromisy, tu jsou herní headset Logitech G Pro. Tato sluchátka patří do řady produktů Logitech, které jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi a vysokým výkonem. To z nich dělá ideální výbavu profesionálních hráčů. Headset G Pro disponuje kondenzátorovým mikrofonem, který přenáší krystalově čistý zvuk, má širší frekvenční rozsah a vyšší citlivost. Už se tedy nemusíte bát, že vaše slova zapadnou v bojové vřavě nebo hluku motorů závodních aut.


Důraz na pohodlí


Sluchátka Logitech G Pro vás neudiví pouze svým výkonem, ale také pohodlím, které poskytují. Jsou lehká a jejich náušníky poskytují dost prostoru pro každého. Na náušnících je měkká pěna, která vás nebude tlačit ani po dlouhé herní seanci. Konstrukce sluchátek je zároveň pevná, a tak se nemusíte bát o stabilitu při nošení. Díky nastavitelnému hlavovému mostu si může navíc každý přizpůsobit sluchátka tak, aby mu perfektně seděla.


Ze zvuku neztratíte nic


Kvalita zvuku je pochopitelně u tohoto modelu na prvním místě. Jejich zvuk je přenášen bezztrátově a digitálně a dosahuje absolutní čistoty. Díky měničům Pro-G uslyšíte přesně každý zvuk, od tichých kroků až po burácející basy. Užít si budete moci také prostorový zvuk, a to díky kompatibilitě s funkcemi systému Windows 10. Směrový zvuk je kombinován s nezvyklou čistotou, a vy tak budete dobrý přehled o všem, co se kolem vás šustne.


Z hybridních síťovaných materiálů, přihlášeny k patentování
Uslyšíte vše okolo vás s vysokou přesností, počínaje tichými kroky přes charakteristické zvuky jednotlivých zbraní po hlasovou komunikaci. Audio měniče Pro-G™ z hybridní síťoviny, přihlášené k patentování, odstraňují obvyklé potíže se zkreslením a přináší burácející basy a dokonalou čistotu zvuku.

Uslyšíte vše okolo vás
Náhlavní souprava Pro Gaming Headset je kompatibilní s funkcemi prostorového zvuku systému Windows 10, například Windows Sonic pro sluchátka a Dolby Atmos pro sluchátka za účelem reprodukce přesného pozičního zvuku. Směrový zvuk v kombinaci s výjimečnou čistotou vám poskytne dokonalé povědomí o všem, co se děje okolo vás.

Špičkové náušníky z koženky
Náhlavní souprava Logitech G PRO Headset je vybavena vybranými špičkovými náušníky z koženky, které zakryjí vaše uši a přispívají tak k pasivní izolaci hluku. Dopřejte si dokonalé pohodlí díky polstrování z měkké pěny a omezte nežádoucí rušení díky až o 50 % vyšší zvukové izolaci oproti ostatním náušníkům. Součástí balení jsou navíc měkké náušníky z mikrosemiše.

Křišťálově čistá komunikace
Moderní kondenzátorový mikrofon profesionálních kvalit disponuje širším frekvenčním rozsahem, nižším odstupem signálu od šumu a vyšší citlivostí. Díky konstrukci se zvýšenou citlivostí a plnohodnotným pop filtrem bude vaše hlasová komunikace jasná a dobře slyšitelná.

Odolnost a výkonnost
Náhlavní souprava PRO Headset je díky své konstrukci extrémně lehká, odolná a dokonale pohodlná. Těchto vlastností je u soupravy PRO Headset dosaženo využitím moderních materiálů, mimo jiné nylonu TR90 v hlavovém mostu, nerezavějící oceli v posuvných prvcích a nylonu vyztuženého skleněnými vlákny ve spojích. Odlehčená konstrukce s polymerovým pláštěm a vidlicemi je ideální pro dlouhodobé nošení a soutěžní hraní.

Vše potřebné pro vítězství.
Náhlavní souprava PRO Headset, vždy připravená k hraní, je vybavena mikrofonem profesionálních kvalit, kabelem pro PC/konzole, duálním mikrofonem a audio rozbočovačem pro PC, čímž je zajištěna připravenost na síťové herní akce a turnaje. Buďte připraveni na libovolný systém, mimo jiné PC, PS4™, Xbox One™ a Switch.

Sluchátka:

 • Měnič: PRO-G, hybridní síťovina
 • Magnet: neodymový
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz
 • Impedance: 32 ohmů
 • Citlivost: 107 dB@1 kHz SPL 30 mW/1 cm
 • Izolace hluku: až 16 dB
 • Délka kabelu: 2 m
 • Prostorový zvuk: kompatibilní s funkcemi Windows Sonic a Dolby Atmos pro sluchátka

Materiály:

 • Hlavový most: nylon TR90
 • Spoj: nylon, vyztužený skleněnými vlákny
 • Posuvný prvek: nerezavějící ocel
 • Náušníky a hlavový most: koženka
 • Doplňkové náušníky: mikrosemiš
 • Polstrování náušníků: soft-touch

OBSAH BALENÍ
Náhlavní souprava PRO Gaming Headset
Náušníky z koženky s hlukovou izolací
Náušníky z mikrosemiše
Odnímatelný mikrofon s plnohodnotným pop filtrem
Kabel pro konzole/PC s integrovanými ovládacími prvky hlasitosti a ztlumení
Rozbočovač pro PC se samostatnými zdířkami pro sluchátka a mikrofon
Uživatelská dokumentace

Záruka 24 měsíců
Partnumber 981-000721
Sluchátka
na ucho (supraaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 107 dB
32 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Možnost propojení
jack 3.5mm
2 m
Další parametry
kabelový
herní
nemá ovládání hlasitosti
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 21.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací