Headset Logitech G Pro (981-000812) černý

doprava zdarma
Značka: Logitech , Kategorie: Headsety
Kód zboží: LOG981000812

Vyladěno pro profesionály
Herní sluchátka Logitech G PRO s mikrofonem jsou výsledkem úzké spolupráce s řadou hráčů her nejrůznějších žánrů. Nepřeslechněte žádný výstřel, použitou dovednost...

Naše cena s DPH:

2 499

Na splátky od: 275 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Logitech G Pro


Každý hráč ví, jak důležité je kvalitní příslušenství k tomu, abyste zažili sladký pocit vítězství. Buďte před soupeři o krok napřed. Pořiďte si herní sluchátka Logitech G Pro, který vám zprostředkuje dokonale čistý zvuk plný detailů u her všech žánrů. Výrobce produkt vyvíjel ve spolupráci se samotnými hráči, aby bral ohledy na skutečné uživatele, kteří headset budou každý den používat. Velké 50mm neodymové měniče s vysokým frekvenčním rozsahem zajistí čistý a jasný zvuk. Uslyšíte každý krok, zvukový efekt nebo hudbu.


Mikrofon s funkcí potlačení okolních ruchů


Stejně pokročilý je i mikrofon. Ten je polohovatelný, takže si ho můžete stočit bokem, pokud ho zrovna nepotřebujete. Během komunikace se spoluhráči ruší okolní hluky, aby vás ostatní slyšeli jasně a zřetelně. Pro vyladění zvuku do detailu použijte přednastavené ekvalizéry, nebo si jednotlivé parametry upravte sami podle vlastních preferencí. Součástí balení je i 12cm rozbočovač pro počítač.


 


Herní sluchátka s mikrofonem nabízejí profesionální kvalitu mikrofonu a špičkový zvuk v 50mm měničích.

 


Pohodlné nošení


Sluchátka tvoří odolná hliníková vidlice a ocelový hlavový most. Jsou mimořádně pevná, avšak zároveň se pohodlně nosí. Měniče jsou uzavřené v náušnících z paměťové pěny s koženkou, která zajistí pohodlí i po dlouhých hodinách nošení.


 50mm neodymové měniče


Velké 50mm neodymové měniče k vašim uším přinesou zvuk v křišťálově čisté kvalitě. Ať už hrajete hry, nebo posloucháte hudbu, můžete se spolehnout na špičkové audio, které vám pomůže navodit tu správnou atmosféru a naplno vás ponoří do akce.


 Polohovatelný mikrofon


Žádnému headsetu nemůže chybět mikrofon pro dorozumívání se spoluhráči. Díky vysokému frekvenčnímu rozsahu a vysoké citlivosti mikrofonu vás ostatní uslyší jasně a zřetelně. Přístroj navíc efektivně odstraní okolní ruchy, čímž kvalitu vašeho hlasu ještě vylepší.


 Vyladěný zvuk


Vyberte si z nabídky profilů zvukového ekvalizéru, které vytvořili speciálně pro své potřeby hráči e-sportovních turnajů. Máte tak zaručenou skutečnou kvalitu zvuku u her různých žánrů. A aby toho nebylo málo, pokud vám přece jen nějaký detail zvuku nesedí, profily si dále můžete upravovat podle vlastních preferencí.


 Externí zvuková karta


Vylepšená zvuková karta DAC je ideálním prostředkem pro hlasovou komunikaci i hru na turnajové úrovni. Naprogramujte kartu v softwaru G HUB Gaming a vezměte ji s sebou na setkání s ostatními hráči.


 Všestranný kabel


V balení najdete dlouhý 2m kabel, který zapojíte do počítače a zajistíte si potřebnou volnost pohybu. Na kabelu najdete dálkové ovládání s možností nastavení hlasitosti a okamžitého ztlumení zvuku.

Vyladěno pro profesionály
Herní sluchátka Logitech G PRO s mikrofonem jsou výsledkem úzké spolupráce s řadou hráčů her nejrůznějších žánrů. Nepřeslechněte žádný výstřel, použitou dovednost ani kroky díky dokonalému přehledu v prostoru pro profesionály. Využijte dokonale čistého zvuku při komunikaci a buďte neustále v kontaktu se svým týmem. Sluchátka PRO s mikrofonem byla vyvinuta ve spolupráci s profesionály a vyrobena pro vítězství.

Pohodlí a odolnost
Robustní konstrukce v podobě odolné hliníkové vidlice a ocelového hlavového mostu. Měkké pěnové náušníky s paměťových efektem a funkcí pasivního potlačení hluku díky kožence vám poskytnou nepřekonatelné pohodlí po dlouhé hodiny tréninku.

50mm měniče PRO-G
Jedinečná konstrukce z hybridní síťoviny přináší čisté a přesné vykreslení zvuku a přesnější hloubky. Zřetelně a jasně tak uslyšíte kroky a podněty prostředí a tím i získáte výhodu nad protihráči, která vám usnadní vítězství.

Mikrofon pro profesionály
Váš hlas bude znít hlasitě a zřetelně 6mm mikrofon PRO na odpojitelném držáku nabízí široký frekvenční rozsah, úžasný odstup signálu od šumu a vysokou citlivost. Integrovaný filtr ruchů dokáže pak odstínit většinu nechtěného hluku. Prémiový mikrofon je zárukou, že váš tým nikdy nepřeslechne vaše hlasové rozkazy. Mikrofon můžete odpojit na cesty nebo vyměnit za samostatný studiový mikrofon (prodáván samostatně).

Profesionálně vyladěný zvuk
V softwaru G HUB Gaming Software na vás čekají profily zvukového ekvalizéru, které pro vás vyladili vaši neoblíbenější hráči z e-sportovních turnajů. Můžete je používat v původní podobě, nebo je dále upravit podle vlastních preferencí. Jednoduše je uložte na externí zvukovou kartu USB a později je použijte v ekvalizéru jiného počítače.

Vylepšená zvuková karta
Externí zvuková karta USB (DAC) vám zajistí čisté zpracování digitálního signálu vhodné pro hlasovou komunikaci a hru na turnajové úrovni. Kartu můžete naprogramovat v softwaru G HUB Gaming Software a zvukové nastavení si přinést s sebou na turnaj.

Všestranný kabel
Součástí je také 2m kabel do počítače s integrovaným ovládáním hlasitosti a možností ztlumení zvuku vždy, kdy to budete potřebovat.

Technické specifikace:
Sluchátka:

 • Měnič: 50mm hybridní síťovina PRO-G
 • Magnet: neodymový
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz
 • Impedance: 35 ohmů
 • Citlivost: 91,7 dB SPL @ 1 mW a 1 cm

Materiály:

 • Vidlice: hliník
 • Hlavový most: ocel
 • Polstrování náušníků a hlavového mostu: pěna s paměťovým efektem (koženka)

Mikrofon pro profesionály:

 • Směrová charakteristika mikrofonu: Kardioidní (jednosměrný)
 • Typ: elektretový kondenzátorový mikrofon
 • Velikost: 6 mm
 • Frekvenční rozsah: 100 Hz–10 kHz

Požadavky

 • Počítač s portem USB
 • Windows 7 nebo novější
 • Připojení k internetu pro stažení volitelného softwaru

Rozměry:

 • Délka: 138 mm
 • Šířka: 94 mm
 • Výška: 195 mm
 • Hmotnost (bez kabelu): 320 g
 • Délka kabelu pro PC: 2 m
 • Rozbočovač pro PC: 120 mm

Obsah balení
PRO Gaming Headset
Náušníky z koženky s paměťovou pěnou
Externí zvuková karta USB
Odnímatelný mikrofon
2m kabel s integrovanými ovládáním hlasitosti a ztlumení
Rozbočovač ve tvaru Y pro samostatné porty mikrofonu a sluchátek
Uživatelská dokumentace

Záruka 24 měsíců
Partnumber 981-000812
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 91.7 dB
35 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Možnost propojení
jack 3.5mm, USB
2 m
Další parametry
kabelový
herní
na sluchátkovém kabelu
černá
Platforma Počítač, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation 3
Prostorový zvuk Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 24.5 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací