Headset Logitech Gaming G635 7.1 Surround Lightsync (981-000750) černý (vrácené zboží 8800652398)

bazar
Značka: Logitech , Kategorie: Headsety
Kód zboží: -9412609

Bazar - vrácené zboží 8800652398

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800652398

Logitech Gaming G635


Ponořte se do hry. Sluchátka Logitech Gaming G635 vám zajistí špičkový prostorový zvuk, který vás pohltí. Postarají se o něj velké 50 mm měniče s frekvencí 20 až 20 000 Hz, impedancí 39 ohmů a citlivostí 93 dB. 7.1kanálový prostorový zvuk zní skvěle i při vysokých hlasitostech. Měniče jsou zabaleny do koženkového polstrování, které je velmi příjemné a netlačí ani po dlouhých hodinách nošení.


Automatické ztlumení mikrofonu


Polohovatelný mikrofon vám umožní dohodnout herní strategii se svými spoluhráči. Kdykoliv ho sklopíte, dojde k automatickému ztišení, aby ostatní neslyšeli, o čem mluvíte například s rodinou. Sluchátka jsou kompatibilní se širokou škálou zařízení, takže je můžete využít při hraní her, sledování videí či poslechu hudby.


Nastavení barevného RGB podsvícení atmosféru ze hry ještě vylepší.

 Pokrokové hraní


V sluchátkách se nacházejí vylepšené 50 mm měniče Pro-G. Jejich jedinečný materiál z hybridní síťoviny zajišťuje křišťálově čistý zvuk i při vysokých hlasitostech. Sluchátka nabízejí frekvenci 20 až 20 000 Hz, impedanci 39 ohmů a citlivost 93 dB.


 


 Prostorový zvuk


Nechte se obklopit mohutným 7.1-kanálovým zvukem, který vás zcela pohltí. Nezáleží na tom, zda hrajete hry, posloucháte hudbu nebo sledujete videa. Díky vysoké kvalitě zvuku s technologií DTS se k vašim uším dostane 3D audio, které navodí tu správnou atmosféru a povýší váš zážitek k dokonalosti.


 


 Barevné podsvícení


Zapomeňte na okolní svět. Přizpůsobte si podsvícení Lightsync RGB podle vlastních preferencí. V herním softwaru Logitech G HUB najdete dále možnosti nastavení G-key kláves nebo herních příkazů, zdokonalení vlastností zvuků a vytváření různých profilů podle jednotlivých her a aplikací.


 


 Vysoká kompatibilita


Jediné sluchátka využijete na všechny své zařízení v domácnosti. Prostřednictvím kabelu zakončeného 3,5 mm jack konektorem sluchátka jednoduše propojíte nejen s počítačem či notebookem, ale také s herní konzolí včetně Playstation či Xbox One, televizorem, telefonem a mnoha dalšími přístroji.


 


 Polohovatelný mikrofon


6mm mikrofon lze nastavit do polohy, která vám nejvíce vyhovuje, aby vám během hraní nijak nepřekážel. Díky smart funkci dojde k ztlumení mikrofonu, kdykoliv ho sklopíte, a opětovnému spuštění, jakmile ho dáte zpět do správné polohy.


 


 Pohodlné nošení


Měkké polstrované náušníky zahalí vaše uši do hebké a příjemné bavlnky. Ani po dlouhých hodinách nošení vás nebude bolet hlava - naopak, ani nepoznáte, že máte sluchátka stále nasazeny. Při poslechu totiž měkká koženka nevyvíjí na uši téměř žádný tlak, ale přesto dokáže efektivně izolovat okolní ruchy.

Vráceno - Použito

Jedinečná zvuková technologie
Uslyšíte nepřátele plížící se kolem, aktivaci speciálních schopností a vše ostatní okolo vás. Plně se ponoříte do hraní a uslyšíte epické hudební skladby v plném rozsahu. Sloučení nejpokročilejší zvukové technologie a odolných materiálů zajistí reprodukci dynamického, pohlcujícího zvuku. Zvukové měniče Pro-G™ zvětšené na 50 mm a prostorový zvuk DTS Headphone:X 2.0 Prostorový zvuk DTS Headphone:X 2.0 je k dispozici pouze pro operační systém Windows a vyžaduje herní software Logitech G HUB zajistí dokonalý požitek z hudby.

Hrajte pokrokově
Vylepšené 50mm měniče Pro-G jsou vyrobeny ze tkané hybridní síťoviny, která zajistí vyšší detaily, hloubku a čistotu zvuku za libovolné hlasitosti. Měniče Pro-G díky zvýšenému průměru nyní fungují lépe než kdy dříve. Nízkofrekvenční zvuky – například burácející exploze a zvukový doprovod k filmům – jsou ještě více bohaté a pohlcující. Vysoké frekvence – hlasy, kroky, výstřely – jsou neuvěřitelně čisté a precizně vykreslené.

Prostorový zvuk pokořujcí hranice 7.1
Vychutnejte si úžasný zvuk DTS® Headphone:X 2.0, který se vyznačuje vyšší přesností než běžný, 7.1kanálový prostorový zvuk. Prostorový zvuk DTS Headphone:X 2.0 je k dispozici pouze pro operační systém Windows a vyžaduje herní software Logitech G HUB Věrné a realistické vnímání prostoru ve hře vám umožní jasně rozpoznat polohu a vzdálenost v komplexním 3D zvukovém poli. Možnost jasně slyšet své okolí může představovat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.

Úplné přizpůsobení
Pomocí herního softwaru Logitech G HUB si můžete přizpůsobit podsvícení LIGHTSYNC RGB, přiřadit klávesám G-key makra a herní příkazy, a přizpůsobit vlastnosti zvuku, to vše v podobě jedinečných profilů pro jednotlivé hry a aplikace.

Váš hlas bude znít hlasitě a zřetelně
6mm mikrofon+ je vybaven držákem s funkcí ztlumení sklopením pro úžasně čistou a srozumitelnou komunikaci. Držák je opatřen indikátorem LED, díky kterému víte, kdy je mikrofon ztlumený. Když mikrofon nepoužíváte, je možné jej sklopením nahoru směrem k soupravě ztlumit, čímž jej zároveň dokonale skryjete.

Jedna náhlavní souprava, všechny platformy
Jedna náhlavní souprava pro všechna vaše zařízení. Souprava G635 směšuje zvuk až ze dvou zařízení najednou. Na výběr máte PC, mobilní zařízení a herní konzole, mimo jiné Nintendo® Switch™, PlayStation® 4 a Xbox® One. Některé ovladače konzole Xbox One mohou vyžadovat adaptér Xbox prodávaný samostatně. Zařízení Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Switch a mobilní: pouze stereo režim

Vyrobena pro pohodlí a výdrž
Budete se cítit naprosto pohodlně, a to i při těch nejdelších herních akcích, díky síťovanému polstrování v náušnících a hlavovém mostu. Souprava G635 je vybavena náušníky o velkém průměru tvarovanými tak, aby zcela obklopily uši bez přímého tlaku na jemné tkáně. Náušníky jsou snímatelné a omyvatelné v ruce.

Technické specifikace:

 • Délka kabelu pro PC: 2,8 m
 • Délka kabelu pro mobilní zařízení: 1,5 m
 • Výška: 188 mm
 • Šířka: 195 mm
 • Hloubka: 87 mm
 • Hmotnost (bez kabelu): 344 g

Sluchátka

 • Měnič: 50 mm
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz
 • Impedance: 39 ohmů (pasivní), 5 kiloohmů (aktivní)
 • Citlivost: 93 dB SPL/mW

Mikrofon

 • Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová)
 • Velikost: 6 mm
 • Frekvenční rozsah: 100 Hz–10 kHz

Systémové požadavky

 • Windows® 10, Windows 8.1, Windows 7, Mac®, Nintendo Switch™, PlayStation 4, Xbox One, tablet nebo mobilní zařízení
 • Port USB 2.0 pro počítače PC, nebo zvukový port 3,5 mm pro konzole nebo mobilní zařízení
 • DTS Headphone:X 2.0 na PC vyžaduje připojení USB a software Logitech G HUB
 • Volitelný software G HUB vyžaduje přístup k internetu pro instalaci softwaru a lze jej spustit na 64bitových systémech Windows® 7, Windows 8, Windows 10 nebo novějších

Záruka 24 měsíců
Partnumber 981-000750
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 93 dB
39 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Možnost propojení
USB, jack 3.5mm
2.8 m
Další parametry
kabelový
herní
na sluchátkách
černá
Platforma PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Počítač, PlayStation 3
Prostorový zvuk Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.7 cm
Výška balení 23.0 cm
Hloubka balení 19.8 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací